Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tvl tak kdo tady spamuje ty mínuska :-) občas si říkám, že sem chodí nějaký blázni jako dát někomu mínusko za to, že se ptá a další tomu kdo odpoví to je trošku moc ne? Taky bych prosil pár mínusů. *14*
    • Mínusy se nerozdávají, ty si musíš zasloužit.
      • docela dobrej souboj mezi nama 5:5 zatím :-)
  • Jste zmasírovaní reklamou. Jak může normální člověk takhle zblbnout? Nebo sem nepíšou normální lidi? Asi ne. *10*
    • Core
      V době, kdy tráví 90% českých dětí na facebooku, je, koukám, obyčejná lidská radost a těšení se na hru něco TAK setsakramentsky opovážlivého, že?!?! *12*
      • Amylee.Anderson
        Co ty máš furt s tou 90% facebookovou populací děcek? -_-'' Se cejtíš tak drsně, že nemáš FB, že to musíš lidem tak cpát?
      • V ČR je moderní hanit vše dobré, jako jsou produkty Blizzardu a třeba i Applu.
        • davat k sobe produkty blizzardu a applu je docela pro blizzard urazka
        • tak tak stejne jako hanit kohokoliv uspesneho(sportovce predevsim)
          • sportovci sou vypatlany ko*oti a ty si koukam asi taky sportovec :D
  • Trol.diskuzni
    Konečně pořádná hra po té frašce s ME3. Bohužel redakce Diablu nefandí, takže 10 článků denně od Smutného a spol. nehrozí... *6*
    • Hairy_Ass
      Jelikož Blizzard není zas tak hrrr do zveřejňování 90% herního obsahu před vydáním, jako jiná studia, tak se může zdát, že těch článků bylo zatím relativně málo, ale vzhledem k tomu, jak dlouho se o Diablo 3 mluví, jich rozhodně bude celkově mnohonásobně víc, než kolik jich bylo o ME3 a AC3 dohromady. *3*
      • Trol.diskuzni
        Doufejme tedy! *4*
    • kdyz bylo neco zajimavyho na uverejneni tak to sem dali. nemyslim ze by diablo jakkoliv odstrkovali
    • Core
      Já ti nevím, trolle, ale mě přijde, že o Čertu víme už snad úplně všechno... Navíc 15. květen je tu coby kamenem (po Diablovi) dohodil...
      • Trol.diskuzni
        O ME3 nebo AC3 jsme také mohli (můžeme a budeme moci) dostávat stejnou informaci naněkolikrát skrze senzacechtivých článků, tak proč by to tak nešlo i u her, které mají nějakou úroveň?
        • Core
          Tak to je subjektivní... Mám tím na mysli "úroveň". Nicméně máš možná pravdu v tom, že o AC a ME sérii je toho opravdu až moc... Zrovna tyhle dvě gamesy mě třeba také absolutně nezajímají a nehrál jsem ani jeden díl. Nicméně o Diablu už se toho napsalo tolik, že zjišťuju, že mi to ani nechybí. Jen jsem si oddechl a teď už jen v klídku čekám na 15. květen *2* Ale 100% toho vyjde o Diablu ještě tuny.
  • Teraz vyjde III ?? Po toľkých rokoch ?? Smola, medzitým som hry úplne prestal hrať. Na Diablo III som sa hrozne tešil, ale už mi je to jedno. A to som mal odložené peniaze na kúpu originálky a peniaze na uprade PC, aby to pekne šlapalo. Nuž smola, už je to jedno........
    • Přesně tak, tolik let čekat, to ať si narvou teď do pr**le!!! Taky jsem už přestal hrát hry, vždy, když si nĚco stáhnu, tak mě to po chvíli přestane byvit, prostě nuda a nuda. Dnešní hry jsou o nudě i když z nadupanou grafikou, kdysi byly hry s příšernou grafikou, ale protože nebylo srovnání s ničím jiným, tak i 16bit hry byly COOL :-)
      • Notak kluci, stáhnĚte si alespoň war** a uvidíte, zda to stojí za zahrání :-P
  • Chci se vás zeptat na názor týkající se Diabla III... Myslíte si, že to bude opravdu pecka? Já osobně se domnívám, že očekávání předčí samotnou kvalitu hry. Tím ji nechci nijak snižovat. Mám pocit, že herní svět se od doby Diabla II posunul mnohem dál, a že pouhé klikání, které většinu lidí u Diabla II bavilo už prostě nikdy nebude tak zábavné *9* .
    Třeba se pletu, ale i přesto, že jsem hrál první dva díly, tak vím, že ten třetí je pro mě zajímavý pouze díky filmečkům (které snad někdo dá na YouTube).
    • věř že na hell ti nebude stačit pouhé klikání :-p
      • A co teprve na Inferno. :)
    • Hraju betu nějakou dobu a můžu říct, že to žádná nuda není. Má to své kouzlo a jen tak to neomrzí ... přesně tak jako předešlé díly.
      • Nojo, mě už akční RPGčka přestala bavit, tak uvidíme..... přesně jak píšeš, jen tupě chdit a klikat....
    • Promiň, ale není většina konzolových (a to i těch kvalitních) her jen o "mačkání" pár tlačítek? Hmm...
      • To máš pravdu, ale já jsem to myslel trochu jinak. Příjde mi prostě tento typ her (Diablo a jemu podobné) na dnešní dobu již zastaralý=nudný. Navíc už dříve mě štvalo nekonečné respawnování nepřátel...
        • Respawn potvor je prakticky v každém MMO. Mimochodem D3 už nebude ve stylu D/D2, kde budeš spamovat jedno/dva skilly do konce života, ale bude tam mnohem více možností, prostoru pro taktizování (hlavně u vyšších obtížností). Vůbec celý D3 je imho koncipovaný víc o ovládání/skillu hráče (jako třeba v hack and slash typu God of War) než jenom o skillech a předmětech jako v klasických akčních RPG. Otázka je, jestli to je dobře pro RPG stránku hry, což asi ne. Pro hratelnost ale asi ano.
  • Uz jste se udelali mrzacci ?
    • Veskoslav
      Máš tam chybu, kryple.
      • Kriple :p
        • Veskoslav
          http://cs.wiktionary.org/wiki/krypl
          • http://cs.wiktionary.org/wiki/kripl
          • kostejnesmrtelny
            Každej den se člověk doví něco novýho :)
    • Hairy_Ass
      Jak, když nám mrzákům chybí obě ruce?
    • Jo, už sem, tak polykej...
    • Koukám, že ty už taky...
    • jj zrovna sem dohonil kuřbuřte .)
  • no nebudu kupovat napred, nejdriv si pockam, jak se jim to povedlo-nepovedlo a neco nactu v recenzich a forech. preci jen mam jednicku a dvojku moc rad a nerad bych si privodil psychickou újmu *15*
  • To jsem teda zvedav... vsechno zautomatizovano, zadny bodiky na rozdavani, zadny lahvicky na ozdraveni (jen health orby)... postavy jako deamon hunter... mno jsem fakt moc zvedav.
    • Kdyby jsi hrál etu, tak by jsi věděl, že tam je lahviček více než dost. Budování postavy je ted mnohem lepší a místo rvaní bodů si můžeš tvořit buildy jaké se ti zlíbí a tak měnit styl hraní kdykoliv se ti zachce. To je pro hratelnost zásadní věc a je to rozhodně přínos.
      • To je argument kterej jsem si uz vyslechl od kamarada co prave betu hraje ale mne se proste libilo mit specializovane postavy se vsema synergiema apod. proste mi to prislo ze to tak je spravne a ma to tak ve spravnem RPG byt. Nechci se hadat a nerikam ze je to spatne to jste me pochopili nespravne jen jsem na to proste zvedavej. Nerad bych aby to bylo jen o dropu/lootu (rikej tomu jak chces) a to si jeste budes moct nakoupit na aukru predmetu hezky za penizky.
        • To mi už boli špecializované postavy, keď bolo v každom classe len pár dobrých buildov, ktoré boli tak ako tak postavené na pár "uber" unikátnych itemoch.

          Pričom pri každom charaktere trebalo "napumpovať" stále tie isté atribúty a tie isté skilly a teda v rámci buildov boli všetky postavy rovnaké. *7*
          • Tohle mi presne taky rikal. Na kazdou postavu minimalne 2 - 3 a pochybuju ze se situace s par "uber" unikatnima predmetama nebude opakovat protoze aukce a protoze skillove runy.
            • Situácia sa určite bude opakovať, hnacím motorom hry má byť práve získavanie stále lepších a lepších vecí.

              Čo sa týka skillov a atribútov - mne osobne je úplne jedno, či mi hra za level pridelí x bodov do atribútu/skillu, alebo si ja tých x bodov každý level manuálne pridelím stále do toho istého atribútu/skillu.
  • genki.sudo
    Hneď som si to i kúpil cez BNet.. CU @ RELEASE ! :P
    • frajer
  • Enclaw
    Cus, chtel sem se zeptat jaká bude taková normální cena Diabla 3 v českých eshopech? Co jsem viděl, tak dost obchodů má D3 za 1 199 Kč. Ale třeba tady na Games.cz je za vysokých 1449 Kč. Myslíte, že cena tady na games.cz půjde dolů? Chtěl bych podpořit tyhle stránky, ale tohle je docela velký rozdíl v ceně.
    • Já jsem si Diablo 3 už před - objednal za cca 999,- ďábelská cena i když obráceně. Je to skvělá hra, hrál jsem betu a SUPER!!! Doporučuji koupit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOUPIT!!!!!!!
      • Jo a já doporučuji ještě chvilku počkat a než to vyjde oficiálně, tak my piráti to budeme už dávno pařit HEHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • Enclaw
          Asi si nepochopil, že tuhle hru si pirát nezahraje, prostě to nepůjde, ta hra běží skrze online Blizzardovské servery... Jistě, časem se budou emulovat, ale kvalita bude někde úplně jinde.. :)

          K těm předobjednávkám, vy si myslíte že vám dají Diablo III za 999 kč? To je trošku pod cenou, normálně vám oznámí změnu ceny, a zeptají se zda i tak produkt chcete nebo ne. Rozhodně ho nedostanete pod cenou ;)
          • Asi tak :) Měl jsem předobjednáno za 999 a pak najednou změna +250, ale že k tomu dostanu super úžasnou knížku za 1 Kč :) Tak jsem to zrušil, protože ač mám knížky rád, podobné "podvody" na zákazníka opravdu nemusím :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit