Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stále si občas zahraju originální X-Com Enemy Unknown a Terror from the Deep v Dosboxu a jejich grafika mi přijde tak nějak syrovější a reálnější narozdíl od těch 3D naleštěnejch figurín co vidím na screenech. A co se týče zjednodušení mikra oproti originálu, no to snad ani nejde ne? Leda že by se na začátku mise kliknul autocombat a čekalo se, jak se to vyhodnotí *7*
    • Spades
      to je ale problem enginu - jak chces na tak malou postavicku dat tu spinu atd ? to byla musela byt velka textura... holt plochej model v puvodnim UFO toho zvladl vic, bo nebyl narocnej :D
  • Panebože, to už dneska nikdo nedokáže hru pochválit? 6 komentářů a všichni jen nadávaj. Mě se to líbí, vypadá to suprově a když to nebude moc drahý, tak si to koupim. Když bude, koupim si to za rok. Rozhodně to vypadá líp, než UFO:Extraterrestrials a rozhodně je pro mě lepší strategie, než střílečka. To sou dnešní hráči tak rozmazlený, že si nedokážou najít nějaký klady? Můžete bejt rádi, že bude zase nějaká nová UFO hra.
    • Když použijou stejný název jako měl originál, tak by se mu měli po všech stránkách blížit nebo překonat. Máme rok 2012 a ne 1994 a grafika mně přijde prostě sterilní. A proč to chtějí zjednodušovat? Původní hry nebyly podle mně nijak přehnaně náročné na mikro. Jinak vypadá to líp jak UFO: Extraterrestrials, ale to taky byl fan remake a zadarmo, za tohle budou chtít plnou cenu. Když to dopadne jak Starcraft 2 tak rád koupím, ale pochybuju.
      • UFO: Extraterrestrials není zadarmo, asi si to pleteš s UFO: Alien Invasion:).
    • A čo máme chváliť? Podivne hnusnú 3D grafiku, alebo nezmyselné zjednodušovanie konceptu? Samozrejme, hra ešte nevyšla a nakoniec to môže dopadnúť dobre, ale zatiaľ sa teda moc nepredviedli...
  • Ufff, akože nechcem byť zlý, ale už som videl aj čisto amatérske projekty, ktoré vyzerali lepšie *9*
    • Jako sry ale jmenuj aspon jeden a dej link. Neco takovyho bych uz asi davno hral.
      Jinak me se to libi, jenom ty tlacitka z gamepadu na screenu mi uplne nici.
      • xenonauts, ufo extraterrestrials, ufo ai atd..
  • uzivatel1982
    Artwork u první newsky o tyhle hře mi teda sednul víc. Ta báze není zas tak špatnej nápad, ale taktická fáze vypadá uplně hrozně. Já chci špinavý vojáky bojující o přežití a ne užasnáky s baclatejma umělýma hračkama. Vypadá to jak ty český "remaky". Z těch jsem pařil chvilku díl jen aftershock+weaponrebalancemod, ale když se něco má jmenovat po legendě...tak nechci jen průměr..na druhou stránku jsou to tři screeny z nějaký alphabetagama rozdělaný verze...,ale holt asi zase PR hra.
    • Spades
      aftershock byl strasnej :D zkus si aftermath a afterlight - obe se mi libili, ale kazda byla o necem jinem
      • uzivatel1982
        Mno me se se prave aftershock libil jeste nejvic...aftermath i afterlight byli moc barevny a celkove buclaty...oboje po par hodinach zacalo stvat. Ten Aftershock mi vydrzel omodovanej na docela dlouho.
    • Jenže klasika taky byla o úžasňácích s baclatejma hračkama, vzpomeň si na equip screeny.
  • Pekne na h..no . A co je to za blbej trend ... zjednodusovani mikromanagmentu ... to su snad vsechni lidi debilove? To uz poradnou strategii nikdo nevida? *10*
  • WTF ? Alespon ten isometrickej pohled mohl zustat. Ten ingame obrazek s panakama je desnej.
  • No ze 3 obrázků se jistě nedá soudit hra, ale doufám, že to bude ve výsledku o moc lepší :)
  • jindra.veliky
    je to nejaky kresleny ne? *10*
    • Jdi uz do p.dele, Jindro.
  • chjo tactical combat vypada naprosto priserne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit