Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lol v dnesni dobe kdy se satelitem da dival lidem skoro do huby a jim vadi nejake fotky lol jde vydet ze se nekdo potrebuje zverejnit a zazit par minut slavy
  • "Pan Novák očividně nezná ani základní fakta, což mu ovšem nebrání napsat o tom článek."
    Vy tomu nerozumite, v cechach je tohle prece naprosto normalni. Cim min toho clovek vi, tim vic pise, nejenom novinari, ale i politici (viz treba trouba na hrade).
    • čichám čichám antisemitizmus *1*
  • Mozna az zbytecne demagogicky. Pro absolutni ztrapneni autora clanku z online Reflexu by bohate stacilo drzet se faktu. Pan Novak napsal proste totalni sracku...
    Jenom se desim jak casto se muzu nechat nachytat takovym Novakem sam u clanku o necem do ceho nevidim vubec.
    Jedno uz vim urcite: Reflex NE! Radsej knihu!
  • Reflex a Respekt jsou dva nejhorší časopisy co znám. Ta hrozná wannabe rebelita, jak jsou strašně super a jak je to tady hrozný...
    • Respekt bych teda rozhodně nestavěl na úrovni Reflexu. Nicméně Reflex podle mě je žumpa sepsaná tak, aby se intelektuálové nestyděli za čtení bulváru za 5 Kč (a to intelektuál jsem)
  • Paul_cz
    Flawless victory.
  • BoB.2
    Už ani zelený raoul není moc vtipnej.-(
  • Reflex je absolutní špína na úrovni Blesku. Žádný slušný člověk to snad nečte.
  • Ocelot
    Pokaždé když jdu v obchoďáku a vidim Rexlex tak ho otočim a schovám za jiný časopisy...Je to ta nejhorší mediální žumpa v ČR a to je pořád něco (Arma, článek o Anonymous, ti co nepodporují svržení vlády Libye či Egypta jsou noví čeští teroristi atd. atd.) Aby to krachlo...
  • Já bych tenhle Reflexový webový žvást zas tak moc neřešil. Jen doufejme, že ho nikdo nikde nezačne šířit. Články Jana A. Nováka už nějaký čas sleduji a zjistil jsem, že je to prostě jen provokatér. Tématům, o kterých rýpavě píše, moc nerozumí. Jde jen v podstatě o novou úroveň diskuzního Trolla. Trolluje dlouze, trolluje rád a nemá rád negativní reakce na své názory což je vrchol ubohosti.
  • Právě sem ten článek Rexlexu dočetl a nepřijde mě že by byl nějak lživý. Autor asi chtěl jenom naznačit, že pánové prostě byli ve špatnou dobou na špatném místě a díky těm záběrům a fotkám to rozhořčeným řeckým úřadům velmi ulechčili. Zbytečně dráždili kobru bosonu nohou a teď jsou zavření. Samozřejmě je také chyba na straně řecka, kteří se zbytčně moc agresivně snaží chránit své zájmy. Snad se to co nejrychlejc vyřeší, ono sedět někde ve vězění v cizí zemi není žádná sranda.
    • On je ten článek dost předělaný proti původnímu znění. Teď už nezní tak hrozně, jako předtím.
    • Prosím tě, vodkud sis to proboha vycucnul? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit