Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Licence na reálný soutěže je podle mě absolutní alfa a omega podobné hry.
    Zkrátka, když si koupím hru o fotbale, tak chci hrát za reálný týmy a reálný hráče.
    Chci v té hře vidět týmy který znám. A ano, chci to tam OFICIÁLNĚ. Já osobně tyhle fanouškovský mody neuznávám. Respektuju jejich tvůrce a komunitu, která tyto věci chce a využívá. Ale já se s tím "drbat" nehodlám. Nechci nic hledat, stahovat, instalovat, potýkat se s případnou nekompatibilitou. Chci si jen sednout a hrát, nic víc.

    Takže až PES tenhle zásadní nedostatek napraví, tak bude konkurencí pro FIFU.
    • Ono je těžké dostat licence, když si na ně EA drží monopol..
    • Ach ta lenora. Stahnout instalator a spustit, jak tezke ... *13*
      • Ano, lenora :-)
        Jde o to, že když si koupím hru, tak chci hrát. Od toho jsem hráč - od slova hrát. Až budu chtít stahovat a instalovat, tak si nebudu říkat hráč, ale stahovač, nebo instalátor (případně instalovač *1*).
    • Imrael
      Pro Evolution Soccer byl a je vždy DoDo .. Dodělej doma .. *5*
    • Kravicka
      Asi tezko kdyz si EA drzi exkluzivitu na nejake ligy atd.
      Je to hrozna demence si platit vic aby to druhej nemohl mit a neuplatnil to nahodou lip. To se tyka i PES s LM.
    • Ámen *4*
    • To se ukáže, koho zajímá podstata fotbalu (tedy hra taktiky a fyzičky) a koho omáčka (tedy oficiální licence).
      • Na jednu stranu s tebou nesouhlasím (já třeba nesmírně lituju, že ve fife není gambrinus liga), ale na druhou stranu nechápu jak můžeš mít tolik mínusů. Je to zcela legitimní názor a je faktem, že týmy by měli být až na druhém místě za hratelností...
  • Pes 2014 je pro hardcore hráče. A Fifa pro hráče, kteří chtějí arkádu. Fifaři tenhle rozdíl ani nepoznají. Letošní Pesko je naprostý fodbalový skvost ... sice plný chyb, ale hráči, který je ochotný se učit, dá neskutečné zážitky. Každý zápas je naprosto jiný. Nehraju online, to bych nejspíš psal něco jiného. Tahle hra mi dala podobné zážitky jako PES 3, který je na zdejším servru skvěle recenzován. U mě 90% a FIFA 14 65 %
    • pesko ma prisernu strelbu a prisernych brankarov....posledne dobre pro evo bola 6ka (resp 5ka). ktoru vlastne az dodnes hravam kedze co sa futbalu tyka stale nic lepsie neni. ci uz pes alebo fifa
      • Jack1947
        Fifa ma zas az moc dokonale brankare, co chyti spoustu necekanych golu, zato ty ocekavane a ktere by sli chytit snadno, he jak ? Nechyti , ve vetsine pripadu si je necha proklouznout . *4*
    • Plně souhlasim ...
  • Priatelka ktora kedze hravala 6 rokov fotbal, tak ho velmy rada hra aj na pocotaci.
    Doteraz hravala Fifu a tento rok zacala hrat PES 2014.
    Povedala ze jednoznacne zatial najlepsi Futbal, vraj sa jej lepsie ovlada... a tak.

    Takze je to vsetko iba o vkuse.
  • FIFA 14 se slidery od Oriona je o moc lepší než PESko... Letos jsem konkurenci od Konami dal šanci na dobré dva týdny a opět jen velké zklamání. Hrát PES je jak ovládat nějaké plastické roboty - přitom ještě před pár lety ta hra byla vynikající a já ji preferoval oproti tehdá předskriptované Fifě=/

    Doporučuji si tu FIFU s modifikovanými slidery na full manual a legendary obtížnost doopravdy zahrát... Herně i animacemi FIFA působí daleko realističtěji. Nemůžu si pomoci.
    • a jak ti ty slidery pomužou v onlinu?
      • Jakem onlinu, proboha? Copak ti nestaci ta pitxovina jmenem facebook?
  • PES je jednoducho "neobohraná" PESnička. Drtím ho od 6tky a nikdy to nie je rovnaké. Najviac Become a legend na player kamere. To nemá chybu, tá atmosféra. Škoda, že im vyfúkli španielske štadióny, lebo v 13tke to bol zážitok putovať počas ligy zo štadióna na štadión - kompletná 20ka od San Sebastianu po Barcelonu. FOX engine je skvelý, dobre sa na to pozerá, ale... ALE... 14tka páchne nedorobkom, je to cítiť aj vidieť. Množstvo vecí je orezaných. Majú sa doplniť nejaké online módy, BaL je žalostne orezaný oproti predošlým ročníkom. Nedotiahli dážď (čo si pri tom cením je fakt, že rátajú so zmenou správania lopty a hráčov počas daždivého počasia a radšej to odložili, akoby to mal byť nedorobok), chýba množstvo vecí, ktoré mali byť z predošlých ročníkov samozrejmosťou (stadium editor). V skratke - nestihli to dokončiť. Avšak to, čo 14. ukázala mi dáva nádej, ba presvedčenie, že PES15 bude skutočne dokonalým dielom. Držím im pri tom palce!
  • A co na aktuální PES říká JULKA 2013?
  • Cosi
    Tak dlouhý text se snad nevidí ani v papírových časopisech, ale i přes jeho délku mě bavilo ho číst až do konce. Víc takových. Třeba recenzi na: "Blades of Destiny" jsem opustil v půlce.
  • Všechno dobré co se týče hratelnosti ve 2014 není. Tolik chyb co tam je. Mě připadá že hra je udělaná jen s poloviny! To že předělala grafiku- na to jim kašlu! já jsem chtěl fotbal a né toto! 2013 byla super! ! ! nechápu proč to celé předělali *10* Koupil jsem si 2014 ale už jsem ji prodal, na tom zešedivět nepotřebuju!
    • Abiczko
      koupil jsem PES 2014 a uz jsem to taky odinstaloval a vratil se k 2013.... totalnim vrcholem bylo ze patch 1.01 mi hru nejak rozkopal a pes.exe se uz nerozebehl, zkousel jsem vse mozny i nemozny, pak jsem se kdesi docetl ze nejsem jediny a ze konami o tom vi a budou to resit...ehm, nekdy... takze jsem si schvalne koupil origos abych mohl mastit online a stejne mam smulu :-( nezbyva mi nez konstatovat ze se kluci z konami meli rozhodnout letosni dil nevydat a prijit az s vyladeny, odladenym, odbugovanym a vseho slibovaneho nacpanym PES 2015 a ne s polovicni 2014.... PS: mam takovej pocit ze do redakce dorazila jina verze PES nez mam ja :-) vemte si fotku napr. ronalda, balea nebo cecha a porovnejte s PES 2013 a 2014, zjistite, ze grafici pri vytvareni postav do noveho dilu byli nejspis presvedceni ze pracujou na novym silent hillu, jinak si neumim predstavit proc vypadaji vsichni jako po 23 kolech v ringu s klickem (jedno jakym)...NECHAPU proc v 2013 vypadali vsichni naprosto realne a uzasne a ve 2014 byli grafici asi oslepeni horkou jehlou... Uz jsem to tu jednou psal, mam doma spoustu starsich dilu PES, ale kolem a kolem u me PES 2014 4/10 *11*
    • S tím souhlasím... Ač jsem v současnosti hráč FIFY, souhlasím, že PES 2013 bylo lepší než PES 2014.
    • Jack1947
      Takze to je spise takove vetsi neodelane DLC (tech uz zacina bejt az moc.) *15*
  • Jack1947
    Jo a jeste (recenzi jsem necetl) nutno vyzdvihnout ty kraasne sekane animace , za ktere by se nemusela stydet ani nase extraliga ktera tam je ? (nevim ptam se) *15*
    • Inquisitor
      Zatím není, ale komunita to jistě brzo napraví.
      • Jack1947
        To mne vadilo ve Fife a vadi... nevadi mi hrat treba za britskou ale ceska je ceska.
        Tohle hrat ani nechci, (nejen kvuli tem animacim). Nelibi se mi ani celkove, Fifa se mi zda
        lepsi i v tom fyzikalnim pomeru. *3* Skoda ze se na takove prkotiny , musi jinak nez cekat s komunitou.
        • Inquisitor
          Fifa taky českou ligu nemá, takže v tomhle 1:1.
          • Jack1947
            Prvni vec, co mne "bodla do srdce". Ja na Vlastenectvi a tak moc nejsem ale kdyz dojde na fotbal (ktery mne nezajima) a neni tam ceska extraliga neco je spatne. *3*
            • Česká fotbalová extraliga existuje? Já si vzdycky myslel že je to Gambrinus liga.
            • tomocz
              něco by bylo špatně, kdyby tam česká EXTRAliga byla :D
  • prosím o info o móde Become a legend v PES14, v recenziu ani zmienka, dá sa stale hrať aj za národné mužstvo? m. európy, m. sveta, pritelske zápasy počas sezóny? zvažujem kúpu na ps3. kto to skúšal hrať ? prosím info o tomto móde.dakujem
    • Na druhou stranu zmizely kopacky se statama, predmety co vylepsovali ruzne skilly, agenti a taky uz nejde při tvorbe nového hrace rerollovat jeho staty.
    • Ano je to stále stejne, vratila se i moznost zraneni hrace.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit