Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Má pravdu, dvojka je o ničem. Jsem RPG fanoušek, ale tenhle jednoduchý trus jsem ani nedohrál do konce.
  • Mám téměř všechny, ale načerno. Výhoda chybějícího DRM.
  • Vitekb
    Aha, to mě vůbec nenapadlo. *4*
    No, napsal bych to anglicky jen počesku skloněné, haterům. Nebo použil něco jako "nenávistivci".
    Ale v pohodě, teď už té větě rozumím. *3*
  • *řekl
  • Sem si nedal říct :D No jo tak jak bys to řek ty...Haterum?
  • Přesně tak zaklínač 1 bomba bavil mně neskutečně 7x dohráno.Dvojka 1x dohráno hraji po druhé a nuda nuda nuda kde nic tu nic atmosféra nic prostě mně to nebaví zlatá jednička.
  • ucho
    40 (včetně volných)
  • Vitekb
    52 včetně 5 volných. Ale Martian Memorandum, Broken Sword 1 a Jagged Alliance: Deadly Games byly taky volné... takže mám vlastně 8 volných.
  • A jaké další hry doma máte? - občas si lidé dost pletou, co zkratka DRM vlastně znamená, včetně redaktorů. DRM není jen označení ochrany, při které je nutné být neustále online - DRM = digital rights management, a je jím stejně ubi, jako securom, safedisc, starforce, tages a další. Čili pokud jste si koupil jakoukoliv moderní originálku z AAA produkce, je jasné, že jste DRM v určité modifikaci podpořil, jelikož moc her úplně bez ochrany není (poslední titul, jenž je tímhle znám je gog verze Z2, dále Prince of Persia v cellshaded grafice, kdy Ubisoft zkoušel, zda-li absence DRM podpoří prodeje - výsledek byl nejistý, ovšem nemyslím si, že kvůli absenci drm, spíš kvůli odklonu od Sands of Time ságy..
  • Kolik máte na GOG.com her? Kromě těch asi 5 volných.
  • Cahir
    Ty jsi komik.
  • Zayl
    Buď objektivní, jednička není devítka ani se zavřenýma očima. Hlavně neenhanced, původní release.
  • Je to troll. Oba diely sú jasné deviatky a jedny z najlepších storyline rpgčiek poslednej doby.
  • Sice mi v nekterych vecech Witcher 1 prisel lepsi,ale dvojka je taky kvalitni hra a nelituju,ze jsem si ji koupil.
    Takova koupe Crysis 2 me mrzela daleko vice.
  • Ale na tom vůbec nezáleží, když už za tu hru zaplatili.
  • Tam kde je to potřeba, tak tam je již přidaný dosbox a nemusíš se o nic starat, jen nainstaluješ pomocí jejich instalátoru a spustíš, propojení s doboxem atd. je už pořešené od nich, myslím, že jsem měl zatím jen jeden problém a ten mi pomohli vyřešit a nakonec se ukázalo, že vina byla spíše na mé straně z nepozornosti. Mám Win7 64b a problémy žádné, u tebe by tedy neměly být zaručeně.
  • Milda8
    Je to naprosto v pohodě. Stáhneš, nainstaluješ, hraješ. Ty hry maj dosbox(program na spuštění her z dosu) tak nějak přímo v sobě a funguje to na všech těch systémech v pořádku.
  • Fajn jen tak dal. Sice to da jeste hodne nez se presvedci velci distributori jako EA (o Activisionu nemluve ty by si nejradeji nechali zaplatit i skouknuti traileru). Bohuzel to neni ani tak o dohledatelnosti cracku jako o premysleni lidi, 90% lidi s kteryma promluvim na me vrhaj nechapave pohledy, proc si kupuju hru kdyz si ji muzu zadarmo stahnout.
  • Kouknul sem díky článku poprvé na GoG.com, našel jsem tam Descent 1 + 2 a chtěl bych si to koupit. Nevíte někdo, jak je to s kompatibilitou pro XP, když ty hry byly ještě dělány pro DOS? Píšou tam, že je to pro XP, Vista a Win 7, ale nic o tom, jak to řeší. Mají to tedy upravené, takže stáhnu a hned bez problému hraju, nebo je to původní hra a k tomu dostanu nějaký návod jak to rozchodit? A když už to rozchodím, nebude to moc rychlé a nehratelné na dnešních mašinách? Máte s tím někdo zkušenost?
  • miker17
    no comment

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit