Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.facebook.com/pages/The-Elder-Scrolls-cz/125845210814962
  • Není to pravda, Skyrim používá nový Creation engine.
  • Tak WoW ide do kytek uz od pociatku WOTLKU ale co sa im podarilo na zaciatku CATACLYSMU je totalne absurdne. Na zaciatku wotlku nahodili opravny patch a do maximalne mesiaca sa dalo uz hovorit o dobrej hratelnosti ale na Cata to uz bezi druhy mesiac a jeden mesiac hovoria o opravnom patchy a kde je patch ? ---- Hmm nikde? Uz tak mesiac je tam asi 1/3 class nehratelnych pre PVP vrespektive ich vidiet na vyssom ratingu len tak zriedkavo ako jednorozca pobehujuceho na duhe v strede zimy
  • Vždyť na Gamebryu byl dělaný už Morrowind ...
  • Taky mi to přijde, divné, že je to denně, ale my fanoušci TES to máme rádi. :))) *1*
  • Musíš víc číst příběhový questy, ne to jen odklikávat.
  • chápu tě
  • Já mam zase opačný pohled na věc,pár mmorpg sem zkoušel ale nijak zvlášt sem se nebavil,vadí mi že v onlinovkách není žádný pevně daný příběh,nějaký cíl(kromě dosáhnutí nejvyžšího levelu samozřejmě).
  • Já osobně se při hraní her rád odlučuju od zbytku světa a toho nemála retardů s potřebou kazit každou chvíli.
  • Mne bylo hned jasne ze novy TES engine bude pouzitej na dalsi Fallout. Proto dofuam ze to bude sakra dobrej engine a ne ten blivajz co ma F3/NV.
  • MrSanta
    Tak jsem juknul na tu jejich stránku, ale nikde jsem tam nenašel informaci že Skyrim na tom běží. A chlapci z Bethesdy tvrdí, že Skyrim bude mít jinej engine než Oblivion / Fallout 3. Prý něco vlastního, postaveného pro potřeby Skyrimu. Tak nevím. Na druhou stranu, jetsli to správně chápu, na Gamebryu běhá Divinity 2 a ta IMHO nevypadá věru zle. Uvidíme snad v únoru, kdy by se prý mělo objevit první gameplay video ze Skyrimu.
  • Recenzovali samostatne multiplayer, si to tu vyjed, je to u karty hry.
  • Víš, někteří lidé si chtějí ve hrách taky hrát a prožívat nějaký příběh, ne se chlubit nablýskanými cetkami a machrovat, že mají naskillováno....
  • Mne do toho netahejte pánové Gambus a Garbus, OK? *2* *1*
  • No já sem hrál co-op v oblivionu s kamarádem i když je pravda že to nebylo nic moc. Tak sem myslel že za tu dobu někdo udělal pořádný mod.
  • No to vis, ja se rad objevim :-) Taky ctu kazdej den tyto stranky, ale i spostu dalsich a bylo by pro me prijemnejsi, kdyby o tehle hre napsali novinku treba jednou za cas a bylo by v ni vic informaci po kupe, nez to tu ladovat kazdej den.. Ale asi je to jen muj nazor, co uz nadelam...
  • Tak já hraju WoW a má jedno z nejlepších PvP z MMO, ale kam se to hrabe na hratelnost třeba z Might and magic Dark Messiah...(Vždyť ve WoW jen targetneš a pak mačkáš skilly...)
  • Gamebryo(Industry-Leading Cross-Platform Game Development Engine) by mal byť ten zázrak na ktorom behá ES4 a bude aj 5ka. Bethesda Softworks si spočítala že časovo je prijatelnejšie použiť "produkt druhej strany" na svoj projekt (a šetrí to aj peniažky)! sup sup ludkovia znalý anglického jazyka na stránku autorov tohoto celkom schopného enginu a dozviete sa v pár bodoch co očakávať od ES5 PS: moc sa teším ako dam po pysku mojej GTX580 v 2560x1440 pri 8QAA a 16AF xD ( odhadujem s teseláciou tak kolo 10fps *1* ) ale grafika predsa nieje všetko však xD . . . no uvidíme ako povedal slepý hluchému
  • claymen
    chtěl bych se přiznat, že jsem do této diskuse lezl jenom proto, abych se podíval, jestli je tady tvůj koment :D jenom jsem uviděl nápis Skyrim na hlavní straně, tak jsem se začal pousmívat :D :D jak někdo říkal, nikdo tě nenutí tě to číst, já si třeba rád přečtu něco každý den...
  • claymen
    tak to já jsem si to užíval 80 hodinek :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit