Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To zase použili metodu Ctrl C + Ctrl V? *1*
  • Vojta_Ilavsky
    Ty to máš asi v životě těžký, viď?
  • HA! Nooob
  • No aspoň vime ze když se budes motat do nejaky diskuze ze te nemame brat moc vazne, pac mas prd nahrano:)

    Ja jsem kupříkladu mel v Age of Conan asi za pet let co jsme to hral odehrano cca 375 dnu cisteho casu, a není to nic neobvyklého..holt někdo stravi stejne casu za pet let v hospode a někdo u her a někdo třeba spravovanim veteranu..tak se prestan divit:)
  • ja jsem hral všechny Souls hry, a napsal jsem co jsem napsal, to ze to vidi někdo jinak, nikomu neberu..
    Cim dele jsme to hral, tim vic me napadala myslenka..proc se s tim vůbec prudim..Pocity vitezstvi jsem samozrejme občas mival, ale dost často to taky bylo ve stylu..konecne to mam z krku. *1*
  • Ono to ale takovy to typicky RPG vubec neni. To si muzes zahrat Planescape Torment, nebo Fallout, klidne i Divine DIvinity, to jsou vynikajici pribehovy RPGcka. Dark Souls proste o pribehu neni a ani tim nechce byt, ten pribeh je tam jen na okraj ciste aby se nereklo, ale mne to osobne u DS her vubec nevadi. Ja to hraju spis kvuli te atmosfere a vyzve. Oba dily jsem hral v singleplayer modu a bylo to vynikajici, ten sklicujici pocit, ze jses na to sam a se vsim si sam musis poradit je proste super. Dvojka kladla trochu vetsi duraz na coop hru, coz je fajn, ale nenutila te k tomu. Mas pravdu ze to meznik ve fantasy hrach neni, ono na ty hre neni nic moc revolucniho, ale jeji sila tkvi v tom ze stavi na jednoduchych principech :), a to je, ze prece nechces bejt trouba a nechat se porazit nejakou grupou kostlivcu nebo jednim black knightem, vymlatis dusi z klavesnice/gamepadu, das si oraz par minut, ale pak se zamysli, hecnes se, a jdes do toho znova, dokud tu blbou pasaz nevycistis..no a ta radost z vyhry je pak tvou odmenou :), no a cim tezsi boss tim vetsi radost kdyz ho sejmes..to vsechno zabaleny v suprovy atmosfere (level design v jednicce byl genialni)..
  • homeles8
    Tohle nechápu, jediná hra co jsem hrál 100+ hodin byla možná Diablo 2 a to jen kvůli tomu, že jsem to hrál několik let. Nedokážu si představit takhle hodně hrát hry, respektive dokonce jednu hru furt dokola. Nejvíc mě dorazilo, když jsem se podíval na profil hráče z Battlefieldu 4 a on měl nehráno skoro 3000 hodin. To snad nedělá nic jinýho naž hraje na PC a ještě k tomu navíc jenom jednu hru dokola. Nevím, co si o tom mám myslet...každopádně nic dobrýho to nebude. To je strašný.
  • nevim jestli ti mam vůbec odpovídat, protože evidentne jen chces provokovat protože sem z tebe udelal blbce s tema remakama..ale budiz...kdyby jsi sem chodil dele, tak by jsi vedel ze na me s takovejhlema kravovinkama chodit nemuzes. Kings Field jsme ja hral když ty jsi ještě houvnu rikal papu, hochu. Třeba první dil na PS1 před zhruba 16ti lety..to me bylo asi 30..a ne tykat mi nemusíš, nepotrpim si na to *3*
  • To nepochybuju, precijen to byl uvod do Souls serie. Demon Souls jsem ale bohuzel nemel tu cest si zahrat,protoze pokud vim tak ta hra na PC nevysla, jen na PS. Vsechny tyhle hry vypadaji vice mene stejne, ale o to tu nejde. Jde o atmosferu (kterou jednicka mela vybornou), o obtiznost a rozvoj postavy. Finalni boss v jednicce trochu zklamal (asi jeden z nejjednodussich bossu), ale celkove to podle me byla lepsi hra nez dvojka. Jsem taky toho nazoru ze jednicka byla dost slusne hratelna na PC, chtelo tomu dat jen trochu casu. Clovek je proste bytost prizpusobiva a dokaze si zvyknout na cokoli. Ja jsem DS 1 i 2 dohral na PC s mysi a klavesnici, samozrejme oba dily potrebovaly nejaky to softwarovy poupraveni (coz je spina na ucet From Software za dementni konverzi), ale reseni se vzdycky naslo, a kdybych mel oba dily hrat znovu, hral bych je opet s kombem mys + klavesnice.
  • Tak se mi to líbí *3*
  • A proto to ze to je jen patch vychazi to na konzole jako uplne nova hra...ale seeru an tebe..mam radost ze ti to neda spat a po 14ti dnech s tim porad otravuješ jak malej kluk co mu tata sebral auticko protože zlobil:)

    PS: a remake to je *3*
  • V čem se pletu? Je to prostě vesměs jen velkej patch upravujici nějaky textury bugy ´+sem tam nějakej quest apod... proste nove Unity. Rozhodne to neni žádnej remake.
  • Zrovna z tebe hulim! *5* Mas radost?
  • no o tobě se taky zrovna nedá říct, že jsi uprostřed mísi
  • Fantastckej byl Demobns SOuls a hlavne boss třetího světa :D Spoliler * ten boss byl randomě si každej hráč mající tu hru* tenkrát mě to hodně dostalo a ač byl Dark S 1 (na pc nehratelnej) a DS2 super přece jen Demons Byl o něco lepší :)
  • nic pro skillery jako seš ty
  • Omg a co by jsi z toho měl? Pochybuju, že si to vůbec kdy hrál. Nehledě na to že tu na dark souls jen nadáváš jaká je to blbost beze smyslu a vyšších cílů, viz tvůj příspěvek výš. To že ses někde dočetl že tu před DemonsSouls byl i nějakej Kings Field z tebe borce neudělá.
  • Tak co experte už se těšíš na remake Wastelands 2 ? On je to teda jen velkej patch, ale nechci ti kazit radost z toho jak si mě setřel tím, že si mi vyjmenoval nějakej dle tebe remake dva roky starý hry. Ano zní to neuvěřitelně, ale fakt to napsal.

    Jnáč opět uplně mimo mísu :D Chlape ty jsi snad i větší frajer než žumper nebo radim33.
  • 800h na DS1 a přes 500h na II. Byla jednodušší. Ale i tak nářez. Hoďte to sem a ať je to takovej náčuď jak DS1. Těším se nesmírně. *16*
  • Tak, vypadá to jako více téhož, co už jsem hrál dvakrát (pokaždé asi 90 hodin)... hm... ale jo, dám to klidně potřetí, Dark Souls je super.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit