Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jdu, ty body od BW beru, redakce mě nezajímá... A doufám že tam nebude ta sexbomba z toho TV pořadu o hrách, teď mi vypadlo jak se to jmenuje...
    • Cahir
      No, ta tam na tebe čeká.
      • sakra...
  • A já jsem z malé p*dele někde u Hranic a protože vím, že tam nemám moc reálnou šanci dojet, tak je mi ta akce u p*dele. Tak neuvidím pár ptákovin("ptákovin") od EA. Bože lidi, buď tam na tu promo akci chcete a pak jste ochotní pár kilek za vlak obětovat, nebo zůstaňte seďet doma u kompu a nekritizujte. Já jel jednou taky na jeden sraz někdo na chatu do Českomoravské vrchoviny a to bylo mnohem náročnější na dopravu než někde do Prahy. Ale stálo mi to za to, tak proč bych se rozčiloval. *3*
    • víš jak, kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod... :)
      • Ano, ja bych si jako zpusob musel najit pouze hodinovou vypoved, kdyz volno nedostanu. A zacit krast, kdyz nemam v tuto dobu navic nejakych patnact stovek, na ktere by me tento "vylet" minimalne prisel.
        Aneb pointa je, ze to neni zdaleka jen o tom jestli clovek chce. *3*
  • Ptá se Brňák Pražáka: "A to víš, co se o vás říká v Brně?" "Nene" "No, že jste hajzlové, na který celá republika vydělává, berete nekřesťanský prachy za nic, jenom si užívá, pořád máte volno, nevít, co je práce... No prostě bez vás by nám bylo líp..." Pražák na to: "Hmmm, a to váš, co se v Praze říká o vás Brňácích?" "No to by mě teda zajímalo!" "Kamaráde, vůbec nic..." :)

    jinak jako Pražák samozřejmě na EA zajdu ;)
    • primitiv si vždycky najde nějakou kravinu, o který se může hádat:D
    • Kdyby to ta bylo, nevznikaj takový vtipy...
      • nevznikají náhodou právě proto? :) btw stačí navštívit zápas sparty/slavie a komety... :)
      • Jazz
        Přesně *15*
    • Black_Hand
      genialni :).
    • docela jsem se zasmal xDD
    • Jazz
      Not funny
      • kubakoumi
        but true
  • Všechny tyhle Mass Defekty a batlefíldy bych zrušil.. *1*
    • Já bych zase zrušil všechny ty individua co maj tendenci něco rušit když se jim něco nelíbí...
    • Jazz
      Mass Defekty klidně, na betlfíld mi nešahej *2*
  • OMG, to je řečí, kam na to chodíte... Nepamatuju si flamewar, kvůli tomu, že by Invex byl v Brně PGCH v Karlovejch Varech, nemluvě o Mezinárodním filmovym festivalu tamtéž.

    A Invex je samozřejmě něco úplně jinýho, takže tam to, že není v Praze jako argument neplatí, EA Czech měli přeject dvě hodiny do Brna kvůli Grifusovi. Cool story bro. *6*
  • Cahir
    Aháá, tak tomuhle se říká debata o ho*ně.
    Stejně je nejlepší Kladno vy sráčové.
    • Tak to je reakce 5ti letého dítěte...
    • Ááá, kolega kladeňák :)
    • A co teprve České Budějovice. Tam by chtěl žít každý.... Kromě mě.
      • Black_Hand
        lol, nekdo ti za TODLE da minusko. ocividne nevzdelanec. asi by v zivote obcas potreboval mensi zaskok :).
        • smejki
          V tom má jistě prsty Bitnerka
  • Škoda že tam toho není víc jen kvůli ME se mi do Prahy nevyplatí jet , ale jen tak dál s takovejma akcema :)
  • vrook: "No tak jenom timhle jsi urazil přes milion lidí co žijou v Praze. A zároveň jsi se projevil jako člověk s předsudkama a možná i nějakym tim komplexem (to ostatně děláš celou diskuzi)."

    Co to meles? Ja neurazil vsechny obyvatele Prahy, jen ony namyslene jedince a ze takove bohuzel znam. Ty jsi pouze nepochopil mou vetu.
    A opravdu zadny komplex proti Praze nemam, jen jsem si postezoval ze se ta akce kona tam. Vy jste mi pote zacali podsouvat neco, co jsem nenapsal. Nedockal jsem se o tveho kolegy ani jednoho normalniho argumentu, pritom napsal ze jich existuje miliarda.

    Ja napsal vse co jsem chtel. Dal nema vyznam reagovat, dobrou noc preji...
  • Co myslíte,budou na tý akci jenom Pražáci,a nebo tam budou i nějací lidé?
    • Cahir
      *1*
    • Jazz
      *1*
    • jestli tam bude jidlo a piti zdarma tak vim, kdo tam jeste bude :D
    • dalsi trapny radoby vtip? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit