Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dane jen do nich do krys! Ten casopis je plny arogantnich z*rdu
  • ackoliv s vavrou normalne nesouhlasim,tak v tomhle ma pravdu. reflex uz dlouho nekupuju a diletantsky clanek jako je tento me jenom presvedcuje ze delaam dobre.
  • No hlavne me zarazi, jak vlastne ti rekove prisli na to, ze ti chlapi neco natocili. Jestli jeli autem a pak je vyhmatli na hotelu, tak budto to video nekomu ukazovali a ten je prasknul nebo je pravdepodobnejsi, ze o jejich navsteve rekove vedeli, na blind je zatkli a pak u nich teprve hledali co jim prisit.
    O mistni policii na takovym zaprdenym ostrove mam svoje mineni (bratranec bratrance starosty atd.).
  • Dan Vávra je přece taky grafik a grafiky zaměstnává. Přece se nebude trmácet přes republiku na husitský hrad jen proto, aby si ho pak vyfotil z okna jedoucího auta, tak se AAA hry nedělají... Je potřeba vystoupit a udělat několik detailů každé textury, nejléle profesionálním foťákem.
  • Je to ubohé, není o čem psat tak se vymýšlí témata, překračující se fakta a vše se usposobuje tomu aby se to dobře četlo udělalo skandál ale pravda? Ta pravda? na co?

    Ale oje to hlavně o pohodlnosti je tu reakcí kolik 50? 90 ? Kolik lidí redakci reflexu napíše že jsou lháři? 1? možná 5? Jde o to že pokud lidé budou tohle přímat pak si zanadávají jací jsou to pitomci ale nic neudělají tak se nic nezmění.. Však on to udělá někdo jiný..a přitom " stačí napsat slušně " Dobrý den Po přečtení vašeho článku jsem usoudil že tisknete ne jen že nepravdu ale dokonce povyšujete novinářské řemeslo na bulvární již tímto ukončuji kupování vašeho časopisu dokud se nezmění jeho politika...how. Nebo cokoliv....

    Ale hlavně nemlčet..a nebo vlastně jo...ono je to pohodlné.
    • Ale oni moc dobre vedi co pisi. Nemaji cvicene opice (i kdyz...) Clanek urcite prosel pres nekolik lidi. Pokud by sme meli porad nekoho upozornovat jak to ma delat tak nedelame nic jineho...davejte do parku maso, nemyjte to maso octem, neztacejte ty kilometry atp.(muzes si domyslet milion dalsich veci vcetne her)
      Kazdy kdo vede nebo zaklada firmu si musi rozmysle jestli to dela pro prachy nebo aby se mu lepe "spalo"...
      Jsou tu dulezitejsi veci nez nekoho neustale umravnovat a staci mnohdy mnohem min i nez je ten text v komentari
  • fichtlis
    V dnešní "civilizované" sploečnosti je to k smíchu. Vzpomeňe např. na Hitmana a jeho misi v Bílém domě nebo CoD a jiné hry, které popisují skutečná místa viz fikci. Tento případ mi případadákdy dva "týpci" si fotí něco do hry mi přijde absolutně vyhrocen. Už jen to, že předchozí hry se odehrávali v "reálných" prostředí (viz. Arma a polostroov, který znázorňuje přesnou kopii území ČR). Každopádně jestli pánové budou chtít nějak finančně či jakkoliv jinou formou (petice,...) pomoci. Jsem pro.
  • Hodně dobrej článek :D ,ale stejnak si myslím že to natočili schválně ,já bych si to taky chtěl natočit :)
  • ucho
    no myslím, že netřeba se víc vyjadřovat, každý rozumný člověk by měl vědět, že nemá psát o něčem, o čem nejsou jasná všechna fakta.
    každopádně mě zaujala jiná věc a tou je ta petice. "podpořte petici za propuštění Ivana a Martina". jaký konkrétní význam má podepisování té petice? je to ukázání podpory? předpokládám, že jejich propuštění nezávisí na počtu podpisů této petice. tak v čem konkrétně ta petice pomůže? jde o zviditelnění této události?
    • Její autor komunikuje s našimi i řeckými úřady a smysl to podle mě určitě má. Když se za někoho postaví o deset tisíc lidí, možná člověku docvakne, že by mohl mít ostudu, když ho bude šikanovat.
      • ucho
        tak nepochybně má váhu, když se za ně v petici postaví Chuck Norris, a to dokonce několikrát. s ním si není radno zahrávat a každý by to měl vědět :) koukal jsem že petici podepsal i Bill Clinton...
        no ale když to může pomoct, tak jsem tedy podepsal.
  • Reflex je bulvár. Nečekám od něj nějaké složitější myšlenky. Do značné míry ho beru jako humoristický časopis. Tak jako neberu vážně v hospodě ožralého pána v rohu stejně i Reflex a např. JXD je vyloženě vesnický blázen.
  • Ano Reflex je žumpa článek jsem nečetl nicméně z výňatků byl psaný proste populizačním stylem pokud si v novinách čtete o oboru kterému rozumíte najdete spoustu chyb jenže ty články nejsou dělány pro vás. Na druhou stranu tento článek je plný alibismu že jsou kvalitní satelitní snímky neopravňuje nikoho k focení vojenských obejktů. Samozřejmě svoboda umění nikomu brána není... Kritika článku z reflexu několikrát zmiňovala nadsázku a sama se jí pak nevyhla.Skoro 1/3 Řeků momentálně žije na hranici chudoby a upřímně je jim Arma 3 nejspíš uplne u prd** stejne jako mě a 95% lidí u nás i ve světě. že je známější než Formanovy filmy to je až směšné.
    Jak bylo v článku pokud nic neudělali tak se nemají čeho bát... Osobně si ale myslím že oni sami vědí že jsou ve velkým průšvihu a ted už můžou jen doufat aby jim neprokázali špionáž.
    • pokud ne ne rekove nemaji neco vic, tak bych se moc nebal. i kdyz u soudu nikdy clovek nevi jak se vyspi soudce(to ani u nas).
      vic bych se bal x mesicu ve vezeni.
      jiste je, ze i kdyby je osvobodili uz ted, tak pocit nespravedlnosti zustane.

      kdo vi treba pak uz rekove ve hre nebudou hrdinove ?
      *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší