Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem prave zjistil ze v cechah nebude!!! sběratelka PC verze... parchanti
  • No, celkem nuda zatím. Ta síla hrůza, jak tam lítají. To mi trochu připomíná hru Path of Neo.
  • mikezz
    Vyzerá to super, v AC mi ide aj tak len o prostredie, hratelnostne ma to vlastne moc nezaujíma...Atmosféru Titan Questu v krásnej grafike si určite nenechám ujsť. Teším
  • Jack1947
    Tohle může bejt pecka, i když by udělali možná líp kdyby si dali zase pauzu možná *3*
    • Možná bys udělal lip, kdyby sis dal pauzu ty.
      • Jack1947
        https://chrome.google.com/webstore/detail/detroller-images-for-%C5%BEiv%C4%9B/nmiilckmkpdokjkfhbjpohdmijaohbhh?hl=cs
    • Odhaduju, že Assassin's creed Odyssey měl původně vyjit uz v roce 2017 a Origins v roce 2016 díky posunu dostal odyssey o rok navic. Hra působí celkem dodělaným dojmem, i když některé animace obličejů by si zasloužili nejakou tu praci navíc.
      • Jack1947
        Chvílema mi to připomínalo ( soubojema podobným prostředím) Ryse a taky animace postav co není moc dobré ale vím že ve finále to bude dobré jen možná místama až přehnané ta tvá dedukce je k zamyšlení a něco na tom bude.
        • Ty vole to se nedá číst.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit