Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 15. Květen 2012, jak pekelný to datum! *16* Ďáble, dej ať je to už tady!
  • To jsem vazne zvedav jak to modernimi cool prvky pokazili. Oprava, pozmenili.
  • úúúúúž? *15*
  • pokud na ni budes cekat, tak uprimnou soustrast :D jeste neni ani SOON :) takze pocitej tak 4 roky a vice :D
    • omlouvam se, mela to byt reakce na prispevek o konzolove verzi. poku nekdo muze smaznete to
  • 15. května? A který rok?
    • no přece 2113 :-D
    • Kušuj :)
      • Ale tak to víš, že se taky těším, už mám i rok dopředu domluveného sparing partnera na coop, ale po všech těch loňských a letošních zprávách prostě nemůžu být až takový optimista *3*
  • Ak to zoberiem podľa Starcraftu, pri jednotke som strávil desiatky ak nie stovky hodín. Starcraft 2 ma ale nezaujal. Pri Diable 1 a 2 som strávil taktiež desiatky, ak nie stovky hodín. Len mám obavu, že Diablo 3 ma tiež nezaujme...
    • desiatky ak nie stovky? tak to si to poriadne ani nehral. a co si cakal ze ta sc2 chyti rovnako ako sc? 10+ rokov neskor? to tak bohuzial nechodi. nostalgia je krasna vec ale muti ti zrakom. nesmies pristupovat k hram tak a cakat ze ta chytia rovnako ako pred 15 rokmi.
      • ja s tým ovšem problém nemám, nesúď mňa podľa seba, OK?
  • Ataker
    Hlavně kvůli této hře jsem si koupil nový noťas... nemůžu se dočkat
    • Novy notas neni potreba, mam dvoujadro 2.4ghz a HD 5470 a beta kraaasne slape.
      • Pravda, d3 je na hardware veľmi nenáročná hra. To už človek musí fungovať fakt na starom stroji aby kvôli d3 upgradoval. *2*
        • Ataker
          no já sem na starém stroji fungoval :) takže upgrade byl už třeba
  • Odulin
    A tak já si taky vejsknu...juchů. Sice už to nemá takový koule, jako když vycházela dvojka, ale i tak se těšim, co by ne.
  • Qub4_honor
    Rozhodně se na to moc těším, jen už jsem se za ty léta co to slibují asi stal skeptikem, takže tomu, že to vyjde v toto už několikáté stoprocentní datum uvěřím, až to bude hezky koupený a ponese se domu *4*
  • God-of-War
    No to je dost!!!!! Bych asi jinak vyrostl *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit