Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdenek.sipek
    vyjde to 35.května :)
  • Veskoslav
    Peklo nikdy nebylo tak sladké.
  • A co Grim Dawn? Chci si zahrát něco, kde nejsou místo potů nějaké podivné orby a hlavně kde není aukce. A vy jste o tom napsali jen jeden článek před rokem :P
    • sleepless
      Tak mrkni na forum a dozvis se. Jinak dik za pripomenuti, clovek nemuze myslet na vsechno :)
      • kdy nakulíš recenzi na OilRush?
      • Tam občas kouknu, ale komu by se v tom chtělo přehrabovat, když někdo jiný může napsat hezký souhrnný článeček ^^ . Ne že bych nějak prahl po pre-release informacích, ale jako fanoušek se samozřejmě snažím o zvýšení povědomosti.
    • Veskoslav
      Aukce není povinná, nikdo Tě nenutí kupovat. Ale už Tě vidím, jak získáš vzácný předmět, který by jsi mohl prodat draze na aukci a ty si ho necháš:)
      • Bez problémů. Stejně během dvou tří měsíců bude ta slavná aukce zaplněná věcmi od farmerů, všechno bude za pakatel, kdo nebude mít ten nejlepší equip, bude za idiota a podle toho se ta hra bude i balancovat. Ne, děkuji.

        A ta kapitalizace "tě" mě jednou zabije :D
        • Veskoslav
          Tak to si rozhodně nemyslím. Navíc jsou omezení do aukce, jak do počtu předmětů, tak do ceny předmětů. A farmer? To jako si myslíš, že jim budou padat vzácné předměty tak, aby se jim to neustále vyplatilo, když si stejně za ty peníze může koupit jiné věci či výrobky od Blizzardu? Samozřejmě to jde i přes "skutečné" peníze, ale to už je něco jiného.
          • Hráls*
            • Tak to už je trošku hnidopichovství, nemyslíte? Ale budiž, každopádně máte pravdu.
            • Hrál jsi? *
          • Hrals někdy D2 s MapHackem a Magic Find Sorckou? Tam se dalo naplnit tolik Mule charů, že mi ta jeho představa o přeplnění Aukce zní až moc reálně, bohužel.
  • Ooo dadak :)
  • Chápem že auto zrejme miluje D3 ale pre živého boha, prečo to dáva tak okato najavo ?
    Napíše zápor a hneď sto argumentov prečo to nevadí... Nabudúce by to chcelo trošku triezvejší názor na vec, od niekoho, kto neslintá nad danou hrou, pretože z tohto preview som sa fakt moc nedozvedel...
  • Nemůžu se dočkat! :o) Betu hraju pořád dokola a nemůžu se toho nabažit.
  • Jděte s s tim do .Já chci Grimrock!
    • Já to mám už stáhlé z rapidu a hra nic moc, ale de to.... jako ten Grimrock...
    • sleepless
      No, Grimrock vyjde jeste driv nez D3 :) http://www.grimrock.net/2012/03/02/weekly-update-and-release-news/
      • MrSanta
        JUCHÉÉÉÉÉ. O tomhle má být zpráva na hlavní stránce, Herr šéfredaktor *1*
  • kostejnesmrtelny
    Pozéři, můžete začít! *5*
    • kostejnesmrtelny
      Jóó, mínusy jsou dobrej začátek, ale máte na víc! No tak, postujte! Dejte najevo jak jste cool, jak Diablo nežerete a udělejte to přímo pod článkem, co se Diabla týká (tím tomu dodáte na důvěryhodnosti)! Třeba to dotáhnete i na titulní stránku *14*
      • trapny vykrik do tmy? to jak si cool se tu snazis predvest jen ty ;)
  • No to som teda zvedavy ci to nebude len vylepsena dvojka. http://blog.horehron.sk/zaujimavosti/diablo-iii-oficialny-datum-vydania-15-5-2012
    • 12345678900123456789
      bude a tak je to jedinne spravne *16* *16* *16*
  • cau vsichi, rad bych se zeptal ohledne Diabla 3, kde si muzu predobjednat tu Sberatelskou edici? rad bych ji daroval mladsimu brachovv ale nikde v eshopech ji nemuzu najit ani tady v eshopu games ani napriklad v xzone ani nikde jinde:/ ona se u nas oficialne prodavat nebude?:( ..myslel jsem ze bych ji koupil napr u xzone kde casto k velkym aaa hram dodelavaji i cestinu ale bohuzel s D3 to tak asi nebude skoda. Jinak kdyby nekdo vedel kde se da sberatelska edice poridit prosim dejte sem link diky.
    • Dala se koupit v Game ale tam už je nějakou chvíli beznadějně vyprodána...

      http://www.jrc.cz/hra_pc_diablo_3_collectors_edition
    • zdenek.sipek
      tak link je zde na xzone ale ted uz je podle mne pozde

      http://xzone.cz/nahledgame.php3?idg=2964&a_aid=080628
      • @zdenek: ahoj,diky za link to vypada presne tak jak sem chtel,a zrovna primo i od xzone kteri casto delaji cestiny pro hodne chtene hry. jen se chci zeptat ten link na to diablo 3 ultimate collection je uplne stejna jako to sberatelska edice neboli je to jen hra se slovv nebo je tam nejaky rozdil? a divne take je ze kdyz jsem se snazil najit normalne na strankach xzone jako takovych hru diablo 3 ve sberatelske edici tak mi to zadnou nenaslo.zvlastni.a pritom ten vas link funguje a hodime primo i na tu ver d3. Myslite ze kdyz si to na te strance hodim do kosiku a obj ze to prijde aby stim nebyli zadne problemy protoze normalne uz na xzone neni tahle verze (ale je pravda ze na ty strance co si mi poslal link nic otom ze se nemuze uz obj snad neni takze by to melo snad jit..asi jim v po callnu a zeptam se na to snad to jeste pujde objednat uvidime).
        • zdenek.sipek
          ultimate = sběratelská - žádný rozdíl
          s tím odkazem se to má tak - na xzone sběratelskou oznámili nějak okolo vánoc a jimi uváděný počet byl rozebrán do 20 minut, takže pak už se ten link nezobrazoval v nabídce a kdo jej měl uložen, tak tam byla poznámka, že hra byla vyprodána. Ale teď v poslední době bylo něco na foru, že xzone vlastně neví kolik kusů dostane a tak prostě co přijde, to dodá podle data objednání - a na tom linku už to jde znovu objednat. Já už mám objednanou klasickou verzi a už neplánuji dělat nějaké čachry - D1, D2 mám, lebka s fleškou mi připadá děsně kýčovitá, in game bonusy jsou nezajímavé - zbývá ta art kniha, soundtrack a to blue ray - holt oželím to, ale za ty cca 1800 navíc mi to zas nestojí

          PS: tak objednat to nejde - jen zmizel ten nápis, že je to vyprodáno - teď jsem to zkoušel :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit