Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja se v jedničce probojovaval hodiny nejakou lokací (konkretne ta lokace kde byli ti kostlivi psi) abych pak prisel na to že za tim je dalsi lokace kde nemam co delat a na kterou vubec nemam level a musel jsem se probojovavat zpatky na povrch co byla nočni mura protože sem byl low level.
    nejaky druh napovedy te hre chybi
  • Kamo tys me rozesmal,pry to nerozjedem ani na fullhd,Vdyt i xbox one bude podporovat direct x12.A vse je delano trebaz na 5 let starym unreal engine3,to ps4 sfoukne jako svicku!Pockej za rok!Az vyjde na UN4 dayng layght tak ta tvoje kase z hase se v tom tvim caseu upece ve vlastni stave buliku!
  • maros.goc
    paušálne úpravy pravidiel hry ako v Demons Souls? čo si mám pod tým vlastne predstaviť? Demons som nehral
  • maros.goc
    ten koment ma byt vtip?
  • Dark Souls ale je o chcípání a vymrdáván* s hráčem. Prostě tahle hra si na nic nehraje a to je dobře, hráč se sám může rozhodnout kam půjde a není nijak svazován. *3*
  • Co furt kecate o konzolovim portu!Bud rad,ze ti to japonci vubec na ten tvuj kase z hase udelaj!Je to jina zeme,tam pc neni cislo ONE!Pc uz vlastne neni cislo ONE! peknou dobu!A kdyby se meli ohlizet jen na pc,to by moc nevydelali!Kazdej si vybere hlavni vyvojarskou platformu,to je jeho vec,nekdo xbox 360,nekdo ps3,nekdo pc.Ze to neni pc,tak se stoho nezblazni!Ono vyvijet v dnesni dobe na tolika konfiguraci,taky neni med,Nejsme v dobe QVAKE 1,2,kde vladlo jen woodu akcelerator. *16*
  • tak jelikož graficky posun neni žadny, tak bude stačit když si nainstaluju jedničku kterou jsem ani nedohrál. taky doufam že to udelali lehči protože v jedničce jsem porad chcipal ani nevedel kam jit nejdriv ponevac vsechny lokace byli otevrene
  • MickeyMutant
    *1*
  • MickeyMutant
    Nevypadáš, máš pravdu. Jasně, že to zpoždění mají kvůli tržbám na konzolích. Není to poprvé ani naposled.
  • jasne..v poho..delam si srandu:)
  • Ethy
    Omluvil jsem se ti v příspěvku, klid :)
  • Ethy
    Já jsem se špatně vyjádřil, sry, už jsem to editnul. No tak jasný no, ale tak zase jim to tak nemůžeš mít za zlý, tam toho víc prodaj a tak, můžeme bejt rádi, že ten port vůbec bude a že to budeme mít hezčí :). Já osobně beru tuhle dobu jako za parádní období pro PC scénu, ty nový hry na konzole ani nejedou v 1080p, hrůza, nechtěl bych to ani za nic.
  • MickeyMutant
    Je zajímavé, že Xbox verze hry má o ca 10 snímků za vteřinu lepší průměr než PS verze. To bych spíš vzhledem k rodnému listu Dark Souls čekal naopak. A že to při těch nízkých číslech asi bude setsakramenskej rozdíl.
  • no a ted sis upravil příspěvek a ja vypadam jak jantar co mluvi o necem na co se nikdo neptal..achjo..diskuze po.rany:)
  • a cetl jsi co jsme psal ja?..ze je nemozne aby ještě ted na hre delali? Ono zabare dost casu vylisovat DVD, udelat baleni atd, pokud by ted ještě an hre delali tak vyjde neldy za pul roku, PC verze je davno hotova a důvod proc se musí cekat je mesicni exkluzivita pro konzole, ale dela se ze to tak není:)
  • Zítra, huh? No, je to jen nejočekávanější recenze za poslední rok (pro mě, ale určitě i pro spousty dalších, co Dark Souls hráli), takže žádný stres. DS určitě žádné fanatické přívržence nemá, čtenáři jistě odpustí autorovi recenze veškeré odlišné názory...
  • Ethy
    Podle mě se ten měsíc vyplatí počkat. Já beru jako + že se nebude jednat o pitomý konzolový port jako právě u DS1 a že ta hra bude navíc hezky vypadat *3*, lepší si počkat
  • To je furt reci..uz to hlavne na to PC vydejte, pripadne nedodelky si hraci opravi sami, stejne jako v pripade DS 1 (ale když to bude v poradku hned z krabice tak se asi nikdo zlobit nebude)
    Odklad o mesic je stejne jen kvůli konzolovy exluzivite, dost pochybuju ze na hre ještě delaji když ma byt za mesic na pultech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit