Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Erien
    Není to tím, že lidi hrají nebo nehrají na pc, ale tím že řídičů kteří hrají okolo 18-21 let je určitě nejvíce a je to nejrizikovější věk. Mě osobně je 20 řidičák vlastním a moc dobře vím jak jezdí moji kamarádi a já sám. 90% v tomhle věku jsou prostě lidi a hlavně kluci idioti a dělají jak umí jezdit rychle a předvadí se, je tedy logicke, že je nejvíc přestupku a podobných věcí. Není o tom kdo hraje, ale o věku a jisté dospělosti, která ale nepřichází s věkem 18+ jak si někdo myslí. To je můj názor
  • neviem ako vy, ale ja hram simulatory pretoze ma ta riskantna jazda laka a takto sa vybujacim pri kompe aby som v aute jazdil ako clovek *3*
  • Môj byvaly šef ma velmi negatyvny postoj k počitačovym hram a jazdi ako kkt.
    Asi si kompenzuje nedostatočnu velkosť penisu...tak mi niečo hovorte!
  • No tak, pojdme vsichni jezdit slusne... ehm, to byl for ;-). Vyzkousejte si jezdit chvilku po meste podle pravidel... vzdit vas prevalcujou, neblbnete lidi... a ne ze se zejtra rano zase budete srat sedesatkou, pekne plnej leva, prava, leva, prava, odstavnak, leva, pruh pro autobusy, koleje, ostruvek, retardery a jsme na miste ;-)
  • já zase nadruhou stranu chápu to,že ridiči co hrají hry mají menší nehodovost a jsou schopni zvládnout testy lépe jako ti, co vypadají jako před smrtí když řídí... mám jednoduché pravidlo... všem honem ujet, protože pak sou všeci zamnou a nehrozí, že někoho nabourám nebo někdo mě :))) akorát ty pokuty za rychlost.... jajajaj
  • Já bych všechny ty auta s gamepadem zakázala.
    • LOL, tak to je hustej comment :) Ja bych teda zakazal jen arkady :)
  • Mě tam celkem pobavil řádek "Děsí svým řízením ostatní - 26 : 11" . Krom toho, že je to úsměvný by mě zajímalo, jak proboha došli k těmhle číslům? To se jako lidí ptaj, jestli dvou jízdou děsej ostatní (nonsens z principu věci)? Nebo těch vyděšenejch, jestli je vyděsil hráč nebo nehráč (to už není ani tak nonsens, jako spíš špatný vtip)? Koukám, že pořád platí známá triáda malá lež - velká lež - statistika...
    • Samozřejmě že děsím svým řízením lidi. Kolikrát se Vám stalo, že na Vás matka hudruje jak to jedete, přitom sama neřídí. Kolikrát se Vám stalo, že na Vás začne spolujezdec křičet co šílím, proč předjízdím, když proti mě jede auto (ano viděl jsem ho...jako malou tečku v dálce), přitom je sám/sama sváteční řidič Fabie Combi HTP, která má zrychlení z 80 na 120 asi půl minuty (v povolaných rukách kolem 15-20 sec)? Zrovna nedávno jsem si tohle užíval a myslel jsem, že toho dotyčnýho vyrazím z auta.
  • Udelal jsem si takovy maly osobni pruzkum me osobnosti. Ridil jsem se dosavadnima "asociacema" dopadu her na osobnost, kteri ruzni odbornici vytvareji.
    Jsem: agresivni maniak, terorista, blazen, vrah, gay, zavislak, clovek bez kamaradu, podvyziveny, nebezpecny sobe a svemu okoli, sebevrah (pikachúúú). Jo a taky mam pry zkazene oci.
    Asi ale ziju v jinem svete, protoze tyto studie se od me reality lisi.
  • Padlo tu zopar otazok ktore vam mozem lahko objasnit, kedze v UK byvam:

    1.) Prieskum to nie je nahodny, al tipujem ze na objednavku aliancie poistovni, ci uviest do formulara o poistku otazku ci ste/nie ste hrac a odpoved nalezito spenazit. ked sa vas mozu pytat na typ prace ktoru vykonavate a podla toho vam naparit cenu poistky, preco by nemohli udelovat cenu na zaklade bulharskej konstanty alebo takejto sprostej otazky?

    2.) Ludia v UK nevedia jazdit. Jazdia opatrnejsie ako ludia v EU to je pravda, ale to neznamena ze vedia jazdit. Nevedia nic o snehu, postavite pred nich typicku krizovatku do + a su nahrati, pretoze ich to v autoskole neucili, tam maju len kruhove objazdy.

    3.) Prave som dosiel z prace, kde po ceste sa pripajam na plnu dialnicu pripajacim pruhom. Chlapik zamnou na Octavii VRS, hoci videl ze idem predbiehat toho predo mnou vyhodil blinker do rovnakeho predbiehacieho manevru a v momente ked ja som isiel predbiehat toho predo mnou, bol na mojej urovni/v slepom uhle. Upozornujem ze som mal blinker zapnuty dobrych 5sekund pred nim, navyse si skratil cestu cez biele pruhy, ktore su pri pripajani.

    Zaver si z toho spravte aky chcete. Pekny den prajem...
  • Není to nezkušenost, ale agresivita, arogance, zhovadilost a neúcta k druhým. Čím mladší a/nebo bohatší, tím větší prase a hovado.
    • Ještě že tu nikdo negeneralizuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit