Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Visceral ... že se na takovýhle chujoviny jako je BF radši nevysejříte ... běžte makat na druhým Dante's Inferno. *3*
    • Mám takovej dojem, že to, na čem budou makat, z části ovlivnit nemohou...
  • Mě se to vůbec nelíbí, nechápu proč to kupovat.
  • Moje připomínka, aby se soustředili pouze na MP a zrušili tedy SP a to navždy pro celou sérii, se neujala. *9*
  • Ať přidají civilisty a ukážou, jestli dovedou hru patřičně oživit. Jinak tomu chybí setting, protože jestli se hra odehrává v liduprázdném velkoměstu (takže nejspíš postapo nebo nějaká schýza), pak se nabízí otázka, proč se někdo vůbec zabývá vykrádáním bank a sháněním něčeho tak zbytečného, jako jsou peníze.

    Princip Hotwire režimu jsem pochopil, logiku nikoli.

    Conquest zůstal z čirého srabáctví a snahy nenaštvat fanoušky BF série, kteří se nestačili naštvat u předchozích dvou dílů.

    A někdy si nechám vyprávět, proč je ta hra (potažmo Frostbite) tak hardwarově náročná. Když se tomu na detailech i na rozlišení vezme všechno, pak zbude jen rozlehlá mapa, jakžtakž zničitelné prostředí a vzhled druhého Quaka. Přesto se to na pár let staré sestavě sotva hýbe. A to je věc ještě ulehčena tím, že se neřeší umělá inteligence.
  • taky mam jednu pripominku, prodejte znacku battlefield gearboxu, a at uz nikdy vice z ruk dice nic nevzejde pac je to jen masina na sra*ky
  • Vím, že na BF4 tady hodně hráčů nadává, mě osobně se líbí víc a víc a přiznejme si, po roce oprav, je to skvěle hratelné, lepší než BF3 (ačkoliv bych to dříve neřekl). Nedalo mi to a stáhl jsem si BFH a zkusil to. No upřímně dojmy jsou velmi rozpačité. Zapomeňte na Rainbow Six nebo SWAT 3/4, tohle je takový datadisk, v podstatě se dostavilo dejavu že hraji BF4 v policejní uniformě. Bohužel tempo hry je šílené a pocit alá RB/SWAT se nekoná. Vážně nevím zdali to stojí za koupi ale jsem rád, že je otevřená beta a člověk si tak může vyzkoušet co ho čeká a (ne-)mine. Battlefield 4 je proti tomu mnohem, mnohem lepší. A upřímně zlatý Battlefield 4. Fakt nic ve zlém, třeba to BFH vyjde ale bohužel je to šíleně akční...přitom stačilo tak málo, zpomalit pohyb, vyhodit zbraně jako RPG,...a donutit tak hráče hrát více takticky. Promarněná šance.
    • co vím, tak rpg vyhodili, ne?
      • matt
        Ne.. Sice si ho nemůžeš hodit do výbavy a vyspawnit se s ním, ale můžeš ho sebrat na mapě.
  • Kozy
    Tuhle hru může "zachránit" jedině singleplayer.
  • je to megashit!
  • Konec...v návalu emocí odinstalováno. Děkuji, nechci! MAX RAGE.
  • Nerad to říkám ale zdá se mi, že poslední CoD je lepší než tahle hovadina *16*
    • njn taky jsem prehodil vyhybku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit