Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já to řeknu takto, i negativní reklama je reklama.
    • reklama ostrovu Limnos, nebo ARMA3? :)
  • reflex=novodobé rudé právo a klidně me uminusujte "pravičáci"
    • "urrrrrrva mať!"
    • smejki
      jsem pravičák a klidně ti vlepím plusko. Reflex je stejný hnůj jako onehdejší RP.
  • autor clanku mi pripada ze to prekrucuje a bero to moc vazne.
    • sedet ve vezeni v zahranici, taky bys to bral vazne.
      • ty to taky prekrucujes, psal sem to autorovi clanku a ne tym dvema ve vezeni
  • Aby bylo jasno, ten Novakuv clanek je blabol a rozhodne s nim nesouhlasim, nicmene to vase kopani do Reflexu me uz take zacina uvazovat. Fascinujeme, kolik z navstevniku games.cz, jenz jsou z drtive vetsiny tvoreny pubertaky, ctou tento politicko-spolecensky tydennik. Muj odhad: 50 % z vas teprve dnes zjistila, ze nejakej Reflex existuje, 30% to vedelo, ale precetli si jedinny jeho clanek (tento), 10% to take vedelo a precetlo si clanky dva - tento a pamatnou "kulturu kriplu". Optimisticky hadam, ze jen zbyvajicich 10% se muze skutecne vyjadrovat o urovni Reflexu.
    • hmm zajimave, muzu poprosit o ten zdroj z daty kde jste zjistil, ze vetsina navsteniku jsou pubertaci?
    • a me je 34, a dalsim co znam je mezi 26-35 let, a kdyz uz budu mluvit o Reflexu jako casopisu, tak je mi ho lito, ze tam ma takovy zkoureny dementy ktery vytvareji clanky na lzich a vlastni vymyslech. Panove z Reflexu! Velky palec dolu!!
    • Robotron3
      To by ses divil, kolik nepuberťáků chodí na games. Mě je třeba 33 a Reflex pamatuju ještě jako dobrej a skoro kultovní časopis. Teď je to ale žumpa a to mají lidi naprostou pravdu.
    • Ale plosimtebe...
    • *unavovat.
  • REFLEX je už léta jen brak jdoucí na ruku dnešní vládnoucí garnituře, trapné komiksy, tendenční a populistické články, měli by začít reflektovat na svou ubohost.
    • se nediv když hlavní majitel je pan kníže
      • Mam pocit, ze si pletes Reflex a Respekt, navic "pan knize" je jiz nekolik let pouze minoritnim vlastnikem tydeniku Respekt.
  • Taky by se nám nelíbilo vidět jak žoldáci demolují Karlův most? Ať si pak Novák zahraje MW3 :D
  • keby to boli greci u vas tak by som chcel vedet ako ich obhajujete ze si chceli nafotit len nejaku cesticku a burinky pre ich hru.
    • Ty o tom asi moc nevis, ze?
      • je to typickej smradlavej slovak s plnou hunou kecu
        • Ty ceska ciganska kurwo *11*
          • Hm, na tohle je asi docela zbytecne reagovat, ale prece jen. Alespon mame predstavu o inteligenci nekterych prispivajicich.
        • A ty ses typickej smradlavej xenofobni v.l. To ze si nekdo z SK mysli neco jinyho nez ty, neznamena ze je hned to, cim si ho nazval. Ja s nim taky nesouhlasim ale proc ten hate?
  • asi před měsícem jsem zaslech debatu na ČRo6 kde říkali že pokud by se češi bránili bylo by to porušení smlouvy a po porážce Německa by jsme na to byli hodně špatě..
    • Keyz
      Špatné,je že se navalily dvě kupy hov*n.
      První nás lehce zabrali Němci a pak Rusové.

      Kdyby nás nezabrali Rusové tak jedno pozitivum toho,že se u nás nebyla válečná fronta bylo.Neměli jsme poničené památky a mnoho mrtvých z civilních řad..Kdyby pak se nepřišli Rusové tak toho šlo využít a také využít vzdělaných lidí kteří to působili.
      • Magister_Peditum
        I bez boje za války zahynulo na 300 000 civilistů, to mi jako moc velká útěcha nepřijde.
    • Jo. Jaké smlouvy? Myslíš tu, kde nás Churchyl, Roosewelt a Stalin obětovali němcům? jak, že to bylo... O nás, bez nás?
      • chlapik mel na mysli Jaltu, ne Mnichov *4*
        • Magister_Peditum
          Teď se v tom ztrácím. Jalta byla ve 45. a nebyla to smlouva, tudíž jsme ji sotva mohli "porušit" a už vůbec nás neprodali Němcům. Mnichov byl zase anulován v průběhu války, takže jsme nemohli mít nějaké problémy po jejím konci. Mnichovská dohoda byla zradou našich spojenců (Francie) a zúčastněné země neměly sebemenší právo na dělení suverénního státu, jakým bylo RČS. Pokud by někdo naší obranu před nacistickou agresí v roce 1938 bral po válce jako důkaz, že jsme ji rozpoutali my, tak by se dnes mohlo učit o napadení Polska ve 39. to samé. My jsme nebyli k Dohodě přizváni, proto jsme nebyli povinni ji nikterak respektovat.
      • smejki
        ob+továni jsme opravdu byli, ale rozhodně ne těmito pány, čoveče. *15*
      • Oletes se. Obetoval nas Daladier, Chamberlain a Benes. Tebou jmenovani panove nas z toho nasledne tahali.
        • Dane s Benesem v tomhle s tebou uplne nesouhlasim. Kdyz ti vypatlany nacek rekne ze jestli nepodepises kapitulaci vylitne do vzduchu cela Luftwaffe tak bys asi taky cuknul (jako nejspise kazdy jiny) On proste nemel moc na vyber nemci by se sem ani tolik netahli s technikou nejdrive by nas vykosili ze vzduchu a pak by nas teprve dorazila pesi. Byt jsme meli silnou armadu ale ani ne tak zdaleka silnou jako nemecko ktere nekolik let pred vstupem do CS zaclo zbrojit na svetovku. Tohle bychom proste neustaly!
          • Magister_Peditum
            Možná neustáli, ale ty poměry sil zas tak propastné nebyly. Jediné kde Německo jasně bodovalo, bylo letectvo. Navíc mělo Německo výzbroj jen pro menší část mobilizovaných sil, nábojů jen na pár týdnů bojů, a ekonomika byla těsně před krachem.
        • Benes? Sem myslel ze tam byli Daladier, Chamberlain,Hitler a Mussoliny...
          • Magister_Peditum
            Beneš v tom smyslu, že výsledky Mnichova přijal.
            • Neměl jinou možnost. Pokud by nepřijal, nesli bychom podle Mnichovské smlouvy odpovědnost za případný konflikt.
    • Magister_Peditum
      Porušení jaké smlouvy?
  • Diky Dane za tento clanek.
    Ja kdyz jsem narazil na ten v Reflexu, nejdriv jsem neveril, pak jsem mu chtel neco vod plic napsat, ale pak jsem uvidel autorovu fotecku...
    Von pan Novak je takovy nerudny strejda, ktery bude jako duchodce kolem sebe mlatit holi. Clovicek k politovani. *3*
  • Hezký článek, který vrhá světlo na stav našich médií a těch, kdo do nich jako rádobynovináři píší. Zpravodajská a informační hodnota jdou ruku v ruce s novinářskou etikou k šípku a nahrazuje se čím dál častěji spekulacemi, kterými se ten který autor snaží uplést z lejna bič s jediným cílem - sebe a své médium zviditelnit. Jestli pak to, co píše, je vzdáleno skutečnosti míň, víc anebo na hony je vlastně fuk, ať už si to autor uvědomuje nebo ne. Tento článek krásně na konkrétním učebnicovém příkladě ukázal, jak to chodí a čeho jsou naši novináři schopni. Je potom už fuk, zda plodili v dobré víře v to, co páchají či to dělali přímo s nekalým záměrem někoho poškodit (což přestože se povedlo, nemyslím, že bylo zamýšleno, že jde "jen" o úlet redaktora, který se nechal strhnout fantazií a zapomněl, že létá zcela mimo fakta). Zároveň tento případ potvrzuje pravidlo, že logicky se dá podat a vysvětlit úplně vše, a v tom spočívá velká manipulační síla médií - nezná-li člověk skutečnost, je možné ji překroutit na tisíce způsobů a vždy to bude nezasvěceným připadat zcela logické a správné. Vývojářům fandím, jediné, s čím bych z jejich strany nesouhlasil a doporučil udělat jinak je - neberte si nikdy nic osobně, a už vůbec ne článek pana Nováka. To je chyba, jen tím dáte jeho slovům sílu vás zranit. Nic víc. A to přece nemáte zapotřebí. Hoďte to za hlavu a dál dělejte to, co vás baví a panu Novákovi odpusťte. Snad i pro něj bude tahle causa zkušenost, z níž se může poučit. Přeju všechno nej vám i jemu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší