Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neviem ako vy, ale ja hram simulatory pretoze ma ta riskantna jazda laka a takto sa vybujacim pri kompe aby som v aute jazdil ako clovek *3*
  • Môj byvaly šef ma velmi negatyvny postoj k počitačovym hram a jazdi ako kkt.
    Asi si kompenzuje nedostatočnu velkosť penisu...tak mi niečo hovorte!
  • No tak, pojdme vsichni jezdit slusne... ehm, to byl for ;-). Vyzkousejte si jezdit chvilku po meste podle pravidel... vzdit vas prevalcujou, neblbnete lidi... a ne ze se zejtra rano zase budete srat sedesatkou, pekne plnej leva, prava, leva, prava, odstavnak, leva, pruh pro autobusy, koleje, ostruvek, retardery a jsme na miste ;-)
  • já zase nadruhou stranu chápu to,že ridiči co hrají hry mají menší nehodovost a jsou schopni zvládnout testy lépe jako ti, co vypadají jako před smrtí když řídí... mám jednoduché pravidlo... všem honem ujet, protože pak sou všeci zamnou a nehrozí, že někoho nabourám nebo někdo mě :))) akorát ty pokuty za rychlost.... jajajaj
  • Já bych všechny ty auta s gamepadem zakázala.
  • Veru veru tych treba setkych postrielat
  • Ještě že tu nikdo negeneralizuje.
  • Mě tam celkem pobavil řádek "Děsí svým řízením ostatní - 26 : 11" . Krom toho, že je to úsměvný by mě zajímalo, jak proboha došli k těmhle číslům? To se jako lidí ptaj, jestli dvou jízdou děsej ostatní (nonsens z principu věci)? Nebo těch vyděšenejch, jestli je vyděsil hráč nebo nehráč (to už není ani tak nonsens, jako spíš špatný vtip)? Koukám, že pořád platí známá triáda malá lež - velká lež - statistika...
  • Já sem slušnej nervák a kolikrát sem pí*oval na to auto před sebou, ale k řízení mám respekt a sem hráč a občas si i s autem zablbnu a vyzkoušim na nějakym odlehlym místě.
  • Hehehe....mno...to by mě taky neudělalo nejlíp, ale abych si kuli tomu leštil ego a jako největší lůza ho předjel abych ukázal kdo je tu king...no tak to asi ne, bych se za sebe styděl, především kdyby vedle mě někdo seděl.
  • Udelal jsem si takovy maly osobni pruzkum me osobnosti. Ridil jsem se dosavadnima "asociacema" dopadu her na osobnost, kteri ruzni odbornici vytvareji.
    Jsem: agresivni maniak, terorista, blazen, vrah, gay, zavislak, clovek bez kamaradu, podvyziveny, nebezpecny sobe a svemu okoli, sebevrah (pikachúúú). Jo a taky mam pry zkazene oci.
    Asi ale ziju v jinem svete, protoze tyto studie se od me reality lisi.
  • Padlo tu zopar otazok ktore vam mozem lahko objasnit, kedze v UK byvam:

    1.) Prieskum to nie je nahodny, al tipujem ze na objednavku aliancie poistovni, ci uviest do formulara o poistku otazku ci ste/nie ste hrac a odpoved nalezito spenazit. ked sa vas mozu pytat na typ prace ktoru vykonavate a podla toho vam naparit cenu poistky, preco by nemohli udelovat cenu na zaklade bulharskej konstanty alebo takejto sprostej otazky?

    2.) Ludia v UK nevedia jazdit. Jazdia opatrnejsie ako ludia v EU to je pravda, ale to neznamena ze vedia jazdit. Nevedia nic o snehu, postavite pred nich typicku krizovatku do + a su nahrati, pretoze ich to v autoskole neucili, tam maju len kruhove objazdy.

    3.) Prave som dosiel z prace, kde po ceste sa pripajam na plnu dialnicu pripajacim pruhom. Chlapik zamnou na Octavii VRS, hoci videl ze idem predbiehat toho predo mnou vyhodil blinker do rovnakeho predbiehacieho manevru a v momente ked ja som isiel predbiehat toho predo mnou, bol na mojej urovni/v slepom uhle. Upozornujem ze som mal blinker zapnuty dobrych 5sekund pred nim, navyse si skratil cestu cez biele pruhy, ktore su pri pripajani.

    Zaver si z toho spravte aky chcete. Pekny den prajem...
  • Není to nezkušenost, ale agresivita, arogance, zhovadilost a neúcta k druhým. Čím mladší a/nebo bohatší, tím větší prase a hovado.
  • ...já bohužel nemůžu řídit v reálu jako ve hře...nemám v autě nitro *9*
  • Pokud hraješ realistické simulátory, tak to tvoje řidičské schopnosti spíš zlepší. Ale dokážu si představit idioty, kteří si chcou na cestě vyzkoušet nějaký ten trik z "NFS Andrgraund" *3*
  • Este mi tu chybaju teroristi - ti urcite hraju CoD, ako inak by dokazali spravit masaker na letisku.
    Skoda ze nehraju aj lesby, aspon by sa zabavili a neotravovali s debilnymi komentarmi.
  • Nezabudaj na buzerantov to je pliaga najvacsia
  • Já si myslím že za bezohlednost řidičů nejsou žadné počitačové hry ale lidská hloupost a hlavně nezkušenost.A nezkušený řidič nemusí být zrovna ten mladší i když to ve většině případů je.Postupem času každý řidič pozná že jezdit jako blázen v tomhle provozu je úplně zbytečné.A ten kdo ne tak na to doplatí.
  • Taky by mě zajímalo, jestli měly obě skupiny stejné věkové složení. Tipl bych si, že těžko, a pak je problém, jestli to, co ta studie ukazuje, není věc obecnějšího rázu, než škatulkování na hráče a nehráče.
  • Tak já jsem počítačový závodník, který jezdí mnoho let hardcore automobilové simulátory (RRB, rFactor, LFS apod.) a za sebe můžu říct, že díky tomu, že se můžu "vyblbnout" v těchto hrách, tak pak nemám nutkání "závodit" na skutečné silnici. Taky znám spoustu skutečných závodníků rally, kteří v provozu jezdí jako beránci se slovy "já se natolik vyblbnu při závodech, že při běžném provozu už nemám touhu jet rychle"

    Na druhou stranu znám i pár individuí, kteří jezdí jako prase jak na počítači, tak v reálu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit