Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak říkal v minulym podcastu Mikoláš Tuček - prostě tahovky jsou top. Hearstone a XCOM je radost hrát nebo třeba Another World je taky pecka! Oproti tomu tyhle 3D fakt nechápu, jak někdo může hrát. Naposledy jsem si pořídil ModernWar nebo jak se to jmenuje a to se prostě nedá patláte po displeji a zážitek nikde..
    • Jinak nejlepší strategie z mojeho pohledu na tablety dělá Kairosoft. GameDev Story, mega mall story, epic astro story.. dlouho jsem neměl u PC hry takovýhle záseky jako u těhle klenotů. Grafika záměrně hnus,ale za tím vším je obrovskej kus hratelnosti a vychytanosti (prostě jako starý dobrý gamesy)..
  • koukam ze dos hracu nenavidí tablety, musím se jich trochu zastat, ikdyž ano FPS a jiny takovwedle porty jsou docela prasarna, jsou i hry ktere jsou na tabletu naopak lepším zažitkem než u mysši a klavesky...

    já hraju asi nejvíc heartstone heroes of warcraft, to je na tabletu o třídu lepší zažitek než na počítači, to same Heroes 2, XCOM....proste tahovky se na tabletu hraju opravdu paradne
  • Ja bych stal treba o Legacy of Kain: Soul Reaver :)
  • Neni divu, ze to na Vitu nejydaj, kvuli prodejum 32 ks hry se to proste nevyplati. Na tu mrtvolu uz vydavaj jenom maly indie vyvojari, co se jim navic hra uz na pc/konzolich zaplatila a Vita je spis takovej bonus.
  • vsetci co tu pindate ste si nic poriadne na tablete alebo telefone nezahrali.... .... cudovali by ste sa, ake dobre hry s akym dobrym ovladanim vyjdu na mobilných zariadeniach s konzolovou grafikou generacie ps3/xbox360.... a mate to vzdy pri sebe.... a prekvapivo mate raz zacas aj an to cas! :) skvele, tesim sa na to a urcite si to kupim..... a co sa tyka ios.... vsechno na nom jede jak ma, tak proc ne :) vyskusali ste ho niekedy? Apple moc rad nemam, ale tablet a telefon maju naozaj bez konkurencie.....
    • Možná když zpomalí nepřátelé tak o 300% tak to i půjde i "hrát", možná. Řešíš nesmysly jako grafiku a ne ovládání, ano, grafiku bioshocku 1 to utáhne a věřím tomu že vylepšenou oproti PC verzi, protože je to už poměrně stará hra, ale je to plnohodnotná střílečka kde jsou nepřátelé rychlí jaxviň, takže pokud to neudělají ve stylu totální aimbot, předělají to do tahového systému, nebo bude nutnost používat externí ovladač tak nemá smysl, aby to na telefon/tablet vycházelo. Hrál jsem na telefonu nějaké klony CoD a je to jako zkoušet hrát nohama a AI nepřátel je fakt stupidní, aby to vůbec šlo hrát, nebo hraješ v multiplayeru, kde je to vyvážené, protože všichni hráči mají stejné stupidní ovládání, ale většinou záleží na tom, kde tě to respawnuje, protože když je to zády k nepříteli, tak si tuhej a rychlé reakce jsou ti na nic, protože tě limituje ovládání. Ne díky nechci, to si radši něco přečtu na kindlu když mám chvilku času a nejsem u kompu, když už pařit někde mimo barák pořádné hry tak je lepší mít handheld, na PS vita si dokážu představit, že by se plnohodnotný port ovládal dobře, na Iphonu si dokážu představit, jak moc by to museli osekat a zjednodušit, ale už to nebude bioshock, bude to tak jen vypadat a možná budou muset upravit i leveldesign
  • smejki
    Zadarmo si můžete zkusit, jak příšerně se ovládá na mobilu střílečka. A pak si poběžíte koupit tohle. Tak určitě.
    • hral si aj nieco, ked tu tak zvanis? :) alebo mas nad 40 a si zatrpknuty mormon?
      • smejki
        Niehral, psali to v Blesku, tak viem.
  • Preed
    Zmysel v tom prilis nevidim a hrat to tiez nebudem ale aspon zatial neznasilnili tu znacku,som skor zvedavy na nejake pokracovanie bez Levina,Bioshock 2 bol ok,ale bola to taka nastavovana kasa,uvidime co s Bioshockom bude.
  • Ještě chápu třeba port GTA, kde může člověk jen tak blbnout, nebo Final Fantasy, protože tahové RPG nevyžadují rychlé a přesné ovládání, ale síla Bioshocku je v atmosféře a prostředí a na čtyřpalcové obrazovce zkrátka nemůže mít stejný účinek.
    • cumpi3
      jojo...gta tak max na vyblbnuti, ale hraje se to stejne spatne
      • Jack1947
        Na tabletu ne nebo (s gamepadem) *3* Ačkoli, abych taky řekl negativa na zatáčení si člověk musí zvyknout jinak to nejde... a to mně štvalo nejvíce - jak byly závody tak mně to štvalo naštěstí vždycky fungovala taktika porkopit z staženého okénka a zbavit se tak elegantně nevítané konkurence. *4*
        • Maminka ti koupila tabletík,aby si nás tu mohl trolit,i když spíš u babičky,protože tě rodiče už doma taky nemůžou cítit? *11* *11* *11*
        • Někdy si opravdu říkám, jestli jsi fakt tak dobrej troll nebo máš jen neustálou potřebu se ke všemu vyjadřovat, zatímco tvoje vyjadřování připomíná křižence brouka pytlika se slintajicim retardem.
          • Sak je tady 24/7.
  • mikezz
    Tak to je...prekvapenie. Dúfam v cenu primeranú portu, ak bude v pohode tak pre mňa je to day one purchase. Predsa len, zahrať si velkú hru na mobile, ktorú som v dobe vydania musel hrať na minimálne nastavenia, je niečo..nostalgicky divné. Už to chem hrať a zúriť, ako blbo sa to ovláda. Ale Bioshock na telefóne..proste...
  • Proč vás to štve? Ok, jednou se člověk spálí, ale jak už tu bylo řečeno - nedělejte něco, co vás skoro nic nestojí a lidi si to i přes stěžování koupí. Přece se dnes běžně na lidské hlouposti vydělává a pokud nejde o zdraví, tak víme o co jde, ne? :) (narážím např. na lživé reklamy k lékům, potravinám, potravinovým doplňkům apod., kde by naopak měla být alespoň nějaká soudnost a etika)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit