Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koupil jsem si hru pes2014 v pondělí na X box 360 a musím říct že mě ta hra naproso zklamala ta hratelnost je uděsná při střele hráč udělá ještě 3 kroky než vystřelí a soupeř mi mezi tím odebere míč . ta hra mi připadá celkově zabržděná a nereálná mám doma pes 2012 a ta je proti této hře bezkonkurenční. *16*
  • Ahoj všichni,chci se zeptat jestli na pes 2014 pc jdou hrát ligové soutěže,nebo budu muset dodatečně přidat dik za radu Rosta
  • Mě PES 2014 sklamal.Grafika obličeje je hrozná hlavně Češi jsou škaredi.Poznal jsem jen Petra Čecha a to jen díky té čepce.PES 2013 je lepší.A hratelnost v PES 2014 je také divná člověk nemá ani pořádnou radost když dá gól.Není to tak zábavné jako PES 2013.
  • 7/10 bože to je trouba,to asi nikdy nekopal do míče co?
  • Tak asi tak pes nebo fifa,fifa total drti psa v online to se musi nechat jo a jeste v licencich prachy prachy prachy ale tim to konca lebo a nejsu fans ani psa ci fifa mega hodin sem nahral na fife na compu a zabava ne ze ne a kdybych nenarazil na psa tak no problema jenze koupe ps3 a samozrejme FIFA no ale proc nezkusit PSA a mrckat pic lizat totok je fotbal boys jak to popsat asi tak o grafice to neni kazdej ma svuj nazor ze a rict ze pes ma lepsi sam si podrazim nohy jenze ja to vychytam on pes nejenom ze ma lepsi grafiku ale hratelnost je uplne nekde jinde bez koz to totiz fotbal je bez pikovin kdyz nastupujou atd... Jo sekacka nebo jak to rikate boha ale jinak to fakt bavi je to asi tak velkej pivovar kazde to pije v pohode jenze malej pivovar lepsi pivo a stejnak si nedajo rict a pijo patoky
  • Uprimne sem u PES grafiku nikdy nijak zvlast neresil. Co si ale pamatuju je ze par let zpet nekolik rocniku po sobe bylo ukrutne podobnejch a hrozne me stvalo ze behem nekolika let stejny grafiky nedokazali udelat u min znamejch hracu poradny obliceje. Pak si clovek za par dni stahne ksichty od amateru ktery vypadaj uplne bozsky.
  • Ja bych rek ze FIFA je mnohem propracovanejsi hra. Ale je to jako se spoustou her od EA remeslne je to dobry promysleny to taky maj ale je to zacileny na jiny hrace.
  • nou nou .. graficky at to vypada jako PES... ja si nemuzu pomoc ale me se graficky vzdycky vice libil pes... nejde jen o vzhled ale i o mimiku obliceju, o pohyb dresu ... sakra jaktoze v recenzi vubec nebyl vychvalen pohyb dresu ? jinak dekuji panu Polackovi ze mi prozradil ze v pesu neni déšť, do te doby jsem si to neuvedomoval a nevadilo mi to :D
  • FIFA je v 90% aspektu horší
  • FIFA at uz je v 90ti procentech aspektu lepsi a PES at uz ma sebevic nasiracich chyb nesmyslu bugu apod. tak v tom jedinym, samotny hre, mi je proste PES mnohem realnejsi a prijemnejsi na hrani. Par let jsem PES poradne nehral zato sem hral hodne s kamosema ruzny rocniky FIFA na xboxu a muzu rict ze me proste ta FIFA herne nepohltila a furt se mnohem vic tesim na PES. To ale sebou nese jedno zasadni negativum a to je to ze me hrozne mrzi kdyz v PES narazim na ty vyse zmineny kraviny co hru otravujou. Mozna ze reknu nazor mnoha hracu ze kdyby se spojili EA s Konami a vytvorili hru ktera ciste fotbalove bude jako PES a obsahove graficky a vsim okolo bude jako FIFA tak to bude optimalni
  • mondzi
    Skvelá recenzia. Ono sa to nezdá, ale napísať informatívnu a zaujímavú recenziu na x-tý ročník športovej hry je docela peklo. Petrov pohľad na obe hry (PES, FIFA) je až odborný, keďže má veľa skúseností z viacerých ročníkov oboch sérií, čo jednoznačne pridáva na hodnote.
  • vlastik.plaminek
    Já třeba nemám rád, že se mi někdo sere do hry, pokud to není mlátička 1vs1.
  • Na jednu stranu s tebou nesouhlasím (já třeba nesmírně lituju, že ve fife není gambrinus liga), ale na druhou stranu nechápu jak můžeš mít tolik mínusů. Je to zcela legitimní názor a je faktem, že týmy by měli být až na druhém místě za hratelností...
  • to jako, ze na PC nejsou bezdratove ovladace a neni mozne to hodit na televizi? Naopak takovy PES je na PC lepsi, protoze jede ve vyssim rozliseni a na velke televizi vypada opravdu skvele.
  • PES je jednoducho "neobohraná" PESnička. Drtím ho od 6tky a nikdy to nie je rovnaké. Najviac Become a legend na player kamere. To nemá chybu, tá atmosféra. Škoda, že im vyfúkli španielske štadióny, lebo v 13tke to bol zážitok putovať počas ligy zo štadióna na štadión - kompletná 20ka od San Sebastianu po Barcelonu. FOX engine je skvelý, dobre sa na to pozerá, ale... ALE... 14tka páchne nedorobkom, je to cítiť aj vidieť. Množstvo vecí je orezaných. Majú sa doplniť nejaké online módy, BaL je žalostne orezaný oproti predošlým ročníkom. Nedotiahli dážď (čo si pri tom cením je fakt, že rátajú so zmenou správania lopty a hráčov počas daždivého počasia a radšej to odložili, akoby to mal byť nedorobok), chýba množstvo vecí, ktoré mali byť z predošlých ročníkov samozrejmosťou (stadium editor). V skratke - nestihli to dokončiť. Avšak to, čo 14. ukázala mi dáva nádej, ba presvedčenie, že PES15 bude skutočne dokonalým dielom. Držím im pri tom palce!
  • Hold každý to má jinak :D
  • ja byl od pocatku fifa fanousek, ale jak se objevil prvni pes, tak uz neslo zpet, nejoblibenejsi pes4/5, pak to ale slo dolu. Poslednich par let jsem vynechal fotbal uplne a presel k Football manageru. Ted jsem zkusil oba novy a FIFA mi prijde lepsi, ne ze by se PES nesnazil, ale pres vsechny ty novy veci a ficury tam ta hratelnost neni jako za starych casu, mluvim o hre vs AI, become a legend je jeste horsi, kvuli neschopne AI. Zlatej pes4, tam se hralo za legendu! Takze me vic bavi fifa, ale ta taky neni bez chyb, jen proste mezi slepymi jednooky kralem. Hodne me laka coop hra, je tu nekdo podobne zatizeny, kdo nemusi kazdej zapas hrat z real apod. a dokaze hrat fotbal a tvorit a ne jen behat dopredu?
  • JohnyTheZik
    Sice jsem letos koupil FIFU 14 kvuli Ultimate Teamu, ale musim rict, ze PES ma fotbal mnohem hezci a zajimavejsi. Veci, ktery jsou vytykany v recenzi, beru, na druhou stranu musim uznat, ze FIFA a jeji vecna "fyzicka hra" je spis k smichu, resp. k placi. Klasicky tahani za dres koleckem/Bckem tam je dohnany do extremnich faulu, ktery by koncily prinejlepsim zlutou (unik hrotu), ale mnohem casteji spis cervenou, jsou rozhodcimi az neprijmene tolerovany a naopak "offsidy" mnohdy offsidy vubec nejsou (jde videt, ze po predchozim rocniku, kde se zas stavalo dost offsidovej uniku, to stahli na absurdni uroven, kdy se offside piska, pokud jsou hraci vedle sebe).
    To bohuzel onlinovy hre vubec neprospiva.
    No a vytka k chybejici Gambrinus lize mi prijde trochu prehnane kriticka (aspon ta Sparta tam je), kdyz ve FIFE je sotva narodak.
    No za me letos PESko a cenim konecne nejakou vetsi zmenu.. Jeste by to chtelo vetsi skalu online modu jako to ma konkurence:)
  • Na druhou stranu zmizely kopacky se statama, predmety co vylepsovali ruzne skilly, agenti a taky uz nejde při tvorbe nového hrace rerollovat jeho staty.
  • Ano je to stále stejne, vratila se i moznost zraneni hrace.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit