Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mě to bylo jasný už od konce druhého dílu, že ta pohroma před kterou varuje Minerva souvisí s 2012 :D
    • prudislav
      vždyť tak říkali že templáři chtěj v 21.12.2012 vyslat nějakej satelit kterým ovládnou svět bo tak nějak
  • jsem realista a proto se tesim az bude rok 2013 a vice abych se mohl nahlas smat tem nekterym snilkum :)
  • Neustálé odbočky jenom ukazují jak je příběh v téhle hře zcela povrchní a ve své podstatě na něm vůbec nezáleží, autoři prostě od záčatáku neměli s tímto projektem kromě tahání peněz z kapes naivních hráčů žádnou vizi a podle potřeb třepajícího se oslíka se bude uměle celý ten přiblbý historický scifi blábol natahovat. Do každého dílu se jen přihodí něco těch " vylepšení a novinek", které budou všichni opěvovat jako naprosto převratné, přestože dávno byly ve hrách před 10 lety.
    Proč tedy nebyly už v díle prvním? Inu díky naprosté nápadové impotenci celého vývojářského týmu nemohly být použity, protože pak by neměli čím další díly "vylepšit".
    • SA-reg
      Ač s tebou do jisté míry souhlasím, tak jsi to neměl říkat... AC teď jede a fanoušci tě sežerou.

      A víte proč jede? Protože je to hlavně single a tak jde pirátit... jistě, možná se některým po hraní rozsvítí a hru si pak koupí, ale já stejně vidím úspěch AC v rozšíření přes pirátství...

      Edit: hrál jsem AC1 i AC2 i AC:B...
      • prudislav
        určo pirátsky co?
        • SA-reg
          Ne, PRuDislave.
    • A stejně to nejspíš budeš hrát *2*
      • budu, protože mě ten příběh vůbec nezajímá *1*
        ale když jsem znova chtěl hrát jedničku, tak mě to vůbec nebavilo, protože mi tam pořád nějaký ten super vylepšovák chyběl
  • Musím súhlasiť s tým že celá tá konšpiračne-sci-fi línia v AC je strašná blbosť ( a to milujem sci-fi a ako menší som Dänikena žral ) . Scenár historickej časti AC je vždy podarený ale ako dôjde na súčasnosť , hra sa mení na úplnú paródiu seba samej . Napríklad koniec AC 2 bol jedným z najhorších aké som kedy videl a dosť mi pokazil inak pozitívne dojmy z hry *10*
  • http://www.lookingforairhostess.com/ Prosím o pomoc!!
  • chapete ze tzv. konec sveta neni konec sveta ale konec doby tak jak ji zname, v tu dobu si slunce vymeni poli(dle NASA az na zacatku 2013 je vtom rozdil ? ) v ten den budou planety se sluncem v jedne ose ke stredu galaxie. uz jenom to ze si vymeny poli tu bude srumec, berte to jako velkou erupci. nepudou satelity atd. nejspis vypadne elektrika na svete tzv. BlackOut. a nejsou to keci. historicky jsou zaznamenay pripady z ameriky a canady o utaveni dratu el. napeti atd. jenomze tuto bude mnohonasobne vetsi a silnejsi.

    jako v unoru kdy mensi erupcicka na slunci vyrazovala wifi a satelity atd. :)
    • Hairy_Ass
      Jasně, asi jako Y2K, co? A to přepólování Slunce se děje každých pár let, takže to je hróózná katastrofa! *7* *1*
      • dyt to pisu ze se to uz delo. ale bohuzel k tve smule v te dobe nebylo vsechno na eletriku. ;) pred 13ti lety nebo kdy to bylo naposled to nicilo trafostani atd. v canade ;)
        • Hairy_Ass
          Mezi Sluncem a Zemí krouží sondy zkoumající koronální aktivitu a můžou Zemi varovat před sluneční bouří asi 2 hodiny dopředu - za tu dobu se na výpadky nejdůležitějších rozvodných sítí dá připravit. Koneckonců, od toho tam ty sondy jsou.
  • Konec sveta je znovuzrozeni zeme. Tudiz zadny hrany ;).
  • Amylee.Anderson
    Joo kdyby AC bylo pravda :D
    ...
    Hlavně to nemužou toho 21.12. (nebo kdy to je) vydat, protože by si to nikdo nestihl zahrát! :D Ale tak jako tak, ať se něco stane či ne, tak bude na zemi hroznej bordel kvůli těm, co v to věří.
  • assasin creed vazne nemusim, sice jsem to nikdy nehral, ale je to strasna blbost
    • Nemůžeš hodnotit něco co si nehrál..

      Mě na celym AC štve jen to že si z toho Ubi dělá dojnou krávu. Zvlášť tyhle dva "datadisky" k AC2 jsou jeden jako druhý.. Snad bude v AC3 víc novinek.
      • Jak můžou být jeden jako druhý, když je venku zatím jenom jeden?
        • No srovnej AC2 a AC:B. Kromě města je tam jen minimum inovace a já pochybuji že na tom Relevations bude lépe.. Samozdřejmě je to jen předpoklad, ale vzhledem k jejich rychlosti vývoje není moc času na vymýšlení novinek a jejich implementaci do hry..
          • posila
            Jako prvni jsem hral AC:Brotherhood. Zalibilo se mi to natolik, ze jsem si poridil i AC2 a prislo mi, ze Brotherhood je mnohem zabavnejsi hra nez dvojka. Zabavnejsi prubeh boju, moznost privolat dalsi asasiny, dobrovolne ukoly pro 100% sync, moznost opakovat mise, mapy pro vsechny collectibles, ...
          • prudislav
            no pořád je tam dohromady víc inovace něž v CoD za poslední 4 roky. v AC:B bylo nově o dost víc věcí než třeba mezi Dead Space 1 a 2 . A to to je v podstatě standalone datadisk.
    • Ja tebe taky moc nemusím, sice tě vůbec neznám, ale myslím, že jsi blb *7*
  • Blbost, ja uz to hram.Dej sa odohrava V Transylvanii a bojujete tam proti upirom.
    • Áno , a zápletka v súčastnosti sa točí okolo toho ako Desmond systematicky po celom svete vrždí internetových trollov , valmi dlhá časť hry sa preto odohráva v súčasnej SR a ČR

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit