Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi choďte do rici to, že Máyům nevišel na šutru kalendář neznamená, že konec světa zrovna v ten den. Je to už trapný a musím se tomu smát.
  • Konec světa nebude ježiši,májové si propočítaly kalendář zhruba na 2000 let dopředu a čekaly že pokud bude jejich říše stále existovat tak udělají novej
    to nebyly žádní polobozi co by věděli o konci světa

    Ale na assasins creed revelation se těším,myslím že není třeba pořád dělat nové enginy ale zaměřit se na jeden zvláště škoda že revelations je poslední díl za ezia
    Altair byl nuda a bůch ví co bude příšte jestly nejakej pitomej dimitrij v ruské občanské válce nebo Francouzkej odbojář kterej bude kopírovat Seana Devlina ze Hry The Saboteur
    prostě je jisté že assasins creed 3 má bít ve 20.století a nejspíše v Evrope kde bylo hodně masovích konfliktů
  • Díky nechci další konzolovou konverzi. Už mě s tim tvůrci začínají pěkně s.... všechno jen konverze. Obyčejná grafika, hrozný ovládání, ale stále a stále dokola slibujou jak titul pro PC bude mít exkluzivní grafiku. Super takže budu hrát v roce 2013 hru s grafikou PS3 z roku 2006.
    • AC je právěže jedna z nejlepších konverzí.. sice pravda, že grafika se posunula ne o moc (AC1 se mi v některých ohledech líbí než AC 2) ale pořád to vypadá dobře.. trojka třeba překvapí.. mně jde spíš o hratelnost, která je na vysoké urovni, i když by hra mohla být místama větší výzva..
    • Hairy_Ass
      Tak AC2 a Brotherhood byl docela povedenou konverzí.
  • dilinja
    jak zase dovypravet pribeh Altaira??? To potrebujou 5 dílů? (Dojná bába) *12* *12* *16* *16* *16* *12* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit