Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dopadne to stejně jako vždycky, dělá se kolem toho strašný hype.... to znamená že přijde zklamání a hra nebude moc dobrá. kdyby radši udělali pokračování skvělého NOXe
    • Core
      Pozor! Pamětník NOXe od Westwood Studios (budiž jim země lehká). Tuhle gamesu jsem dohrál několikrát a i v současné době se hřeje na mém hdd. Po letech jsem dokonce ještě schrastil originál. Vítečná hra! Pokračování bych bral všemi deseti, ale ne ve 3D. Pokud by byl někdo ochotný zpracovat další díl v enginu z jedničky byl by to splněný sen. Teď ještě uvidíme, co se odhalí na stránkách kolem Baldurs Gate, kde běží jakýsi odpočet...
      • Tu je dalsi ;-) ja mam NOX za sebou 3x.. Inac ho berem ako jediny co ako tak konkuroval D2 + LOD (Titan quest ma priznam sa zacal hnusne nudit asi v polovici)
        Ale D3 proste musim mat.. z nostalgie som skusil zas roohrat mojho palata na hell.. ale na 24" pri 800x600 mi zacali blbo ubiehat oci... kiezby som sa dockal nejakeho patchu na 1900x1200 :-)
      • Nox zná hodně lidí, až mě samotného překvapilo kolik (v různých debatách s hráči). Sám jsem ho dojel za mága.

        Co se týče BG, neočekávám novej díl, spíš HD remake prvních dvou. Pokud to bude opravdu trojka, tak bouchnu šampáňo.
        • Core
          Já se obávám, že v případě BG půjde buď o remake na nějaký nový systém (tablety apod.) nebo o hru z universa BG. V trojku nevěřím a stejně tak jsem skeptickej, že by se našel nějaký staromilec s XY milionama v kapse, který by se vrhnul na old-school BG v infinity enginu (což je mé největší přání).
          • Bg na ipad/iphone. *1*
      • mě teď potěšilo vydání módu Icewind Dale pro NWN2
    • Jelikož hraji betu, tak tě můžu ujistit, že to zklamání není, naopak je to naprostá špica.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit