Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • urcite hned napoprvy


    smesnej prispevek do diskuze, kde se bavime o normalnich lidech a nikoliv o blaznech, co zabijou stovky hodin (je treba tam zapocitat i ty ze souls+born), aby pak mohli nekam napsat, ze to je snadny a na tri hodiny

  • iSpirit

    Bože. Midir z DS3 je několikrát těžší a nikdo protesty nepodaval. 

  • Já se považuji za casual hráče a porazil jsem je všechny, v GOW mám platinovou trofej, stejně jako v Bloodborne (bez jakékoliv online pomoci). Dark Souls mi nikdy moc nešlo, ani mě to nebavilo, skončil jsem po pár hodinách. Sekiro je v pohodě, zatím jsem ale teprve v půlce.

  • iSpirit

    Pritom Sekiro není nějak zvlášť  těžký a nevybočuje oproti jejich minule tvorbě. Já tu hru dojedu pod tři hodiny.

  • Někomu jdou lépe hry, někomu zase čeština.

  • tos asi nepotkal owl (father), kterej se naprahuje stejne, ale v pulce to jeste umi zmenit na tri ruzny zakonceni


    nebo vybuch jeho prskavky dva metry za tebou, co te upece, i kdyz te nezasahla ani jiskricka

  • Mě to zase díky pořádnému tutoriálu a absenci staminy přijde jako nejpřístupnější jejich hra.

    Jako jo - některé souboje jsou těžké a člověk třeba nestihne reagovat. Ale vždycky je víceméně jasné, co měl člověk udělat a co po něm hra chtěla.

    V minulých dílech jsem měl pocit, že je člověk vhozen do hry, která se hraje úplně jinak a musí si na mnohé přijít pokusem a omylem nebo to za sebe v coopu nechat projít někoho jiného. Tady jsou proti tomu všechna pravidla naprosto jasně vysvětlena aby člověk věděl přesně na jaký útok jak reagovat.

  • Daver

    Ale jo, já lidi chápu. Zvykly si že vše je trapně jednoduché nebo je zkratka přes paywall. Mate je že tam je skill-wall :D

  • Maxianimal

    Zajímalo by mě, kolik "casual" hráču, co dohráli GOW ( v jádru dost jednoduchá hra), porazili všechny Valkýry - protože Valkýry jsou zrovna věc, u který se Santa Monica silně inspirovala u From Software. 

  • Daver

    Pathetic.

  • uher

    Už předem bylo jasné, že to nebude nic lehkého. Že si to koupí hráči, kteří si pak neumí s takovou výzvou poradit je jejich problém. Doufám že v tomhle From Software neustoupí a nepošlapou to co si vybudovali.

    Třeba poslední DMC je taková typická oběť těchto ústupků. Na nejtěžší odemknutou obtížnost hrou projdete jak nůž máslem a pokud chcete aby to skutečně bylo to pravé DMC, tak ho musíte nejdřív dohrát aby se vám odemkly těžší obtížnosti. Jenže pak už je motivace do dalšího hraní o dost nižší, protože už se pak nemáte čím překvapit...

  • Toto je jejich jedina (soulborne-like) hra, u ktere bych rekl, ze by si pristupnejsi mod zaslouzila, protoze nema multiplayer a celkove ma mnohem vic pribehovych prvku, kdy obtiznost v ni neni zdaleka to jedine lakadlo. Nicmene ted uz je pozde, hra mela s timto modem vyjit a komunita by to prijala snadneji. Pokud se rozhodnou jej teprve pridat, je dost mozne, ze nakrknou hardcore fanousky (rad bych ovsem, aby v tomto pripade svou pychu zahodili) a to je rozhodne pro From Software horsi, nez kdyz si casual hraci budou dal stezovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit