Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jevo83

    "Ani zrnko piesku" je krasna referencia na Sands of time😁

  • vonTossis

    Potlesk Ubisoftu, že dali šanci zase něčemu menšímu a jakože "nezávislejšímu",  z mého možná i nejoblíbenějšího žánru. Navíc je to od tvůrců Raymana. Rayman Legends je jedna z nejlepších her, která kdy vznikla. 

  • Pavel a jeho ultrawide minotor - o tom teď budeme poslouchat neustále. 😀 (Užívej!)

  • medveddd

    No teda tak to je ale fakt zlý. A to jsem si myslel, že si to budu moct prostě zahrát a neřešit, jestli byly v Persii dredy, nebo jestli jsou ukradené z Afriky. (Kam mimochodem Perská říše zasahovala taky, pokud se nepletu.) Nehledě na to, že dredy a další formy zaplétání vlasů se nosily na různých místech po celém světě tisíce let nazpět. Je to vlastně taková hromadná kultuní apropriace, Ubisoft krade celému světu.

  • Woke kultisté by si měli stěžovat také. Hlavní hrdina není Afričan a přesto nosí dredy. Je to kulturní apropriace toho nejhrubějšího zrna.

  • Veskoslav

    Kupova hry na základě oblíbenosti vydavatele/tvůrce je nesmysl a vždycky byl a zavání to spíše pozérstvím. Buď je hra dobrá nebo není. Více bych fakt neřešil.

  • kulhy_parici_spici

    Většinou jsem ze skupiny "smrdí tam Ubi" nebo "nechci mainstream", ale demo na Switchi mě dostalo. Jako character design je trochu popík, ale jinak to dokáže solidně potemnit. Mám trochu problém s přílišným reprodukováním Metroid Dread, i když ne takový jako jako jsem měl u Immortals: Fenyx Rising s přílišným obšlehem Zeldy. V případě Immortals mě rozčiloval ten "humor" a popík daleko víc, že jsem to odmítl hrát.

    Jenže jinak se to prostě hraje skvěle — je to intenzivní, vypadá to dobře, hudba je výborná a level design hraje prim. Nejvíc mě baví ta zaplněná obtížnostní škála nepřátel a potřeba neustále střídat strategie.

    S cenovkou je vtip v tom, že už nás Ubi naučilo, že jejich hry mají cenu někde na 50 % ceny při vydání. Jen díky tomu, jak rychle jdou do větší slevy. Já bych to po zahrání dema snad i koupil na Switch za plnou (vývojáři/publisheři dělejte dema!), jenže Ubi.

  • GorSilverarm

    A co zkusit si o hře něco zjistit nebo cokoliv? Hraje se totiž za Sargona který je členem Nesmrtelných. Elitní jednotky kde nejsou jenom Peršané. Jsou to prostě elitní válečníci z celého světa. Od seveřana po africkou válečnici.

  • Veskoslav

    Tak dělali to tvůrci posledního Raymana. Nečekal jsem nic než skvělou skakacku. 


    Jediné, co mě odradilo je cenovka. Za 1199 bych nad tím i uvažoval. Na druhou stranu je to Ubisoft hra, za měsíc bude ve 30% slevě jako všechny jejich hry po vydání:)Steam pal v tomto čert, protože je to Ubisoft a stejně to bude spouštět Ubisoft Connect:)

  • medveddd

    Taky se mi to vůbec nelíbí. A to mi ty jejich Rayman hry přijdou moc pěkný.

  • Neasi 😂 jedinej duvod proc jsem vetsinu fakt dobrych her jeste nehral protoze s tema cenama se zblaznili 😀💁‍♂️ nadruhou stranu tohle dneska muzu rict i v “samosce” 😏

  • uher

    Ten grafickej styl nepřekousnu. Děkuji, odcházím. 

  • tuco

    Dready asi ne, nicmene v Mechnerove podani z roku 89 byl princ blondak, coz je z historickeho hlediska jeste mene pravdepodobne, a nevim o tom, ze by to nekdo resil. 

  • AAA hra to mozna neni obsahem ani grafikou, ale cenovkou zcela urcite. 


    Epic games - 1.599 Kc. No way. 

  • Persie byla plná dredatých charakterů z League of legends, to nevíš?

  • LessPh

    Koupil bych day one, pripomina mi to Ori.. Bohuzel to neni na steamu, takze pockam a koupim pak ve sleve..

  • Jsou tu s námi v diskuzi. 😉

  • Chápem, čo chces povedať ale okrem názvu nieje na hre reálne ani zrnko piesku z historického hľadiska.



  • A to ještě počkej, až se dozvíš, že ve starověké Persii nebyly ani mantikory 🤯

  • Jsou ti woke kultisti s námi v místnosti?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit