Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vitekb
    Pěkné, pěkné, pěkné. Dan Vávra dostává +7 bodů, a tak je u mě v současnosti na pěkných -3. *4*
  • tiež pána Buchtu trochu osobne poznám a dokonca sme sa mali na jeseň stretnúť v Tatrách, kde sa chystal na dovolenku...asi tak nebude

    Dan, článok super, skvele si vypichol, aký d3menti sa ozývajú aj zo slušných redakcií a miest. P. Novák by mal dostať od života riadnu facku, takýchto neznášam
  • Reflexový článek je pitomý, o tom žádná, ale na druhou nikdo nevíme, co tam ti dva opravdu provedli. Že teď zatloukají ("my nic, my jen nadšenci"), je pochopitelné. Já si upřímně a nezaujatě myslím, že kdyby si opravdu vyfotili z auta ze silnice nějaký vzdálený rozmazaný prd, tak po nich nikdo takhle nepůjde a nebo je propustí ihned po prověření, že nic závadného nafoceno nemají). Ale prostě mam pocit (s ohledem na způsob a délku zadržení), že měli kartu plnou detailních fotek co to jen šlo, holt grafici.
    • To je právě to že to NEVÍME, může to být jen politikaření, může v tom být něco víc... to nevíme a vzhledem k situaci v Řecku a naneštěstí pro oba vývojáře se to zřejmě brzo ani nedozvíme...

      Určitě jim, ale podobné smýšlení a podobné články jako p. Nováka a lhostejnost naší vlády vůbec nepomůže!
      • Situaci v Řecku? V Řecku měli demokracii, když se tady ještě lezlo po stromech. Ona právě ta pomlouvaná řecká byrokracie zajistí obviněným spravedlivý soud navzdory jakémukoliv politikaření - o to vůbec strach nemám. Ale že okolo toho tancují mediální mrd*ky, to se mi ekluje.
      • Když tu budeme všichni křičet, že jsou nevinni, tak to pomůže čemu?
        Já bych pustil toho staršího, má doma malýho prcka a fotka v úvodu článku vzbuzuje lítost.
  • Reflex je sra*ka, to říkám na rovinu. Snaží se být děsně kontroverzní stylem: když toho co nejvíc pomluvíme a zurážíme (nějaká sprostá fotomontáž na obálku se vždycky hodí) a nad to dámě nějaký dobře cool bulvární nadpis najdou se lidi co to koupí. A ti lidi pak budou číst reflex vážně kývat hlavou a mylně se domnívat že se vezou na nějaké intelektuální vlně. Dřív býval reflex dobrej časák, ale teď tam píšou fakt divní lidi. Jakože Vávru fakt nemusím a je my protivnej už vod pohledu v tomhle mu fandím a tím článkem si u mě pěknejch pár bodů získal.
  • ZdepaCZE
    Reflex jsem nikdy nečetl ale vždycky jsem tak doufal že je to seriózní plátek. Všechno se ale změnilo jak se mi dostal do ruky článek který kdysi reagoval na skupinu Anonymous která bojovala proti zákonu o schválení cenzury internetu a skoro vůbec všeho i počítačů a hovorů bez vědomí vlastníka kdy tuto skupinu Anonymous představila ve světle počítačových pirátů a bestií které se nabourávají kde se dá a škodí všude. Nebyla tam ani zmínka o tom že tím protestují a snaží se o spravedlnost nic. To samé bulvár na Nově který je taky jen poplival a dokáže ve správách 5-10 minut mluvit o tom jak babka spadla a zasekla se v kořenu a udělat z toho celovečerní drama. Tyhle všechny média která ukazují kdekdy špatné informace jsou zlo. Že by pravdivě informovali o skutečnosti jak je to opravdu v Libyi nebo Sýrii to ne. Horší na tom je že velká část populace jim to žere přímo z ruky a pak se divíme že jsou tu lidé jako pan Novák který zřejmě je už přesycen absurdními předpotopními informacemi. Velká část dospělých a důchodců už jen čerpá informace ze zpráv na nově nebo bulváru jako je Blesk nebo Reflex a potom si stěžují jak jsou hry špatné a násilné, jak je internet zlo atd atd...
    • Zprávy na tv Nova je kapitola sama pro sebe, co chtít od komerční tv než komerční zprávy plný hnoje a milých štěňátek... informační hodnota je často velmi nízká či mylná, proto taky zprávy z tv už léta ignoruji...

      Jinak je dobré že pan Vávra takhle vystoupil proti článku pana Nováka, nechápu ty co tu nadávají, pro někoho je to asi silnější reakce, ale rozpoutala správnou diskuzi, teď ještě aby se dostala i dál, mimo Games.cz
  • 13_11
    Že je Reflex šmíra... stačí se podívat na to, co všechno vydává Ringier Axel Springer CZ, že? Blesk hadr. Což mně osobně vůbec netankuje – nejsem cílovka. Takže jestli je to bahno a zlo, který by se mělo potírat... to ať si každý rozhodne sám. Poptávku uspokojuje nabídka, takže pokud vyrábím něco, co lidi chtějí, byl bych blázen, kdybych s tím přestal. Tolik ke všeobecným zlům a hnusům, které se dennodenně nabízejí. Nemusí se mi to líbit, ale tak to prostě je.

    Co mě už ale začíná sr.., je fakt, který se děje ve většině bulvarizovaných redakcích, a to ten, že jméno autora pod článkem má mnohdy k autorskému rukopisu skoro tak daleko jako vzájemné přátelství Řeků s Turky.

    Všichni moc dobře víte, že články si nevydává autor, ale editor. Méně z vás možná i tuší, že editoři v bulvárních médiích moc rádi upravují autorské texty tak, aby se to líbilo těm nahoře. Netvrdím, že se tak skutečně stalo, ale není vyloučené, že Jan A. Novák dostal nápad na článek, v němž by reálně zachytil danou situaci, představil obě strany a problém, trošičku to okořenil pokáráním českých hochů a závěrem by tomu dal nádech doufající v happy end.

    „Jeníku, Jeníku... takhle by to ale nešlo,“ povídá editor, „jseš málo radikální, málo krutej. Musíš jim to pořádně nandat, bejt na ně hustej.“ „Ale když já o tom až takhle do hloubky nevim, to bych si pak zbytečně vymejšlel... nebyla by to pravda,“ reaguje Jan. „Na pravdu se vyser, Jendo, my potřebujeme čtenost, čtenost a komentáře v diskuzi, co to jenom dá. Tak šup šup, upaluj, ať to máš rychle hotový. Já ti tu zatím vymyslim ňákej super titulek.“

    Nevím, jestli je i pan Novák obětí těchto bulvárních „her“, ale upřímně? Bylo by mi stokrát milejší, kdyby se pod onen výbl.... mohl doopravdy podepsat on a jenom ON sám, než kdyby byl v zajetí bulvární mašinerie, která si se jmény autorů akorát vytírá vlastní prd... Můžete namítnout: „Když to ví, tak co tam potom dělá, blb jeden?“ Na to bohužel odpověď nemám. Faktem je, že výše vypsané se v bulvarizovaných redakcích děje a není to vůbec dobře. Autorský rukopis novináře je čtenáři sežvýkán asi tak rychle jako double cheeseburger u mekáče.
  • To Adam
    Tak se divam , ze dnes se asi dejepis na zakladnich skolach neprobira ..... hm. Tak podle tebe nasi vojaci co bojovali na vychodni fronte nejsou hrdinove? Ze ti co zustali na nasem uzemi at uz bojovali jako partyzani nebo jen proste ZILI a PREZILY nejsou hrdinove. Proboha premyslis nad tim nez neco napises? Nebo ta dnesni mladez uz radeji nepremysli vubec. Tak zvlaste tobe bych doporucil si neco precist o druhe svetove nez hrat MW . Z toho co jsi napsal je mne nabliti a je to zarny priklad dopadu her na ....... Ale co , kazdy ma pravo na nazor at je hloupejsi sebevic . Mozna bych ti mohl neco napsat o narodni hrdosti , ale u tebe to stejne nema smysl. To byla zase perla boha jeho.
    • Válku přežilo hodně lidí a není nikterak žádný důvod povyšovat přeživší civilisty nad ostatními. Naše úžemí protektorátu bylo za války ještě relativně klidné oproti ostatním okupovaným zemím, takže jsme si žili vcelku nad poměry. Povstání proběhlo až skoro na úplném konci války, což bylo běžné ve všech zemích a většina diverzních akcí stejně vzešla spíše z podnětu ze zahraničí než od domácích. Co se týče partyzanů, tak ti byli opravdové svinstvo. Nic nemá srovnání s jejich fanatických zabíjením leckdy nevinných lidí. Nemluvě o tom, že většina z nich po válce tvořila tvrdé jádro komunistů. BTW na MW jsem nikdy ani nešáhnul, hraji Bfko a to ty by ses měl vrátit do školních lavic a zapracovat na gramatice. Je hezké prezentovat názory, ale když v nich jsou gramatické chyby, tak to nevypadá hezky a leccos to odpovídá autorovi. *7*
      • Hele tak toto vazne komentar nepotrebuje. Nase uzemi relativne klidne.....! Kde jsi na tom proboha byl? Heydrich a to co nasledovalo? Panickove neucily? Jeho konecne reseni jestli vubec vis o cem mluvim? Lidice , Lezaky? Koncentraky a ti co v nich zustali? Tvoje ignorantstvi prekracuje veskere meze snad normalni soudnosti. Proc se bavis o necem o cem nemas ani paru. Dalsi typek kterej nahodi takovou hloupost a jeste se bude hadat. Dale pak nechapu jak nekdo jako ty vubec muze soudit narodni hrdost po tom co jsi zde napsal.
        Ted pouziji to tvoje BTW: a vis jak se zachovali zapadni zeme v roce 38 k nam / Anglie , Francie/? Nasledne co prohlasil o Mnichovu sam Winston Churchill? Dohledej !!!
        A ano chyby tam mam a co si budou o mne myslet taci jako ty mne ale vazne vubec nezajima. *6*
        • Pst, tohle se říkat nesmí. Všechny země EU včetně Německa to s námi myslí a mysleli vždycky jenom dobře. To jenom mi "ignoranti" nevidíme a stále trváme na národní suverenitě. Teda alespoň někteří z nás.
      • V naěí zemi zahynulo v průběhu války přes 300.000 osob. Skoro 30.000 z nich v boji. To je na počet obyvatel víc, než třeba ve Francii, kde by ti přesto za podobné kecy dal každý Frantík pár facek. Mohl bys nám sdělit, co ti ty lidé udělali, že máš potřebu je urážet a znevažovat jejich oběť?
  • Člověk úplně cítí ten vztek, se kterým to Dan psal...
    • 13_11
      Fuel of hatred.
  • God-of-War
    Jak by řekl Jack Burton...Všechno je to v reflexech.

    Jinak ten pisálek by potřeboval kopnout do držky *16*
  • V Reflexu to trochu přehnali, ale pravdou je, že ostře pochybuji, jestli naši milí čeští vývojáři sedí jen tak pro nic za nic. To by si jedna z členských zemí EU prostě nedovolila. Určitě v tom nebylo nevinné fotografování na dovolené. Navíc dokážu si představit neprofesionální praktiky získávání herních materiálů herní společnosti tady u nás v Čechách. Co si budeme povídat, je to typické v našich končinách. Vávra tomu ještě nasadil strašnou propagandu se smyslem pro jakési vlastenectví, které u nás úplně chybí a neexistuje. Komentáře k WW II jsou taky trochu vedle. Češi měli pár hrdinů, kteří bojovali na straně Spojenců a létaly třeba v britské RAF, ale ten zbytek, který seděl doma, nebo se přidal k bolševikům, nelze nazývat něčím hrdinským ... Ne nadarmo říkal Hitler, že Češi jsou jako cyklisti. Nahoře se hrbí a dole šlapou. *7*
    • Vlastenectvi chybi mozna u tebe, ale to je tvuj problem.
    • Neznáte Řeky, tam to vážně funguje tak, že každý ostrůvek je sám sobě pánem, kor teď když to kvůli krizi nemají vůbec lehké. Kde je bída tam se daří extremismu, frustrovaný člověk vždy hledá viníky. Navíc poslat na základě nepodložených informací do vazby není tak těžké když je na vaší straně "hlas lidu", patřičně zmanipulovaný. Problém ani není to, že jim hrozí trest, problém je, že samotná řecká vazba může trvat déle. Samotnému mě připadá naprosto logické, že si místní starosta jen nahání hlasy, pošle přece do vězení ty zlé zápaďáky, kteří dělají z jeho domova válečnou zónu. Pravda umírá jako první, nikdo se nedozví, že je to fikce, že jsou ve hře Řekové ti "hodní" a podobně. Problém této kauzy je obrovský nedostatek informací, vlastně jediné co jsou, jsou ty co unikají do medií skrz jejich rodiny. Nemůže přece chtít po stávkující řecké justici a českých orgánech nějaké informace a řešení.
      • Keyz
        Jsou to komedianti.
        Jestli na každém ostrově je někdo pánem tak asi neuvědomuje,že skákat dle hlasu lidu mu dlouhodobě moc nepomůže.By měl skákat podle toho komu vláda Řecka dluží aby z Řecka byla zase někdy skvělá země pro turisty.Je tam vidět jak jsou špatně vychování když v době problému se obrací proti menšinám atd. (kam se sice hrabou na Araby..)
        Navíc špatní Evropané,Zápaďáci a Číňané je drží v díky půjčkám i přes to jaký to jsou cvoci a nic nedodržují.
        Když se dívám na starověké Řecko a srovnám to dnes tak to snad není ani Řecko ale ostrovy kde vládnou pomatenci.
        • to je prave zajimave, ziji z turistiky a pokud chteji si delat reklamu "zavirame do vazby na rok - prijedte na rocni dovolenou" tak si podle mne moc nepomohou.

          to jedine mne na celem vadi, at jsou vinni nebo nevinni je to proste nesmyslne moc dlouho.
          toto se muze stat komukoli, kdo sleduje vic prirodu nez nejake znacky.
          sam jsem se s podobnym zakazem setkal a kdyby mi to kolega nerekl, tak bych musel spolehat na to, ze nedelam svetozname hry *13*
          ALE dalsi foceni na "bezpecnych mistech" uz melo nadech houbareni v lesich u zapadnich hranic za dob totality.(nalada proste v haji)
    • No výborně, aspoň že s Hitlerem se na něčem shodneš...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit