Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmm vypada to presne tak jak nechci.. jako ty cesky ufa
    no nastesti nam zbyva jeste jedna nadeje: xenonauts

    http://www.youtube.com/watch?v=nc7IVbY3UYg
    • uzivatel1982
      Ano...preordered:)...takovyhle projekty podporim rad.
      • No pro jednou se vyplatilo číst si tady komentáře. Jinak bych tenhle klenot možná ani nenašel. Taky předobjednáno. ;)
        • Jen je škoda, že se o takovém projektu nedočteme přímo z nějakého článku. *9*
    • Nevim, nevim. Ta grafika se mi moc nelibi - vypada to podobne jako ty ostatni izometricke remaky (ma to co dohanet oproti komercnim titulum). Kdyby to bylo alespon na urovni jako Commandos3 nebo Company of Heroes tak super.
    • jojo dalsi 3D hnus proc to neudelaji jako remake v krasne detailni iso grafice...
      • mrkni na ten link co vede na YT, vypada to luxusne :)
        • jo to je presne ono to je parada, sice na te grafice by mohli trochu vic zapracovat, ale herni mechanismus SUPER
  • Stále si občas zahraju originální X-Com Enemy Unknown a Terror from the Deep v Dosboxu a jejich grafika mi přijde tak nějak syrovější a reálnější narozdíl od těch 3D naleštěnejch figurín co vidím na screenech. A co se týče zjednodušení mikra oproti originálu, no to snad ani nejde ne? Leda že by se na začátku mise kliknul autocombat a čekalo se, jak se to vyhodnotí *7*
    • Spades
      to je ale problem enginu - jak chces na tak malou postavicku dat tu spinu atd ? to byla musela byt velka textura... holt plochej model v puvodnim UFO toho zvladl vic, bo nebyl narocnej :D
  • WTF ? Alespon ten isometrickej pohled mohl zustat. Ten ingame obrazek s panakama je desnej.
  • Mam pocit že trend konzolových hráčů je v současne době něco jako bezbarierovy přistup pro postižené.
    • hraji na pc i na konzolich a rozhodne nejsem postizeny.vubec se nedivim nekonecny valce pc/konzole protoze presne takovyhle lidi porad prikladaji do kotle.kdyby se o tom nepsalo tak by me nikdy nenapadlo neco porovnavat nebo resit,kazda paltforma ma svoje.skoda slov
      • On ale nenaráží na inteligenci konzolových hráčů, on je pouze znechucen tím, jak u každého druhého titulu tvůrci veřejně prohlašují, že kvůli podělaným konzolím musí zjednodušit tohle a tamto, aby to na konzolích šlo vůbec rozumně hrát. Takže jestli z konzolistů někdo dělá "postižené", jsou to především sami tvůrci.
    • Spíš jde o dobrovolnou lobotomii *1*
  • No ze 3 obrázků se jistě nedá soudit hra, ale doufám, že to bude ve výsledku o moc lepší :)
  • Pekne na h..no . A co je to za blbej trend ... zjednodusovani mikromanagmentu ... to su snad vsechni lidi debilove? To uz poradnou strategii nikdo nevida? *10*
  • Ufff, akože nechcem byť zlý, ale už som videl aj čisto amatérske projekty, ktoré vyzerali lepšie *9*
    • Jako sry ale jmenuj aspon jeden a dej link. Neco takovyho bych uz asi davno hral.
      Jinak me se to libi, jenom ty tlacitka z gamepadu na screenu mi uplne nici.
      • xenonauts, ufo extraterrestrials, ufo ai atd..
  • RavenHolm
    Doufám, že to nezabijí hloupými zásahy do gameplaye, tak jako to dokázali autoři Jagged Alliance: Back in Action.
    • nojo, ale treba to nebude tak spatny (ted myslim JA) - ze to nebude naprosto verne hernim principum originalu nemusi nutne znamenat pr*ser... vsak uvidime uz brzo...
      • RavenHolm
        Fakt, že to není na 100% věrné předloze mi nevadí. Dokonce jsem byl ochoten se naladit na nový soubojový systém bez tahů, ale odstranění Fog of War mi přijde jako demence. Jejich argument byl, že testeři to s FoW nepokládali za zábavu. WTF? Tohle rozhodnutí z mého pohledu zabilo celou hru a to jsem velký fanoušek JA2.
        • Darkest
          a pritom by stacilo tak malinko jako moznost v options....at se kazdy rozhodne jestli je to pro nej s fow zabava nebo ne
          • RavenHolm
            Přesně tak. Já jen doufám, že i přes oficiální nepodporu modů, se dočkáme něčeho jako je 1.13 pro JA2, protože JA:BiA nevypadá zas tak zle, jen autoři udělali několik rozhodnutí, kterých podle mě budou litovat.
  • Já jenom doufám, že to bude lépe zpracované, než verze od Altaru... staré UFO mě drželo přikovaného k monitoru 486ky pěkných pár měsíců... Dle mého názoru hry tohoto typu nejvíce kazí 3D svět, který ze hry dělá akorát chaos (viz UFO od Altaru nebo Commandos 3).

    A na grafickém zpracování nezáleží... hlavně hratelnost... a výzkumy emzáků... na to se těším.. *5*
  • chjo tactical combat vypada naprosto priserne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit