Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja nechapu, to sem snad jedinej kto vi jak se ty hry originalne jmenuji? Vzdyt to preci bylo UFO: Enemy Unknown a X-Com: Terror From The Deep. A myslim ze i kdyz obe hry byli vizualne a hratelne temer stejne, jedna se o dva naprosto rozdilne dily, kde dvojka prekonavala jednotku obtiznosti asi tak o tri levely. Cim dal ctu, tim vic se to tady komoli a ty nazvy uz ani nerikam.

    Pamatuju jak sem diky startu hry UFO: Enemy Unknown v roku 1999 ocekaval ze i v skutecnosti nam kolem roku 1999 zacne byt na obloze veselo :).
    • Mno než si začneš tahat triko, tak věz, že to s těma názvama nebylo tak jednoduché... UFO: Enemy Unknown známe my, ale za mořem to byl X-COM: UFO Defense... a hry bylY když už...
    • No třeba americe se první UFO prodávalo jako X-COM: UFO Defense. Ale s obtížností jsi to trefil přesně. Jednička se dá celkem v pohodě dohrát i na nejobtížnější úroveň, což je ve dvojce tak střed. Nikdy se mi TftD nepodařilo na nejtěžší level dohrát, protože invaze Lobstermanů hned od začátku, prostě klasickými zbraněmi nešla ubránit.... *5*
      • Ona totiž v prvním UFO žádná nejtěžší úroveň nebyla, protože kvůli chybě v programovém kódu se hra po prvním načtení uložené pozice přepla na nejjednodušší obtížnost - viz http://www.next-gen.biz/features/making-x-com-enemy-unknown?page=2 *3*
        • No jo :) Ale v pozdější verzi pro Windows už byla tahle chyba odstraněna, stejně jako grafický bug s finální mimozemskou základnou.
          • Já ti už ani nevím, kterou verzi jsem tenkrát hrál, ale na nejtěžší obtížnost jsem to dohrál, to si pamatuju, protože většinu her se snažím hrát na nejtěžší obtížnost - pokud není výrazně nefér. Ta chyba mě ale docela rozesmála, když jsem se o ní po letech dočetl...
  • Jako pravověrný fanboy UFO/X-COM, které hraji dodnes, musím konstatovat, že se mi to líbí. Screenshot z taktické části mi hodně připomíná Afterworld modifikaci z Civ 4 a vlastně se dalo čekat, že využijí základy "civilizačního" enginu. A pokud Firaxis využijí i další prvky hratelnosti z Civilizace, jako nutnost podrobného managementu při vyšších obtížnostech, tak asi začnu stříhat metr.... *4*
  • Ty jo zase se tu probíra jen grafika. Ktera u ufa nehrala az tak celkou roli....to same ale bylo u maxe payne 3. Kazdy kričel jak kdyz to neděla remendy zabijí se klasika....a tedk cim vice je informaci kazdy nad tim slinta....
    • I kdyz teda osklivou 2D grafiku mam radsi nez osklivou 3D grafiku o tom zadna.
    • Na grafiku kaka bilej tesak ale spis ten styl mi nesedi.
      • Nemám nic proti komiksovým stylům, ale příjde mi, že v této hře narušuje temnou atmosféru původních "neurčitých" 2D spritů...
        • Mne proste prijde ze se tenkrat spis snazili priblizit realite nebo takove te sci-fi 'jak by to mohlo byt' realite ale tady mi z tech zbrani a stylu spis smrdi stylizace do Starcraftu nebo Warhammeru.
          • Asi jo
  • 1. reakce
    Ty dva kravaťáci vepředu na tom screenu z boje sou lidi nebo emzáci? :D jinak ke screenům...no ty voe :/
    2. reakce
    Znázornění základny z vrchu nebo ze strany, no dejme tomu...sice bude trochu divný stavět hangár v nejnižším patře v nejzatuchleších kobkách nitra země, ale budiž...
    Ty dva vepředu v taktickym módu jsou emzáci, proto jsou takoví natáhlí. Jinak lidi vypadají "normálně" v normální brňku a s normálníma flintama. Grafika vypadá normálně, žádné omalovánky.
  • kostejnesmrtelny
    A hysterie zase vládne světu... *1*
    • Hysterči taky, ne? *1*
  • Ach jo... jen jsem o tomhle remaku poprve zaslechl tak jsem si UFO koupil na Steamu a zrovna ho mam rozehrany. V hangeru mi stoji prvni Avenger. UFa i nepratelske zakladny lehaji popelem jak na jedoucim pasu a ja se raduju jak to mame skvely den a najednou tohle? Panenko skakava... remake ano ale fakt si nejsem jistej jestli tohle bude to pravy i kdyz pohled do zakladny se mi docela libi.
    • Xenonauts vypada skvele diky vsem zminujicim se nize. Uz jsem si to koupil ale pockam na plnou at mi nezkazi dojem nejakej nedodelanej build.
    • a ted si predstav jak se v ty zakladne bude bojovat az te napadnou :) to bude samy prepinani pater a strasnej chaos
      • V TfD ma baze taky 4 patra (i kdyz to spodni asi nestoji za rec :D) a da se to.
      • Zas tak hrozný to nebude. Pokud bude jedna přístupovka(logicky výtah), tak budeš čistit patro po patru, tak jako v reálu. Pokud ovšem bude přístupovek víc a emzáci budou mít tendenci lifrovat mezi patrama...bůch nás chraň.
  • Doufám, že také některé chystané "UFO" hry přeloží do češtiny. Jinak to bude docela makačka, kterou "UFO" hru přeložit dříve. Jen připomínám, že v tomto roce má, tedy co vím, vyjít zde zmiňovaný remake XCOM: Enemy Unknown, pak pro mě novinka, o které jsem do dnešního dne nevěděl, za což děkuji zde Harrierovi, a to Xenonauts, a nakonec mnou asi nejvíce očekávané, do kterého vkládám nejvíc nadějí, UFO 2 Extraterrestrials, už jenom proto, že se mi jednička UFO Extraterrestrials Gold Edition moc líbila, a do které jsem udělal češtinu a celou jí i projel :-D, kdy na dvojce má již od začátku pracovat človíček, který do jedničky dělal mody, přídavky, jednoduše řečeno jedničku vypiloval do hratelné podoby, které daly přízvisko Gold edition.
  • Ojééé...textury zase v kvalitě 512x512 pro konzole...ach jo, že by mohl vyjít i pak s HD texturama, kde by byly aspoň v 4096x4096. I to by té "kreslenosti" trochu pomohlo.
    Doufám ale, že todle je pre alfa i co se modelů týže, páč ti modří agenti či co s těma dlouhýma rukama nevypadají ani jako mimozemšťani, ani jako lidi. *16*
    Ale i tak se na to těším a budu tenhle projekt sledovat. *5*
  • Ne. Zas do toho serou tu debilní kreslenou grafiku. *11*
    • Kreslene bylo i originalni UFO (rozhodne to nebylo realisticke) a proti tomu nemas nic ze :D.
      • tenkrat to bylo ale to nejlepsi co mohli udelat
        • Stará grafika byla taky omalovánky, jenže tím jaká byla, nechávala dostatečný prostor pro vlastní fantazii a proto si starý hry každý tak rád idealizuje. Ruku na srdce pánové a dámy.
      • Tam to teda ale tak bijící do očí nebylo. *7*
        • Tohle http://games.cz.imag3box.com/uploads/deepwoods1280-game14668-img211139.jpg
          je rozhodne realistictejsi nez tohle http://images.rtsguru.com/features/62/XCom.jpg - a tu i ta nerealisticnost daleko vice bije do oci. Ale stejne se mi TfD libi nejvic. Problem je podle me i v tom, ze kdyby to bylo moc realisticke, tak to bude neprehledne.
          • No to je věc názoru, za sebe říkám, že na mě klasika působí realističtěji. Ono jde taky o to, že tehdy se nějaká stylizace jen těžko dělala, v takovém rozlišení, že. Hlavně na těch postavách, tam mě to bije do očí. To prostředí tak strašné není.
            • sorry ale stary ani tohle novy ufo nevypada realisticky.. ja to stary ufo vidim jako stylovy komix a to novy jako omalovanky pro decka
    • Kreslenú??? Ja si asi sedím na očiach *1*
      • to tedy sedíš vždyť ty postavičky vypadaj jak z pohádky pro děti Užasňákovi
  • hmm vypada to presne tak jak nechci.. jako ty cesky ufa
    no nastesti nam zbyva jeste jedna nadeje: xenonauts

    http://www.youtube.com/watch?v=nc7IVbY3UYg
    • uzivatel1982
      Ano...preordered:)...takovyhle projekty podporim rad.
      • No pro jednou se vyplatilo číst si tady komentáře. Jinak bych tenhle klenot možná ani nenašel. Taky předobjednáno. ;)
        • Jen je škoda, že se o takovém projektu nedočteme přímo z nějakého článku. *9*
    • Nevim, nevim. Ta grafika se mi moc nelibi - vypada to podobne jako ty ostatni izometricke remaky (ma to co dohanet oproti komercnim titulum). Kdyby to bylo alespon na urovni jako Commandos3 nebo Company of Heroes tak super.
    • jojo dalsi 3D hnus proc to neudelaji jako remake v krasne detailni iso grafice...
      • mrkni na ten link co vede na YT, vypada to luxusne :)
        • jo to je presne ono to je parada, sice na te grafice by mohli trochu vic zapracovat, ale herni mechanismus SUPER

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit