Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu proč první BioShock nevíde i na ps vita.Apple určitě 2k podplatil
    aby to vyšlo jenom na IOS .
    • Vogon
      A můžou za to ilumináti.
    • To asi ani nemyslim. Na Vitu to nevychazi, protoze uzivatelu Applu je asi stonasobne vice. Na Android zase proto, ze Appliste jsou proste vice zvykli za programy platit nez je krast. Kdybych byl vyvojar tak bych urcite take zacal na iOS i bez "uplatku". Casem to dost mozna vyjde i na ty ostatni platformy. I kdyz s Vitou bych moc nepocital a to rikam jako jeji spokojeny majitel.
  • vonTossis
    Štve mě to. BioShock značka má pro mě nějakou "auru" a tohle je prostě něco, co podle mě samotné značce jen ublíží. Hlavně, že se "vydělá".
    • Proc by ji to ublizilo? Kdyby to tady nenapsali, tak bys o tom ani nevedel...
  • pro me by byl smysl predelat nejaky poradny hry :-)

    napr. auta... Gran turismo 2 (ano vim ze je to sice z PSX) ale urcite bych to na ipadu ocenil :-)
    legendarniho Colina dvojku klidne taky... jenze to to nesmi bejt takovy ty polo-remake kdy hre vemou to nejlepsi, nechaj akorat jmeno a jdou dojit hrace *16*
    obcas mam pocit, ze vubec nepremejsli mozky... ale jenom chtej aby jim kazdej poslal prachy
  • S příchodem iOS7 je už plná podpora ovladačů pro iPhone, nedivil bych se, kdyby to byl jeden z titulů, který pomůže těmto ovladačům prorazit mezi uživatele a ostatní se záhy přidají.
  • Dogkiller
    Hrát střílečku na mobilu - cože??? *1* To musí být stejný nebo snad ještě větší humus než hrát střílečku na konzoli, ne? *8*
  • MickeyMutant
    Smyslem samozřejmě je, aby aspoň něco vydojili z relativně malé investice do mobilního portu, než se roznese, že to na dotykovém displeji v podstatě nejde hrát. To je z videa na Gamespotu naprosto evidentní, navíc to zmiňují sami redaktoři. "Unplayable".
    • Jack1947
      Slyšel si už o NVIDIA SHIELD a SHIELD tabletu? (tedy gamepadu... i na mé staré Xplay se dalo celkem obstojně hrát a s analogem to pujde jak víno).
      • MickeyMutant
        Pokud mobilní hra vyžaduje nějaký ovladač, tak tím trochu ztrácí svůj smysl, navíc v situaci, kdy existuje paralelně na "nemobilních" herních platformách.

        Na Androidu to nevychází, zatím to bude pro iOS.
        • Jack1947
          Časem to taky bude, byly by blázni kdyby ne a né ten ovladač už bude zachvíly standartem.
          • MickeyMutant
            Jacku, proč bys to proboha chtěl hrát na Androidu, když si můžeš zahrát ve všech ohledech kvalitnější verze, navíc výrazně levnější, na jakékoliv konzoli nebo PC.
            • Jack1947
              Jo sorry jsem to špatně přečetl... 20 koláčů je sice docela dost ale pokud to bude jak jsem psal tak snad bez problému ne?
            • MickeyMutant
              Naopak, levnější to je na PC a konzole, tahle iOS verze bude prý stát okolo 20 dolarů.
            • Jack1947
              Já bych nechtěl, ani bych si to nezahrál... to žeb je levnější ještě nemusí znamenat že bude méně kvalitnější. Klido bych si to zkusil, B1 (než byl ten závěrečný BOSS) měl pro mně něco co žádná jiná hra ne - vtáhl na několik desítek hodin a nepustil - Pokud by tohle bylo minimálně tak dobré nemám námitek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit