Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně nějaká změna (po 10 letech, hurá)! Vypadá to krásně a RPG prvky a rozhovory s možností volby vypadají dost slibně a určitě to zvednou, jen ty boje jsou až trochu moc fantasy. Snad upustí i od trapnýho lezení na rozhledny a bojování s templáři o blbý jabko, který nikoho už 8 dílů nezajímá a bude to mít čistě historický příběh, třeba i říznutej bájema.
    Už jsem chtěl skoro slavit, že se na animus a tu frašku okolo úplně vykákli, ale bohužel zase nic. Nechápu proč si tu ubohou sci-fi linku furt drží, když to stejně nikoho nebaví a nedělají čistě historický hry bez toho asasíno-templářskýho patosu, udělali by líp.
    • Souhlasím. Buď se měli sci-fi věnovat pořádně nebo vůbec.
  • Kravicka
    PC je DX12 only *2*
    • Ach do kelu.
      To aby som musle teraz instalovat tne malware/spyware/bloatware menom Win 10 :( tak nic dalsia hra asi nakoniec bude mimo mna no...
      Aj ked Assasin co je teraz v Egypte sa mi zda ze neni DX12 only. A tento Assasin v Grecku vyzera dost podobne.
      • Podle tvého odporu k pokroku se divím, že místo počítače neproháníš někde v těch vašich horách ovce.
        • frozen
          :D Bereš mi slova z úst, twl ja když čtu jaký koliv náhodný komentář slovenského vesničana tak mě práská guma v teplákách. Co oni dokážou vypotit.
    • Inquisitor
      Sakra já nemám ani DX11, jsem ve skluzu :D
  • Když jsme u těch řeckých bájí, tak v traileru je také Medusa.
    • Někde jsem viděl i Mínotaura.
  • trosku me zarazilo v gameplayi co jsem videl uz na netu kassandru titulovaly jako atenanku…

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit