Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...já bohužel nemůžu řídit v reálu jako ve hře...nemám v autě nitro *9*
  • Já si myslím že za bezohlednost řidičů nejsou žadné počitačové hry ale lidská hloupost a hlavně nezkušenost.A nezkušený řidič nemusí být zrovna ten mladší i když to ve většině případů je.Postupem času každý řidič pozná že jezdit jako blázen v tomhle provozu je úplně zbytečné.A ten kdo ne tak na to doplatí.
  • Taky by mě zajímalo, jestli měly obě skupiny stejné věkové složení. Tipl bych si, že těžko, a pak je problém, jestli to, co ta studie ukazuje, není věc obecnějšího rázu, než škatulkování na hráče a nehráče.
  • Tak já jsem počítačový závodník, který jezdí mnoho let hardcore automobilové simulátory (RRB, rFactor, LFS apod.) a za sebe můžu říct, že díky tomu, že se můžu "vyblbnout" v těchto hrách, tak pak nemám nutkání "závodit" na skutečné silnici. Taky znám spoustu skutečných závodníků rally, kteří v provozu jezdí jako beránci se slovy "já se natolik vyblbnu při závodech, že při běžném provozu už nemám touhu jet rychle"

    Na druhou stranu znám i pár individuí, kteří jezdí jako prase jak na počítači, tak v reálu.
    • Pokud hraješ realistické simulátory, tak to tvoje řidičské schopnosti spíš zlepší. Ale dokážu si představit idioty, kteří si chcou na cestě vyzkoušet nějaký ten trik z "NFS Andrgraund" *3*
      • Tesat do kamene! :)
  • Ještě by mě zajímalo, jak je možné, že:

    Uplatnění pojistné smlouvy - 30 : 15
    Počet poškození vozidla za poslední rok - 1 : 2

    Nevím tedy, při čem všem se uplatňuje pojistná smlouva (neb jí nemám), ale není to hlavně/jen při poškození auta?
    • ales.smutny
      Nehodu nemusí chtít nahlásit (většinou u menších až drobných poškození). Což znamená, že "nehráči" měli více poškození vozidla, ale o polovinu méně se obraceli na pojišťovnu.
      • Aha, děkuji ^^
  • A za takovýhle průzkumy berou peníze? doufám že ne.
  • 001: Věření v ufo ANO/NE...
    • smejki
      ANO!... a průzkum je uzavřen. 100% respodentů věří v UFO!!! Rychle na titulní strany hromů a blesků!
  • Muj strejc je hráč a jezdá uplně normálně muj kámoš je nehráč a jezdí jak prase a to se dá říct vlastně o všech nehráčích co znám tak co zaplatí mi někdo za můj zbytečnej pruzkum?
    • Je to o lidech, jestli jsou agresivní nerváci a ne o tom, jestli jsou hráči!
      • Já sem slušnej nervák a kolikrát sem pí*oval na to auto před sebou, ale k řízení mám respekt a sem hráč a občas si i s autem zablbnu a vyzkoušim na nějakym odlehlym místě.
  • Naprosto zbytečný průzkum. Jednak vzorek lidí je příliš malý a také bude mít na výsledky nemalý vliv zkušenost toho kterého řidiče (na což tenhle průzkum očividně nebral ohled).

    Takhle se dá vykouzlit jakýkoliv průzkum čehokoliv se zvýhodněním kterékoliv strany.
    • Jo, to jsem chtěl napsat. Malý, určitě jen lokální, navíc formou testu. Lidi řídí ve skutečnosti jinak, než si myslí.

      Na druhou stranu, co tak sleduji řidiče, kteří rádi hrají závodní hry, často mají jakési . . . úchylky. Například jsem jel se známým (který hraje F1, Grid, Dirt a snad všechny NFS), předjela nás Fabie HTP, načež on prohlásil "Tak to, ne HTPčko mě předjíždět nebude!", podřadil a zas toho druhého idiota předjel. A takových jsem viděl víc, ale taky je možné, že si toho víc všímám u hráčů-závodníků, než u ostatních.

      Mimochodem, tohle byli hráči obecně, nebo jenom NFS a spol?
      • Hehehe....mno...to by mě taky neudělalo nejlíp, ale abych si kuli tomu leštil ego a jako největší lůza ho předjel abych ukázal kdo je tu king...no tak to asi ne, bych se za sebe styděl, především kdyby vedle mě někdo seděl.
        • Proč jako? Co je tak strašného na tom, co tě kdy a jak předjede? Když si jedu na devadesátce devadesát a předjede mě třeba trabant, tak je mi to úplně jedno. Tuhle vaší mentalitu fakt nepochopím. Ať žije ješitnost.
      • ucho
        ano, taky mám takového kamaráda s úchylkou :) ale necharakterizoval bych to jako že je to hráč, spíš fanda do aut, který se umí odreagovat i u závodních her (plus tedy jezdí okruhy i v reálu).
        ten průzkum je samozřejmě nesmyslný. dokázal jediné: někdo neumí udělat pořádný a věrohodný průzkum, který by měl nějakou vypovídající hodnotu...
  • Urug
    Mě by spíš zajímalo zda-li za tyhle "výzkumy" někdo dostává zaplaceno. Nejde o výsledky, ale jak by řekl Mirek Donutilů: "A komu tím prospějete, co?"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit