Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lito

    tak vypadá to lépe než hra, začínám se těšit. Vypadá to knižně a ne herně. Super! 

    • Veskoslav

      Lito a jeho opětovné kopnuté do Zaklínače...

      • lito

        dokud se budeš chytat, budu kopat😉

        • Veskoslav

          Tak to máš hodně smutný život. 

  • Zaklínač nemá dva meče proto, že v první knižní díle měl pouze Stříbrný meč. Tvůrci se asi drží knižní předlohy víc než jsme všichni čekali :)

    • SalemCZ

      Tak je normální logicka že snad stříbrný meč lidem ublíží stejně jako železný. A obzvlášť když Řezník z Blavikenu lidi nezabijí.

    • maros.goc

      Strieborný meč mal na Klepne, so sebou nosieval oceľový meč

  • BoB.2

    Yennefer taková nic moc ,ve hře je to taková Femme fatale tahle je nemastná neslaná a ještě bych si hlídal peněženku.

  • readyxx

    no takhle sem se dlouho  od srdce nezasmal ..ale co  treba to nebude takova grcka

  • XorxoxTalarius

    Neni to tak spatne, ale spis mi to Cavil pripomina Conana nez Geralta.

    • flash789

      Akorat je oroti Conanovi polovicni :)

      • XorxoxTalarius

        Ty prijde na to, treba oproti nekterym ztvarnenim komiksoveho Conana, vypada jako by mu z oka vypadnul.

    • BoB.2

      chtělo by to nějaké jizvy

    • dworkin

      Taky mě hned napadl Conan. No uvidíme. Knižní Geralt byl místy docela citlivka a dost mě zajímá, jak tady ten pan zvládne "Geralt se zatvářil ublížene", aniž by to bylo nechtěně vtipné. :)

  • danny_the_hound

    Za mňa celkom spokojnosť. Geralt vo finále vyzerá asi stokrát lepšie ako na kostýmovej skúške (čudujem sa, že to video vôbec vypustili), Yennefer pôsobí stále príliš mlado a skoro až krehko, ale uvidíme, možno to tá herečka uhraje. Ciri je naopak vzhľadom k svojej predloha staršia, ale možno bude staršia aj v seriály.  V skutočnosti má 17 a casting tak starej herečky môže byť aj účelový. V prvej sérii asi nebude mať veľa scén a v prípadných ďalších s ňou už môžu pracovať ako s plnoletou, čo znamená jednak väčší pracovný čas a zopár ďalších výhod pre štúdio. Nehovoriac o tom, že ak by s ňou tvorcovia potom chceli aj nejakú pikantnejšiu scénu, tak im nemôžu citlivejší diváci nadávať do pedofilov :) Mne sa ale na nej najviac páči, že hlavne na tej prvej fotke na mňa naozaj pôsobí ako niekto, komu v žilách neprúdi len ľudská krv.

  • a která hra?

    • KIMCID

      hra snad kniha?

      • Hra the witcher. Kniha byla skvela, ale hra spatna

        • Právě proto se ptám která hra, jestli naráží na slabší ztvárnění jedničky, či zajímavé propojení s knihami ve dvojce nebo famozní završení celé série ve třetím díle. Nesouhlasím s tvrzením hry byly špatné. Naopak vím v nich vrchol série.


          Teď je spíš otázka proč vůbec vzniká seriál? Dějově bude pouze rekapitulovat to co známe nebo se jen snažit vyplnit méně známá místa? To mi jako námět na seriál nepřipadá. Ve třetím díle jsem se s postavou Geralta, Yen a Cirii rozloučil v plné parádě až mi ukápla slza s vědomím že konečně došli pokoji. A teď je mám vidět znovu v seriálu? Je tam tolik jiných postav které mohli převzít štafetu a rozvíjet dál příběh....

          • Zrzzek

            Proč by seriál neměl vznikat? Prostě televizní dílo na motivy knižního. Takových bylo a bude. Hry bych do toho prostě nemíchal.

          • Všechny tři díly byly špatný. Jednička měla dobrý nájezd, zajímavé mosntrum a vypadalo to jako inteligentní zábava, kdy se číhá na monstrum, připravuje, bojuje. Hrál jsem jedničku asi třikrát a naposledy dohrál podle návodu asi do poloviny a dál už jsem nemohl nesmyslné pobíhání tam a zpátky kvůli jednomu pokecu... Celou sérií se táhne určitý pocit nesamostatnosti nerpgovatelnosti. Druhý a třetí díl jsem jen zkoušel, ale strašně se těšil a pak velké zklamání. Dobrá RPG podle mě? Gothic 1,2. KOTOR 1,2.

            • Derp_1337

              Jestli musíš hrát hry i na 3. dohrání podle návodu, tak očividně něco děláš špatně . Tudiž tvůj názor nebude zrovna typický vzorek hráčské populace.


              A sám jsi napsal, že jsi Zaklínače 2 & 3 vlastně ani pořádně nehrál, takže tvoje jednocení "všechny tři díly byly špatný" je prostě mimo.

              Klidně si piš, že tě to nezaujalo a svůj čas radši věnuješ něčemu jinému, ale hodnocení "je to špatný" je trolling.

            • Když to vezmu do důsledku, tu přece nejde o hru ale hlavně o příběh. Pro mě je zaklínač kultovka a z příběhové stránky jedničky mě to nadchlo, skvěle napsaný příběh jako kdybych měl v ruce knížku. Tak moc mě to uchvátilo že mi nějaké herní mechaniky hry ani netrápily. Hrál jsem to z pouhé zvědavosti jak dopadne osud postav a vychutnával si to jako při čtení skvělé knížky. A hra ti umožní nastavit si nejlehčí obtížnost a proletět to bez toho aniž bys řešil nějaké herní mechaniky.


              Je mi jedno jestli je to brakové RPG nebo co, žeru příběh a ve trojce to famozné vygradovalo i detaily chování jednotlivých postav a poslední gesto Geralta když se rozloučil. Dokonalost sama! Díky za skvělé knihy i hry ale tím pro mě postava Getalta definitivně skončila. Kapitola uzavřena. Nevidím důvod na seriál. Ale určitě bych měl zájem o seriál věnovaný Ciri, nebo ostatním méně známým zaklínačům mapující osud světa po třetím díle. Na to se rád podivám. Proto pro mě tento seriál nemá význam. Z příběhového pohledu je to krok zpět.


              A teď mě ukamenujte co je to série Gothic? Nikdy jsem nečetl žádnou knihu z toho světa, neznám žádné postavy ani pozadí příběhu. Proč bych mě ta hra měla zajímat? (Nejsem fanda RPG, nehraji hry ze středověku Zaklínač byl jediná výjimka z toho žánru co jsem kdy hrál.

            • 0011

              Gothic 3 s comunity patchem je lepší než předchozí díly dohromady, měsíc zpátky jsem ho znovu dohrál, dvojku nedávno taky takže to není nostalgie. Jinak KIMCID myslel pochopitelně to, že seriál má být podle knih ne podle her, i já myslel že to je dávno obecně známé zjevně ne.

              • tomwolf

                Reakce na příspěvek:

                3 nikdy lepsia nebola ani nebude...neviem na com ty ficis...gothic 3 je s velkym prehladom najhorsia od PB

                • malachi

                  Reakce na příspěvek:

                  v tvojom prehlade kludne...ten nás nezaujíma😂

              • Reakce na příspěvek:

                Nevěřím filmu podle knihy. S knihou se nedá nic srovnat. Prakticky všechny natočené filmy podle knihy dopadly špatně - nic mě nenapadá ale namátkou Pán Prstenů (tam byla špatná i ta kniha :-) - nejsem troll) atd... proč jsou filmy podle knih špatné? Protože se musí držet příběhem v knize a celý ho vměstnat do připraveného času. Prostě film se musí dělat podle scénáře a ten se musí psát pro film. To je můj názor. Jinak samozřejmě Zaklínač moje osobní best fantasy kniha (všechny díly)

                • 0011

                  Reakce na příspěvek:

                  Má to být seriál, já sice Game of Thrones nesledoval, opravdu jsem neviděl ani jeden díl, ale aspoň ta část která byla podle knih je hodnocená dobře. Povídky se Zaklínačem jsou imho lepší než celá sága, ale i některé díly Zeměplochy, přestože je to komedie, jsou lepší a místy i hlubší fantasy než Zaklínač. Jinak nejlepší fantasy všech dob je Pán prstenů, bez ohledu na to že bez něj by žánr dávno umřel, naprosto ti věřím že nejsi troll, vkus se prostě nedá naučit 😉 ale aspoň si neuvedl nějaké warhammery a podobné věci, neopovrhuju lidma co se jim tenhle styl líbí ale Zaklínač je nad tím milion úrovní. Jinak Zaklínače neshazuju, je to jedna z nejlepších fantasy všech dob, ale příjde mi to jako civilizovanější barbar Conan, kterého mám ale radši (původní Howardovu verzi).

                  • Reakce na příspěvek:

                    Tak on Sapkowski sám tvrdil, že u něj je best of fantasy právě Tolkien. Mě osobně přijde Tolkien takovej jakoby historik a právě protože nemám rád dějepis, tak se mi moc to dílo nelíbilo. Tisíce jmen, tisíce měst a podle toho pak vypadal i ten film...

  • Jestli seriál bude stejně tak špatný jako hra, pak se není na co těšit.

    • jj, meli by radeji natocit grandiozni serial podle dark souls


      5 minut, 10 vet a polovina z nich prectena z prstenu, trhak zarucen

      • tomwolf

        niekto zjavne znalec...dark souls ma lepsi pribeh nez zaklinac 3 chlapce...a co sa tyka hratelnosti ci atmosfery tak zaklinac sa moze akurat tak zahrabat

    • KIMCID

      trolle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit