Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • souhlasím s vámi JAN A. NOVÁK je kretén!!!
  • Já chci petici na propuštění Jana A. Nováka , tu bych podepsal s neskrývanou radostí...
  • aha. pozor na reflex. co takhle kdyby na games vysel mystifikacni clanek o osvobozeni zajatcu ceskou armadou? trochu toho vlastenectvi aspon tady na games. k tomu nejake ingame fotky z army co by neznalce realisticke grafiky asi dost zmatlo. kdyz lidi zerou novu tak sezerou i tohle :) Cesky ministr zahranici vyuziva slabosti recka k uskutecneni planu o pricleneni reckeho ostrova k ceske republice. Cesi tak konecne ziskaji pristup k mori a stanou se kolonialni minivelmoci. Letos na Vanoce tak konecne bude na stedrovecerni tabuli i neco jineho nez kapr. pisi ceske noviny. Ministruv nezajem o osvobozeni zajatcu byl jen predstirany. Ve skutecnosti byla BIS (bohemia interactive studio = bezpectnosti informacni sluzba) vedena od pocatku jim samotnym. Operace se pak podarila prave diky dobre znalosti terenu rika generalnacelnik ceske armady Jaroslav Cimrman. Pro ACR to uz pak byla hracka. Zvlast kdyz chytre pouzili strategii utoku za odpoledni siesty. Na pude OSN tato jednodenni valka vyvolala obrovsky skandal ale zda se ze NATO nebude zasahovat. Angela Merkelova se vyjadrila takto: "My. Nemecko-Turecko (pozn. :od zari 2012 oficialni nazev po skandalnim referendu ktere odhalilo nove narodnosti rozlozeni) nesouhlasime s agresivni politikou Ceske rise ale to je tak vse co s tim budeme delat. Nas...at na ty recky pijavice ale este jednou Karle (tady se nemecka kanclerka obraci na naseho ministra zahranici) a odriznem vas od vajec ". Kdyz se tato zprava dostala do parlamentu, ihned vyvolala ostrou debatu mezi levici a pravici o horzici krizi nedostaku vajec. Na Kalouskuv dotaz. "tak co s tim ty jedna pi!co zas!rana cura!cka budes delat?" odpovedel prave se probudivsi ministr, ze slepic tady u nas mame jeste porad dost. A navic. Kdo by ted zral vejce kdyz bude tunak a losos. A na zaver jeste aktualni volebni pruzkum prezidentskych voleb: Mezi volici zavladlo po snizeni cen vsech morskych produktu nadseni. Pan Josef (duchodce, 77): v Tesku je tunak za 7 korun! Ten pan Schwanzenberg to je ale chlapik. Karel na hrad!
    • Pekne to je fakt za palec nahoru. Musim uznat ze mas skvelou fantazii. Tohle bych soupl nekam na anekdoty *1*
  • A jednu z Perel pan Novák už stihl odstranit. V původní verzi článku psal o tom, že Arma III už byla vydána a proto byli Řeci tak naštvaní. Prostě skvělá schopnost shánění informací. Jak? No přece vycucáním toho co nevím z palce u nohy.
  • článek podle mě docela dlouhej a docela dost se opakující. teda jedna věc mi přišla divná, když tam popisoval situaci v pohraničí tak obratu : Statečně prchali, jsem teda příliš nerozumněl
    • Třeba že prchali z Česka pod vládou nacistů do zahraničí, kde vytvářeli vojenské oddíly, a riskovali tak chycení a následky jak pro sebe, tak pro své rodiny v Česku?
    • tak si nastuduj dějny
  • Kronoss1
    Tak to je zase jednou perla českých "medií" jmenovitě Reflexu. Já jsem článek na Reflexu nečetl a ani číst nebudu. Bohatě mi stačí Danovi citace.
    Vsadím se, že Novák, evidentně zcestovalý všudybyl, který si myslí, že rozumí všemu od vývoji her až po vaření, se také nazývá novinářem. Ta jeho splaška ho*en (pardon, jinak se to napsat nedá) by měla jít na nástěnku fórů století a měla by být ukazována, společně s fotkou Nováka, jako odstrašující příklad novinářského diletanta, který se učil psát za Husáka pod taktovkou Brežněva, a který ví o Řecku, řecký filosofech a Češích asi tolik, jako já o kvantové fyzice. Nevím, kde Novák studoval a kde bere informace o 2. sv. válce a o Řecích, ale vzhledem k tomu, že jsem v Řecku byl asi 10x, přímo znám některé Řeky a zajímám se o 2.sv. válku, tak můžu s radostí říct, že pan Novák má povědomí o událostech 2.sv. války rovnající se batoleti, co neumí mluvit natož psát. Mluvit jsem Nováka neslyšel, ale psát tedy neumí.
    Nenechte se mýlit. Řekové jsou normálně pohodoví a milí lidé, kteří mají Čechy rádi a znají je. Nikdy jsem se v Řecku nesetkal s nějakou diskriminací nebo díváním se přes prsty jen proto, že jsem Čech. Spíše naopak. Pan Nováka evidentně sere být Čechem, ale od toho jsou tu úřady a kdykoli si může změnit občanství, nikdo ho tu nedrží a vsadím se, že po tomto "článku" (i můj 4 letý bratranec by to napsal s větší erudicí) ho všichni normální lidé vyprovodí a kopnou do p*dele. Jestli se, podle Nováka, nemají vývojáři BI ukazovat na ostrově, tak on by teď měl v Česku chodit kanálama, protože jestli ho Dan zmerčí (nebo někdo z jiných vývojářů), tak by měl utíkat rychleji než vegetarián před masem.

    Jinak díky Dane za skvělý článek, jeden z tvých nejlepších. Doufám, že začneš psát o podobných věcech víc.
    A pro pana Nováka. Nehrajte si na Brouka Pytlíka, když jste jen sprostý ignorant, který pojmy jako hrdost nebo vlastenectví viděl maximálně tak z letadla.
    • Dobry den "A pro pana Nováka. Nehrajte si na Brouka Pytlíka, když jste jen sprostý ignorant, který pojmy jako hrdost nebo vlastenectví viděl maximálně tak z letadla."

      Ja bych tuhle citaci jeste poupravil : A pro pana Novaka. Nehrajte si na Brouka Pytlika kdyz jste jen sprosty ignorant co sotva dokaze zapnout PC a v nem World office, ktery pojmy jako hrdost nebo vlastenectvi videl maximalne v kine pod taktovkou juesej en Hollywood s rezii od Michael(a) Bay(e)

      Hezky den vsem *1*
    • Boze ty se ale vis pchat lidem do analu *11*
      • 13_11
        Copak, PEPINO... závist, že samo neumíš napsat hodnotnej komentář?
      • Kronoss1
        Ne to není o tom. Je to o tom, že mě už tihle takzvaní novináři pijí krev. Tobě se třeba článek líbil, ale to neznamená, že se líbí všem a že je informačně správný.
  • Ve svobodné zemi může každý z vás poslat panu redaktorovi svůj názor :-D
    jan-a-novak@seznam.cz
  • A kdyby sem se sparala v Recku, ve svym analu, taky by mne zavzeli ??? *7*
    • Jde videt ze neumis napsat nic jineho nez jen cpat do analu. Ty budes asi nejaka bukva co to tam ma rad ze?
      • jasnacka, bezne me rezou do KAKAČE, redaktory Re-Play a Fight Hnedej Kakač Club *12*
  • Do Řecka nikdy nepojedu, už mě fakt leze krkem jejich styl uvažování - "Ééééé, Evropó, máme hovno, všechno sme prošustrovali, dajte nám! Šetřit nebudem, to bysme se museli přestat chovat jak banda rozcapenejch spratků."
    Prostě Řecko a Řeky ne, tahle byrokratická šikana je definitivní tečka pro mě - až jim na ten jejich blbej a uprděnej ostrov začne jezdit víc lidí, protože tam ve hře udělali nějakou skvělou misi (pamatuju si, jak sem to měl s "objevováním" míst v ArmA 2), budou najednou pohostinnost a srdečnost sama. Banda jedna pokrytecká...
    Takže do Řecka nikdy, Řekům přeju jedině Turky (narozdíl od Řecka se uměj chovat zodpovědně a stát jim nekrachuje) a ArmA 3 si jednoznačně koupim, abych celej ten blbej ostrov moh srovnat se zemí a starostu postavit ke zdi *16* *16* *16*
    • Tak ty si očividne nikdy v Grécku nebol. Je to nádherná krajina plná kultúry a skvelých ľudí. A to ani nehovorím, ako sa tam dokáže vyžiť človek, ktorého láka grécka mytológia. Ale to by si zistil sám, keby si sa postavil konečne od toho počítača.
      • Je b e m ti mater *2*
      • Ano, nebyl jsem tam a krajinu, kulturu ani lidi jim neberu - zároveň ale fakt nejsou jediný. Byls někdy třeba v Gruzii? Na Ukrajině? Krym? Bosna a Hercegovina? Albánie? Tam je kultura (pro tebe asi kupodivu) taky *1*
        A bavíme se snad o tom, že tihle byrokrati dali pod zámek zcela nepochopitelně dva vývojáře, toť vše.
        P.S: Osočovat někoho z omezenosti ("keby si sa postavil konečne od toho počítača") a zároven sám sedět u PC a datlovat tady říznou odpověď, to mi zavání pokrytectvím...
        • A aby som nezabudol, tak rozhodne si sa nebavil "o tom, že tihle byrokrati dali pod zámek zcela nepochopitelně dva vývojáře, toť vše. " Pretože v tom máme rovnaký názor. Ty si len jednoducho odsúdil krajinu , v ktorej si nikdy nebol a celý národ kvôli !1! osobe.
          • Kašlem na to, ne? Nemam právě moc chutí se tu začít hádat a tahat argumenty typu "Ty seš kretén, vole" *1* To nějak nemam zapotřebí, ty máš svůj, já mam svůj, svět se asi nezboří, což?
            Mimochodem - k tomu "uprděnýmu blbýmu ostrovu" - kolikrát jsi o něm slyšel, než o něm začali dělat ArmA 3? On ten výraz nemusí bejt notně negativní, prostě jen o tom ostrově sem teda minimálně já slyšel až teď.
            • Well... Lesbos je důležitým místem řecké mythologie a pokud se nepletu, tak i domovem význačné antické básnířky a pěvkyně Sapfó. Tudíž není ani uprděný, ani blbý.
        • Nie, v krajinách ktoré si vymenoval som síce nebol, ale nenazývam ich "blbými a uprdenými".
          A taktiež sa nebránim tomu ich navštíviť.
          P.S.: Datlovat budem ešte do 16:00, nakoľko som v práci a všetky povinnosti už som si splnil. A pokial bude mať niekto taký obmedzený názor ako ty v komente, tak si proste budem myslieť že by si sa mal postaviť od PC a ísť sa tam sám pozrieť.
          • Každá liška chválí svůj ocas, a ta co ho nemá, říká, že ho na nic nepotřebuje.
            Omezeni jsme svým způsobem všichni a tak mi to zase zavání pokrytectvím.
            • Skutočne hodnotný príspevok do diskusie. Len tak ďalej a určite to niekam dotiahneš.
  • MickeyMutant
    Článek Jana Antonína Nováka, vědce/novináře/potápěče, udržuje nasazenou laťku jeho předešlé tvorby, a neměl by tedy nikoho překvapit ani vytočit. I neinformovaný člověk, který zavítá na stránky tohohle polyhistora http://www.novakoviny.eu/knizni-publikace, rychle pochopí, že Jan Antonín rozumí prakticky všemu a je tedy zbytečné s ním polemizovat.

    Zajímavá je bezelstně upřímná pasáž o dnešní novinářské praxi z jeho životopisu, která mimoděk zcela vystihuje jeho reflexní článek: "Zatímco dřív se do příloh psal jeden až dva rozsáhlé a kvalitní články týdně, dnes to jsou dva až tři články denně - pochopitelně na tomu odpovídající úrovni." V téhle souvislosti by mě zajímalo, jestli se člověk broukem Pytlíkem už rodí, nebo je to automatická transformace při nutnosti produkovat množství článků o věcech, o kterých nemá ani páru.

    Zapomeneme-li ale na pana Nováka, který na své novinářské pouti za sebou trousí malé bobečky úhledných bludů, tak by mě zajímalo, jestli informace o průběhu té nešťastné události na Limnosu (natáčení z letištního taxíku, 14 závadných snímků, zatčení na hotelu) jsou už potvrzené z nějakého jiného zdroje než od advokáta zatčených.
    • Vedec se zalibou v psychotronice a zahrobi, a autor publikace Tunguzsky meteorit - zahada na vic nez jedno stoleti?
      No taky dobry : D

      EDIT.
      Vlastne o ty Tunguzce asi mohl psat jeste nez se to definitivne potvrdilo, ale o takovych vecech stejne pisou spis trapni populisti, nez vedci. (ti to snad ani driv nenazyvali kdovijakou zahadou)


      (Jinak ackoli samozrejme s Danem souhlasim, nejsem si tak jistej, jestli podobne zlucovitej clanek patri na games.cz - bleskovka s odkazem na blogisek by mozna byla patricnejsi)
    • Kronoss1
      Doporučuji navštívit jeho stránku a něco malého mu tam zanechat. Já jsem mu tam hodil odkaz na Danův článek, tak uvidíme.

      http://www.novakoviny.eu/archiv/informatika-media/779-limnos-recko-arma

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší