Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Upřímně se Danovi nedivím. Ten článek musí každýho normálního člověka zvednout ze židle. Horší je, že se článek takovýhle úrovně objeví v jednom z nejčtenějším českým týdeníků.
  • Vavra zabije reflex!!! for the vavra
  • Nechapu kdo jeste muze cist tuhle pravdolaskarskou hlasnou troubu *11*
  • Celej článek jsem nečetl, protože dnes nemám čas ale zítra to napravím...nicméně je fakt, že Reflex byl vždycky pseudointeligentní pokryteckej plátek sršící nenávistí na všechno "nesprávné" (v časáku dělají samí polobozi, kteří určují správné/špatné)...poslední léta okořeněno o notnou dávku demagogie a bulváru...todle fakt může číst pouze správná žumpa, protože novinářské diletanství a tendenčně mířené bulvární články jsou na prvním místě...v redakci Reflexu to přehání poslední léta s lehkejma drogama a podle toho to tak vypadá...
  • Robotron3
    Kdysi dávno jsem si Reflex kupoval a dokonce ho četl. Když tam ale začaly jakési podivné hysterické manipulace ať s politikou, či čímkoli jiným, řekl jsem si nazdar. Příšerné obálky, co na mě čuměly z trafiky, mě v mém rozhodnutí ještě přitvrdily. Sice jsem to už dlouho nečet, ale přišlo mi to jako nějaká časopisecká sekta, že těm nesmyslům, co šířej, snad sami věřej a ještě si myslej, že dělaj nějakou prospěšnou věc a službu národu. Reflex je nemocnej.
  • takovyhle sr*cky typu Reflex ctou jen d*menti !
  • Pan Novák píše o léčení mindráků, a přitom ty svoje evidentně nezvládá...
  • Tak časopis Reflex si čtu skoro pokaždé když čekám u svý doktorky v čekárně a moje mínění o něm bylo teda daleko vyšší (což bude asi tím že ty čísla časopisu jsou několik let stará)

    Ale po tomto?! je vidět že pan Novák je jako novinář úplný ovád a vykonstruovat takovýto článek chce buď odvahu nebo demenci... a je dobré, že se nad tím někdo pozastavil...

    Už nikdy nebudu uvažovat že bych si nějaké nové číslo přečetl, beru to jako varování...
  • Souhlas s celym clankem (Danovym). Hlavne veta "A jsme zase u bezbřehé nenávisti maloměšťáka k vlastnímu národu. Nováka sice strašně štve, že nemáme národní hrdost, když se ovšem nějaké její vzedmutí objeví, štve ho to ještě víc." by se mela tesat. Nadavani na vlastni narod je vec, ktera se hrozne rozmohla a ktera me neskutecne s*re. Ale to je na jinou diskuzi. Bohuzel na tomhle clanku (Novakovym) se ukazuje, ze jakmile clovek veci rozumi, tak vidi, co jsou v mediich schopny napsat. Stava se mi to nebyvale casto, proto beru vsechno s rezervou. Ale vetsina lidi asi veri vsemu...
  • Dobrá práce Dane !! Skvělej článek a hlavně pravdivej. Pan Novák je evidentně big dick a hlavně evidentně pěknej šmejd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit