Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Mass Effect mám rád, takže doufám, že z toho nebude úplnej zmetek.
  • Je hezké, že většina zdejších kritiků už má hru dohranou. Osobně se těším, ale očekávání nemám příliš vysoké. Může jedině překvapit.
    • Doufám, že ti její hraní umožní poznat svou vnitřní ženu.
      • Myslíš, že mi to hraní může pomoc poznat i mou vnější ženu? (tu, kterou mám v oddacím listě). Svojí vnitřní ženu už znám, to je obyčejná prodejná dě*ka, stejně jako všech ostatních chlapů.
    • Řekl bych, že těch videí uz bylo dost na to, aby si clovek dokazal udělat docela jasnou představu o tom, jak se to bude hrát. Na začátku měli Bioware taktické pauzovací rpg a pribehovou akci se systémem krytí. Po třech dílech to vpodstatě spojili v jednu hru... to je podle mě přesně to, co fanoušci nechtějí.
  • Tak jestli to bude mít stejnou atmosféru jako prvních 12 minut tak se těším :)
  • Co zatim ukazali z gameplaye nevypadalo moc povzbudive, jejich ukazkova mise byla nudna a repetitivni po nekolika minutach. A neni nahodou, ze radsi uplne zrusili verejnou betu multiplayeru - dekujeme za registraci, nakaslete si, kupte si hru :(
  • Open world + crafting ... z tohoto spojeni se mi uz zacina delat spatne. No, alespon nemusim zbytecne utracet penize a ztracet cas bezcilnym pobihanim po virtualnim svete.
  • Takze ... 9+/10 za ... mapu plnou generickych otazniku a ... inventar v podobe kilometrovyho seznamu. Nj, holt je treba nejak zakamuflovat ze hra je na 3 hodiny, tak donutime kazdyho dalsich 30 hodin obihat nesmyslny lokace s nesmyslnejma ukolama.

    Pocitam ze prvni ukol specielniho komanda bude neco na tema "v mem sklepe radi hejno ... dvou potkanu, potrebuju abys je zabil" ... a o planetu vedle budou ... ve stejnym sklepe ... ty potkani .. tri.
  • Se tááák těším :D
    Dovolenou mám už domluvenou asi dva měsíce :D:D
    • Jedna rada. Ten čas co u toho strávíte Vám již nikdo nevrátí a ten čas je to jediné co skutečně máte *5*
  • Lukyz
    Já jsem fakt zvědavej na recenze.
    Tohle všechno vypadá moc pěkně, ale pokud budu to samé opakovat po Xté, akorát jednou na zasněžené / pouštní / vodní popř. džungloidní planetě, prostě klasickej open-world repetivní mustr, tak to celou hru jednoduše pohřbí.

    Nezbývá než doufat, že to nebude sci-fi DA:I
    • michaliuz18
      pohrbi to jedine zaryti skalny fanusici trilogie, ale normalny nenarocny hraci, tym to nevadi. vela open worldov ma repetivnost ale pokial su questy zaujimave, odmeny motivacne a posuva ta dalej pribeh tak preco nie? Hlavne nikto nepovedal ze ME:A bude open world ako horizon .
    • Nepopsal jsi zrovna náhodou Diablo? :D
    • v recenzích to bude dostávat 9/10. To dostávají všechny tyto AAA tituly. Na to není potřeba ani křišťálová koule.
      A ano, vypadá to jako DAI, bohužel
      • openworld sandbox, který te neotravuje nejakým príbehem, je to nejlepší co muže být. tedy pokud nejsi hráč který potrebuje vodit za ručičku
        • Preed
          Exploračná hra a sandbox od Bioware to je rok 2017,amen.
        • Příběh není přece o vodění za ruku, ale o celistvosti zážitku a motivaci pro další hraní. Jestli chci proste jen vypnout mozek a rubat emzáky, muzu si zadara stáhnout Battlefront... Pokud chtějí udělat proste jen open world s tunou otazníků na styl DÁ:I nebo Homefront, tak se rovnou mohli na ten příběh úplně vysrat a udělat z toho No Mans Sky - nalézáš planety, osidluješ je, zabijis místní faunu, děláš vesnice na styl Falloutu.. Všichni by byli nasraní, ale to budou i tak. Akorát že takhle nám zůstává aspon jiskra naděje, že to a takhle blbý nebude a že ta hratelnost bude příběhem aspon trochu semknutá
          • Bob: tak neseď u her a běž cestovat, dobrodruhu. Ja nejsem dobrodruh, ale hráč a jako hráč se chci bavit hrami. Az budu chtít dobrodružit, zabalim si pár švestek a povalím. Jestli největší dobrodružství, co jsi v životě zažil, je No Mans Sky, tak Tě upřímně lituji...
          • motivací pro cestovatele a dobrodruha je samotný fakt, že muže nekam jít a objevovat. Nepotrebuje k tomu duvod že musí zachránit princeznu nebo svet.
            • Obvious troll is obvious...
      • Čo je to DAI?
        • Dragon Age: Inquisition *11*
        • Deadly Artificial Intelligence

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit