Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koupil jsem si hru pes2014 v pondělí na X box 360 a musím říct že mě ta hra naproso zklamala ta hratelnost je uděsná při střele hráč udělá ještě 3 kroky než vystřelí a soupeř mi mezi tím odebere míč . ta hra mi připadá celkově zabržděná a nereálná mám doma pes 2012 a ta je proti této hře bezkonkurenční. *16*
  • FIFA at uz je v 90ti procentech aspektu lepsi a PES at uz ma sebevic nasiracich chyb nesmyslu bugu apod. tak v tom jedinym, samotny hre, mi je proste PES mnohem realnejsi a prijemnejsi na hrani. Par let jsem PES poradne nehral zato sem hral hodne s kamosema ruzny rocniky FIFA na xboxu a muzu rict ze me proste ta FIFA herne nepohltila a furt se mnohem vic tesim na PES. To ale sebou nese jedno zasadni negativum a to je to ze me hrozne mrzi kdyz v PES narazim na ty vyse zmineny kraviny co hru otravujou. Mozna ze reknu nazor mnoha hracu ze kdyby se spojili EA s Konami a vytvorili hru ktera ciste fotbalove bude jako PES a obsahove graficky a vsim okolo bude jako FIFA tak to bude optimalni
    • nou nou .. graficky at to vypada jako PES... ja si nemuzu pomoc ale me se graficky vzdycky vice libil pes... nejde jen o vzhled ale i o mimiku obliceju, o pohyb dresu ... sakra jaktoze v recenzi vubec nebyl vychvalen pohyb dresu ? jinak dekuji panu Polackovi ze mi prozradil ze v pesu neni déšť, do te doby jsem si to neuvedomoval a nevadilo mi to :D
      • Uprimne sem u PES grafiku nikdy nijak zvlast neresil. Co si ale pamatuju je ze par let zpet nekolik rocniku po sobe bylo ukrutne podobnejch a hrozne me stvalo ze behem nekolika let stejny grafiky nedokazali udelat u min znamejch hracu poradny obliceje. Pak si clovek za par dni stahne ksichty od amateru ktery vypadaj uplne bozsky.
    • FIFA je v 90% aspektu horší
      • Ja bych rek ze FIFA je mnohem propracovanejsi hra. Ale je to jako se spoustou her od EA remeslne je to dobry promysleny to taky maj ale je to zacileny na jiny hrace.
  • Mě PES 2014 sklamal.Grafika obličeje je hrozná hlavně Češi jsou škaredi.Poznal jsem jen Petra Čecha a to jen díky té čepce.PES 2013 je lepší.A hratelnost v PES 2014 je také divná člověk nemá ani pořádnou radost když dá gól.Není to tak zábavné jako PES 2013.
  • Jack1947
    Tak co Remcalkove, konecne jste se dockaly recenze na "Veleuspesny PEs2014", a ja zustanu u Fify *3* . No more cry...
    • tobe uz by taky meli odstrihnout net abys nepsal neustale u vseho ty svoje obrovsky moudra a vecny poznatky.. netrolujes, ale tvoje prispevky maji z 90% hodnotnost spatne vymacknutyho jebaka
      • Jack1947
        Netroluji pravda, pisu moudra odkdy? Jen reflektoval situaci brecounu tady co se nemohli dockat na recenzi PES 14 tak tady ji maji nic vic. *3*
        • myslenka byla ze kdybys tyden na zdejsich diskuzich nenapsal ani pismenko, tak by games prisli asi o tisic zbytecnejch prispevku v nich. na druhou stranu myslis ze by to tu nekomu vadilo/chybelo? prosim jen se zamysli a nic uz k tomuhle nepis..
          • Jack1947
            Moc dlouha doba, ty-den pfuj. Psat budu ty mi budes "promlouvat do duse" a ja se nemam pravo vyjadrovat (jeste skryta identita co) to fakt ne, zvykni si ze se budu branit je to jako prirozeny instinkt to uz maji lide od prirody. To je dano i kdybych nechtel nemuzu, nechat nic jen tak. *4*
  • Ahoj všichni,chci se zeptat jestli na pes 2014 pc jdou hrát ligové soutěže,nebo budu muset dodatečně přidat dik za radu Rosta
  • je tam spoustu chyb, ale stejně vždy vyhraje PES asi už z principu, chce to počkat až vychytají ten nový engine
    • Tvoj komentar by sa mal zapisat do analov historie argumentovania PES vs FIFA.... vela chyb, novy engine - ktory je zly -, pockame si kym vychytaju chyby [na tolko ospevovanom brand new engine] ale aj tak vyhraje pes a to z principu:))) Pobavil si ma, mas odo mna plus;)
  • cumpi3
    No, já jsem upřímně rozmrzelý...hra má v sobě velký potenciál, ale zatím spousty chyb...byl bych radši, kdyby došperkovali 2013ku a nový engine představili až příští rok...teď se mi nelíbí věci jako dlouhý čas mezi stiskem a přepnutím hráče, a tak...jo a novému systému střelby nemohu moc přijít na chuť...letos zkrátka zůstávám u 2013, ale 2014 naznačuje velký potenciál
    • Ve Fifě je přepínání třikrát horší... To píšu jako hráč 1. divize.
  • Nechápu jak někdo může, hrát Fiflenu, vůbec mě to nebaví už od roku 2005,a hlavně nechápu proč někdo recenzuje hru kterou hraje na podřadném PS3 a jiný konzolích. mě by zajímala spíše verze PC,ale z Peska jsem byl dost zklamán jak může hráč jako Ronaldo 4 nejrychlejší hráč planety pomalejší než kde jaký jiný obránce z GL, a už vůbec nechápu proč tam není více stadionů.ale pouhých 6 proč mám hrát na nějakým stupidním Konami Stadium, když já chci si užít tu atmosféru na San Bernabeu či Traffordu. a ty střely? škoda mluvit pohyb jako by hráčů kteří by si měli sami nabíhat to jsem nepoznal zatím. ALE CO MĚ NEJVÍC IRITUJE KDYŽ ztratím míč tak si ho každý soupeř pinká jako ta debiilní barcelona a to mě nebaví, ale pořád je to zábavnější než Pes 13 a Fifa *1*
  • Django_cz
    Už se těším až si Fifu 2014 zabuřím na PS4... sorry, ale hrát tyhle hry na PC je asi stejná zábava jako hrát na trumpetu pod vodou...
    • to jako, ze na PC nejsou bezdratove ovladace a neni mozne to hodit na televizi? Naopak takovy PES je na PC lepsi, protoze jede ve vyssim rozliseni a na velke televizi vypada opravdu skvele.
    • Já myslím, že je uplně jedno jestli hru na televizi poustíš z konzole nebo komplu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit