Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vitekb
    Nevěřím, že to bude fungovat.
  • Harshday
    Četl jsem pouze objevil. V tomto případě ano.
  • Lidičky, prosím vás, přestatnte to řešit. Bylo to tak, je to tak a bude to tak, že vždy budou existovat obě strany (piráti i legální majitelé), ale stejně se nikdy nedohodnou, tak proč si pořád musíme chodit do cesty, nadávat si a hádat se když nic nevyřešíme a čas můžeme využít lépe? Někdo si holt stahuje a někdo kupuje. Co je mi do toho, že si Standa Němec koupil novou hru za 890 kč a co je mi do toho, že si Pavel Dobrák stáhl hru z warezu? Nic. Tak už toho necháme ne? Jsme snad normální lidé a né pitomci co se tu budou dohadovat donekonečna, znovu a znovu.
  • Už je.
  • Asi jsem to měl napsat trochu jinak: "Já chápu, že nejsi úplně psychicky zdravý, takže jsi přímo zaujatý proti všem co si někdy přivlastnili třeba jen žvýkačky v obchodě když jim bylo 5 let a chtěl bys je za to povraždit, ale nejdřív by sis měl...

    Chápu spíše to, že každý člověk nemá zdravou mysl. Nechápu jak by mohl někdo chtít někoho usmrtit za krádež žvýkaček nebo stažení hry... *7* A mimochodem jsem nemluvil přímo o dětech, ale prostě obecně o lidech (v 5 letech si přivlastnil žvýkačku - to mohlo být i před 20 lety).
  • Celkem zajímavý nápad... Jak ale ta hra pozná, že se jedná o pirátskou verzi a má vypustiti tu potvoru...? - předpokládám, že online to nikdo hrát nebude..
    Stejně hned bude další crack na odstranění té potvory
  • Tohle je dost špatně podaný výrok. Dobrá, člověk by si měl svůj život uspořádat a vědět co chce, ale aby jsme tyhle lidi posílali makat to si nemyslím. Dle mého každému jednou dojde co chce a na všechno nepodstatné se vykašle. To platí i o pirátech. Teď stahují, ale co myslíš, že budou dělat, když jim bude 70? Makat?!
  • Demagogie, to by platit nemuselo. Je to jako stret poptavky s nabidkou, nekde mezi je optimalni bod. Napr. zaklinac 2, velmi kvalitni hra, bez ochran, stoji za ni velmi solidni a ferove studio, a presto melo velmi slabe prodeje.
  • Jazz
    *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Bez urazky, jestli chapes, ze nekdo chce vrazdit deti za kradez zvykacky, tak jsi blb a primitiv, s kterym diskuse nema smysl. Diteti ktere si chce z obchodu neco jen tak odnest (a s tim se setka kazdy rodic, protoze deti tohle vsechno opravdu nechapou) je potreba vysvetlit, ze tohle se nedela a proc a nedovolit jim to. A to same se tyka piratstvi her. Rodice ktere sve deti nechaji krast jsou spatni rodice.
  • Je ty jsi fakt dite, kdyz ani nechapes, co znamena ucit dite krast. Nejde o uceni pohybovat se na rapidshare, ale zanedbat moralni vychovu.
  • Jako rodic jsi zodpovedny za vychovu deti, takze kdyz je nechas zvlcit, je to stale zpusob vychovy, za ktery stale neses zodpovednost .
  • Sorry, ale s poctivostí v česku pojdeš...A klidně si prskejte vy hrdinní moralisté....Nejlepší by bylo, kdyby se staral každý sám o sebe...Aloha
  • michaliuz18
    jejda liďi uz to tolko nerieste proste sa tym aj tak nic nedosiahne, v hernom hracskom priemysle to bude stale pol na pol, polka z vas z ceska si hru kupi a polka stiahne, aj ked je teraz moderne stahovat ,je to normalna vec a cim som starsi tym by som si hry viac kupoval lebo v niektorej hre vidim viac ako len strielanie, su tam emocie, pribeh, filmovost, skvely herecky vykon,dabing ako keby sme pozerali film a pritom ho hrali, preto si take hry absolutne kupujem, a ostatne hopsačky a behacky stahujem a viac to neriesim :) neviem co vam to setkym tak trha zili ked niekto povie warez :D
  • Krást je zlo, ale co je to krádež, když jsme už při koupi okrádáni a kupujeme nedodělky jako je třeba Rage(vezmu-li tvou logiku a aplikuji ho na tento nesmyslný výraz)
  • Problém vidím v těchto věcech: Zaplatím za hru 1399 (CoD MF 3) a herní doba je 6 hodin na nejtěžší úroveň, obsah hry je recyklovatelný, nepřináší nic nového. Vývoj nového designu nestál ani korunu. "Pouze" příběh, návrh map a bojišť. Tudíž s takovou cenou si to koupí 1 z 10 a těch 9 si to vesele stáhne. Kdyby ale cena byla dejme tomu 700-800, tak si to podle mně koupí už 4-5 lidí z 10 a to už je podstatný rozdíl. Dalším problém je, že hry zdegenerovaly. Inteligenci musíte používat u málokteré hry. Nepočítáme-li RPG (i ty pomalu degenerují, když nám šipka ukazuje kudy jít a co dělat) či poslední Deus Ex. Naopak takový SS 3 se vydal cenově výhodnější politikou, za kterou nabídne to, co píš nenucenou, vraždící zábava, tudíž dle mého názoru 800 není moc za takovou to hru. Naopak třeba za SC 2 jsem "vyhodil" 1199, ale přesto bych zaplatil i 1500 a nejsem sám. Hra kromě dlouhé a zajímavé kampaně nabízí takřka neomezený multiplayer, který nabízí nejenom souboje hráčů+hráčům, ale i minihry a další, které jsou vytvořeny studii či hráči. Za ty peníze luxus. U takového Skyrimu jsem už ale na vážkách, protože jiné RPG Zaklínač 2 stojí cca 799 a je v luxusním balení, což se o Skyrimu za tu cenu říct nedá. A co jsem tím vlastně chtěl říct? Jestliže studia produkují neskutečné sračky, které jsou drahé, nenabízejí nic nového, nepřináší bonusové věci a oproti neplatícím je plátící i omezován (takový Stalker CoP a jeho registrace pouze na jeden pc, proto mám na druhém originál+crack, ale zase nemůžu hrát po netu) je důsledkem pirátství. Lidé si rádi připlatí za kvalitu, důkazem budiž DA, Starcraft 2, Zaklínač 2, původní Stalker Schadow of Chernobyl. Tam nelituji peněz investovaných, ale ať se páni prodejce nezlobí, ale zahru, co dojedu na nevyšší úroveň za 5 hodin vyhodin 1400, to si raději za 199 koupím celou edici MOH a tu mám na 50 hodin. A o tom to je, dělejte kvalitní tituli a lidé budou stahovat, ale zároveň i kupovat, protože pokud zjistí, že když zaplatí, tak mají více než ti, co neplatí a stahují, bude to pro ně výhodnější. V tuto chvíli je to ale spíše přesně naopak.
  • na Standu raději nereaguj, on je nesmrtelný a diskusi vždy dovede do svého vítězného konce :)
  • Kdo nedokáže ani toho škorpiona odstranit pomocí racku, když už má stáhnutou hru, nechť vypne raději počítač, v tvém připadě se vrátí do 4. třídy ZŠ, protože tam se učí pochopení psaného textu.
  • Jazz
    To je jídlo prosím tě, to nevíš ?
  • stratego
    jasny troll, co resis? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit