Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Praha nebo Brno, tuhle akci si rozhodně nenechám ujít a Bioware body se jó budou hodit *2*
    Ale je to od EA velice fikaná strategie. Body zdarma donutí fanoušky si předobědnat základní hru.

    Normálně bych počkala, dokud nevyjde nějaká GOTY edice ME3 se všemi DLC (viz DA:O Ultimate Edition), protože to pak vyjde levněji, ale s takovou si to snad i předobjednám hned *3*
  • Hele a nebyli takový ty hmm jak se to jmenovalo... Invexy náhodou v Brně? :-)
    Já jsem tam taky z Prahy musel dojet... Nějak jsem si nestěžoval...
    • Nelze srovnavat veletrh, jakozto akci obrich rozmeru a k tomu vazanou smluvne, s takovou komorni akci soukrome firmy. Ja si pouze postezoval, ze se nemuzu zucastnit kvuli mistu kde to bude. A ironicky jsem napsal pravdu, ze promoteri u nas znaji prakticky jen Prahu. To ale neni moje vinna. *3*
      • Prave, komorni akce soukrome firmy, nevidim zadny duvod, proc by to meli poradat jinde nez v miste kde pracujou/bydleji.
  • Mě se vždycky líbí ta diskuze o článku,kde je zmiňovaná nějaká akce konající se v Praze.To už vim že hlavní téma bude Praha vs Brno. *1*
    • Ale všimni si, že Pražáci si nikdy nestěžujou, když je ta akce mimo Prahu. Aha?
      • Bodejd by si stezovali kdyz se pomalu vse kona v Praze, jakoby promoteri neznali jine mesta. *12* Ne ale vazne, stezujou si i Prazaci, Ostravaci, proste uplne vsichni. Tak zas z prazanu nedelej svatousky. *5*
        • Jazz
          *pražáků
  • Ti Pražáci mají všechno snažší *1* Jinak nevím kdo by tam jel kvůli novýmu Nfs.On to bude snad někdo ještě hrát??Já už na to ani nešáhnu.
    • Náhodou NFS se vzmohlo, já myslím že budeme příjemně překvapeni :). Nemluvě o ME3 a BF3 - i když tady nevím, co chtějí komu říci nového.
      • Myslím že o ME3 toho zase vyblijou dopředu dost...V EA neumí o hrách mlčet.To zas R* chválím.Ti si všechno nechávají pro sebe :)
  • EA?! Nikdy :D
  • bejt tam SWTOR tak tam jdu
  • Přichází někomu nějaká konfirmace na mail, že rezervace místa proběhla? 57 minut a nic...
    • Cetl jsem ze tam maj cviceni opice a ty to enterem odmackavaj, takze se muze stat nejakej zasek :)
      • bobsh
        no jo, přepisovat celýho Shakespeara, to by jim šlo, ale poslat potvrzovací mail nezvládnou :-D
    • bobsh
      zatim nic, taky už čekam přes hodinu
  • DarkHawk
    Jediné co bych si chtěl z toho fakt zahrát a odzkoušet je Mass Effect 3 to bude hit. Sem fanda ME, ale asi kvůli tomu nepojedu až někam do Prahy. Celkem to těm bukum z Prahy zavidím.
  • bobsh
    ale jo, stavim se *2*
  • Tleskam. Konecne se u nas nekdo snazi pristupovat k hracum v zapadnim stylu. Sice to je to je porad kapka v mori, ale vypada to na doboru cestu.
    Jedina skoda ze se akce kona prekvapive v Praze. Jinak bych se rad zucastnil...
    • Naplavenin z ruznych koutu CR (hlavne z vychodu) je v hlavnim meste prehnane moc, takze bych se nebal, ze tam bude malo moravaku
      • v Praze je to samej moravák.. Akorát když přejedou její hranice a jedou na víkend domů tak je to najednou nejhorší místo na světě. Je to ubohý:).. Pražákům je Brno u prdele, proč ne naopak:)? Se na tý velkovesnici celý dny nudíte?
        • Jazz
          Nebudu na to radši reagovat
    • MishKonn
      A kde bys jí chtěl mít, v Ostravě? *4*
      • Tak zrovna v Ostravě možná něco takového bude. Ale na detaily je ještě brzy. Jednoznačně tu něco chybí. brňáci to mají blízko do Bratislavy, mají i své akce, ale Ostrava je na tohle hodně chudá.
      • Brno. *3*
        • Ačkoliv i mě by do Brna něco (někdo) lákalo, tak
          1) vyjet s takovouhle akcí něco stojí
          2) EA czech sídli v Praze
          3) Brňáci mohli jet na Istrocon, když se jim to do Prahy nehodí.
          • 1) Cestovni naklady prakticky vyrusi levnej najem obdboneho klubu co v Praze, za tim si stojim.
            2) A to znamena ze to musi delat jen v tom samem meste?
            3) Jeto do Bratislavy nebo do Prahy uz extra rozdil neni. Naopak se da rict ze v Brne by byl zlaty stred. *3*
            • 1) Vim kolik stoji pronajem podobneho klubu v Brne. Prazskou prirazku si taky dokazu vydedukovat.
              2) Proc by se zamestnanci stehovali na par dni?
              3) Kolega me odkazal na akci do Bratislavy, proto sem ji bral v potaz.
            • 1) Ty snad víš za kolik je pronájem SaSaZu?
              2) Přece se zaměstnanci nebudou na pár dní stěhovat někam do p..ele.
              3) V Brně by byl zlatý střed? Copak jsme Československo?
        • Jen mi tu miliardu argumentu jmenuj. Poctem lidi se neohanej, konat se to v Brne, ma to pul hodiny cesty obyvatel Vysokova, Hodonina, Olomouce atd a milionu obci. Financni stranku se taky neohanej, cestovni naklady snizi najem obdobneho klubu. Nic jineho me nenapada. Takze predem diky za ty argumenty.
          • Pane, počtem lidí se ohánět může. Nejde totiž tolik o počet obyvatel, jako spíše o počet hráčů - potenciálních návštěvníků.
            ..nebo si PR oddělení EA uvědomilo, že jakékoliv spojování herní společnosti s falusem je nepřípustné.
          • MishKonn
            Tvoje argumenty jsou směšné. Obyvatel je v Praze přímo k dispozici milion. A okolo Prahy snad vesnice nejsou? Pro pána...A myslíš si, že pro takovou společnost jako je EA, hraje roli cena za nájem prostorů? Spíš tady půjde o prestiž celé akce, kterou Praha, jako - taková malá, bezvýznamná věc - HLAVNÍ MĚSTO, poskytuje.

            To je vše, co do této bezvýznamné a trapné debaty s Moravákem, který se hádá čistě z principu, přispěji.

            Navíc - když je zde jen jediná věc, kterou zbývá pronést, abys přestal hloupě štěkat, a tou je, že jsem taky Moravák. Akorát tedy bez idiocie nejapné a hloupé Moravské anti-Praha nenávisti, kterou snad nikdy nepochopím.
            • Grifus: "..do nikoho se nenavazim. Naopak ty reagujes jako typicky namysleny obyvatel Prahy.." No tak jenom timhle jsi urazil přes milion lidí co žijou v Praze. A zároveň jsi se projevil jako člověk s předsudkama a možná i nějakym tim komplexem (to ostatně děláš celou diskuzi). Do teď jsem se do toho už nechtěl montovat, ale musim říct, že neznám v Praze skoro nikoho, kdo by Vás Brňáky nějak nenáviděl. Vlastně jste tu každýmu celkem jedno a Brno nikoho nezajímá. Nuff said.
            • +1
            • Grifus: Lidi co maji v hlave vymleto jako ty zpusobujou vsechny problemy. Vetsine to je uplne jedno kde to bude, jenom ty se tady snazis prosazovat jina mista a shazovat ostatni. Pokud te opravdu zajima z jakyho duvodu to je v Praze, tak se neptaj nas, protoze tady to stejne nikdo nevi, ale napis EA czech a zeptej se jich. Asi to bude trochu spojeno s tim, kde sidleji...
            • Smesne? Ja jsem ti pouze predem vyvratil ty hlavni argumenty, na ktere si mohl poukazovat. Nedostatek fanousku a pripadne naklady akce v jinem meste.

              Ty jsi mi naopak nerekl ani jeden z te miliardy duvodu proc je to v Prate. Ne vlastne jeden duvod si uvedl - prestiz. Co je to za blbost prosimte? Proc by melo EA/Bioware ziskat mensi prestiz kdyby se to konalo jinde? Ze by se urazili Prazaci, ze by se neco zase jednou nedelo u nich?

              Jinak nevim jak si prisel na to, ze se hadam z nejakyho principu. Pokud vim pisu pouze argumenty k veci, jsem slusny, a do nikoho se nenavazim. Naopak ty reagujes jako typicky namysleny obyvatel Prahy, jeste k tomu naplavenina, jak ti prezdivaji...
            • +1 ..Winner.
          • bobsh
            zdejší systém reakcí asi ještě moc zmáklej nemáš, co? *1*
            • bobsh
              nedokážu, ale vidim tam jeden takovej způsob, jak ten svůj příspěvek dostat alespoň pod ten na kterej reaguješ, když už ne přímo jako reakci na něj
            • Omezeny pocet reakci nejde prelstit. Ikdyz ty to jiste dokaze, co?
        • To je kde? Někde za Prahou?
          • Nebud trapny. *3*
            • Na toto téma bych doporučil http://www.youtube.com/watch?v=rWfQdrkp6ps
            • ale houby, pražáci (lol to je nějaká sociální skupina?) tohle vůbec neřešej, jediný, kdo to řeší jsou chlapci z Brna. V Praze totiž sou multikina, KFC a všechny ty srance co ve všech velkoměstech a upřímně - můžu vám tu prozradit jednu věc- není o co stát.

              Btw handrkovat se kdo je víc v zemičce, o který 75% světa neví, že existuje, je poměrně solidní řachanda
            • Vis ona by ta rivalita byvala donedavna zabavna. Jenze poslednich par let, velka cast nastupujici generace z Prahy, to cele zacala brat ponekud vazne. Hrat si na neco "vic", pritom si neuvedomuji, ze bez zbytku republiky by ta jejich "jedina" Praha byla uplne v loji. Ale to je debata, ktera sem nepatri. Proste si ty vtipy nech od cesty, diky... *3*
            • Ježiši já si dělám srandu! Proč jste všichni tak vážný co se týče rivality Praha/Brno, já z toho mám hlavně pr*el, nechápu, jak někdo může tak zarytě nenávidět někoho, protože žije v nějakym konkrétnim městě. Trošku nadhled to chce.
        • MishKonn
          No, ono to je jedno...proč dělat akci, která je vlastně jediná svého druhu, v Ostravě, Brně, nebo třeba Plzni, když je tu Praha?
          • To ze je tu Praha hlavni mesto, znamena ze zbytek republiky neexistuje?
            • MishKonn
              Budeš Moravák, viď? Nebudu pokračovat v debatě dál, protože i kdybych tady odprezentoval miliardu pádných argumentů, proč v Praze, bude ti to jedno, protože je to přece Praha, že? :)

              Nezbývá, než říct, že ony nevyřčené argumenty byly asi i pro marketing EA pádnější, než ten, že Grifus na tu akci přece z Brna nepřijede...
            • bobsh
              existuje, ale nestojí za řeč *1*
            • ne, ale znamena to ze praha ma nejvic obyvatel.. takze tam logicky muze dorazit nejvic lidi..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit