Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grifus
    Sice nejsem fanouskem Diabla (ikdyz jsem hral oba dily), i tak me celkem zajima jak ta hra nakonec vlastne dopadne. Jestli budou fanousci spokojeni nebo ne. Protoze tolik stiznosti a zmen pred vydanim co probihalo, to je pomalu jak situace u MP3. *2*
  • Lol ta bezduchá klikačka někoho baví že blizzard neumí dělat hry vím už dávno ale kolik lidí jim na to ještě skočí :D *9*
    • naprostej souhlas! a proto jsou jejich hry nejhranejsi, protoze je neumi delat
      • mozna mezi nejhranejsima, nejhranejsi urcite ne :)
  • peklo zamrzlo- blizz nam dal datum vydani
  • LEAH bude DIABLO !!!! (Problem :D)
  • Kinet1c
    ja som bol v pohode na stranke kde som si predobjednaval bola super cena a datum vydania 25 maj, teraz ked je tomu naozaj tak, tak toto datum je este o 10 dni lepsie :) takze som len rad, hral som zatial obe diabla a rozhodne si nenecham ujst toto, sice som uz kus starsi, ale legenda je legenda a vlastnit ju treba, ci uz ju budem hrat je otazka len a len pre blizzard, ci to zmalkly a ako to zmakly, dufam ze na jednodtku a opat stravim s hrou nespocetne mnozstvo hodin a hlavne zabavy
  • naaahodou neviete nieco o edicii pre MAC? lebo neche sa mi instalovat okna a zaprasit si tak MAC :)
    • kaliamiry
      Měla by vyjít zároveň s Win verzí, tudíž 15.května. Težko ale někde u nás seženeš krabicovou verzi, budeš si muset vystačit s digitálem. A na blbce co ti klikaj mínusi jenom proto, že máš Mac, se vykašli:).
  • Proč se tady zase vyvolává hned v první větě hromadná mánie, že jako "tak jsme se dočkali"?!?!?! Mě ta hra vůbec nezajímá a nejsem určitě sám. Kdyby to se furt obludně nehypovalo, tak ani nevím, že to vyjde.
    • Deb1le. D3 bude absolutní pekna ty ubohý zakomplexovaný trolle
    • sleepless
      To neni vyvolani hromadne manie, ale vyjadreni toho, jak se ve spojeni s hrou resilo datum - dlouho a intezivne.
    • hele.. to že vás to nezajímá spoustu lidí taky nezajímá.. nikdo se neptal jestli vás to zajímá a některý lidi nezajímáte ani vy, natož s takhle nezajímavým příspěvkem *1*
    • ales.smutny
      Upřímně, mne nechává DIII celkem chladným... ale odvážím se říct, že mnoho milionů hráčů chladným nenechává. A ti se na něj těší a rozhodně čekají na datum vydání. A jak je vidět kolem, jsou rádi, že se dočakli a ví, kdy vyjde, tím spíš, že tak brzy...potom, co se o tom tolik mluvilo, diskutovalo a nic.

      Ale jsem rád, že jsou mi přisuzovány takové schopnosti, jako je vyvolávání hromadné mánie, ovládání mas apod...prostě jsem sugestivní...:)
      • Nikoli, nejste sugestivní ani psycho, jste prachsprostej multikulti levičáckej komouš...
      • Umaroth
        mě nechává diablo chladným na teplotu tekutého dusíku. Tak jsem to schválně napsal do diskuze a je videt, že je v Čechach blizzard oblibeny *1*
        • ales.smutny
          Tak žejo, to nebude oblibou Blizzardu, ta značka je kultovní, i já jsem strávil pár desítek hodin u dvojky (o jedničce ani nemluvím) a spousta lidí se těší na exkurz do dávných dob, kdy tyhle hry vyšly :) Jen už mi trojka přijde tak nějak bez možnosti na něco fakt nového...ale rád se spletu :)
    • Core
      Tak hlavně, že jsi nám to tady napsal... Teď už můžu spát, protože vím, že Wise Diablo III nezajímá. Jak smysluplné!
      • článek jsem nečetl, stačila mi první blábolivá věta pana Smutného na první straně. Ale klidně si žij v přestavě, že se kvůli tomuhle braku zastaví svět a všichni se snad z něho poserou *2*
        • Bože můj. Nad inteligencí některých jedinců mi zůstává rozum stát... *16*
        • Core
          Tolik k tvé Ynteligenci.
  • Umaroth
    Diablo mi nikdy nevonělo, ani zadna jina hra od Blizzardu, neříkám že ty hry nejsou dobré..... Ted me treba ukamenujte *5*
    • 12345678900123456789
      To sme radi ze to vime, fakt ze jo.
      • asi je mrzuty z toho jak mu dopadl konec me3..
        • Umaroth
          z toho mrzuty vubec nejsem, precti si moje komentare pod clanky s ME3, ci moji ctenarskou recenzi...a pak mel blbosti. Jen tam je urcity nevyuzity potencial... K diablu, kazdej má nárok si obcas ze srandy zatrollit
  • 15,.5. ??? O.K. tak ja to jdu predobjednat.
  • jak nebude cestina ? nie ze by to mna osobne trapilo ale vsade som videl diablo 3 CZ atd takze nvm
    • Core
      Tak to jsi četl nějaké bludy... Nebo prodejci uváděli nesmysly. Diablo nebylo nikdy vCz lokalizaci, pokud mě paměť neklame a u aktuálního dílu nikdy Blizzard CZ lokalizaci neohlásil.
      • Nicmene myslite ze je sance, ze alespon do singlu casem vznikne fanouskovska?
        • Core
          Já osobně si myslím, že ano...
          • jelikož bude hra Online only tak o tom pochybuji
    • 12345678900123456789
      Blizzard cestiny nedela. Jedinna cestina byla k W3, ale ta byla dilem CD projektu nebo cenegy uzted nvm, a taky podle toho vypadala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit