Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Warlockovi jsou staty naprosto k nicemu, mnohem lepsi volba je maxovat bonds, ale nehazet je jak bezmozek...
  • S tímhle (hloupým) přístupem jsou tedy všechny hry zlo, neboť odrazují mé kamarády od toho si zahrát fotbal a potom jít na pivo.
  • dethro
    Já si s tebou klidně Torchlight 2 zahraju, taky nikoho nemám :D.
  • clanky o indie hrach jsou zajimave asi jako dedovi papuce..
  • jasne, je to takova rychlovka...spousta lidi to hraje stylem..hodim jednu dve hry a jdu loupat brambory..udelat si cas na nejakou hru hodine nebo dve denne to je presne to hodne lidi hleda..a tahle hra je na to idealni.
  • Hmm..sklil je něco k cemu zrovna moc inteligence nepotrebujes..je to něco jako když ucis psa aportovat..nakonec mu to jde super..i když je vzasade uplne blbej..
  • Jak objevne az u tehle hry zjistit ze hrani her stoji cas, a kupodivu to plati i u tech které zadarmo nejsou.
    PS: stále castejsi skuhrani lidi jak ty hry stoji cas nechapu, tak je nehrajte a bezte okopávat záhonky ..třeba..
  • Veskoslav
    To netuším, ale cca před prázdninama to bylo dost. Jak oficiální, tak navíc neoficiální, kde se mnohdy hraje s módy:) Zkusím ti to zjistit.
  • tonnymontana
    ahoj diky za odpoved. to jsem vubec netusil ja myslel ze uz cela komunita kolem UT je mrtva. Jestli se muzu zeptat kolik je na UT04 serveru a kolik to tak lidi hraje ve spicce? staci jen odhad abych si to predstavil. hraval jsem i 2004 jeste pamatuju na cecha co mel web jen o jeho vyhrach byl to neuveritelne dobrej hrac:) bylo fajn ze tam neslo jen o strileni ale i o timing stitu, lekaren, zbrani. budu rad za ty informace co poptavam, kdyby to bylo aspon trosku hrane urcite bych se vratil.

    jinak souhlasim UT3 mel na svou dobu krasnou grafika a si bych jeste podotkl ze vyborne optimalizovanou, i na mem starsim pc byla oproti jinym hram "Čarovna". ostatne ja jako fanda UDK se ani nedivim:)
  • sugyn
    Maxuju heal + staty + ulta, kdyz to nemuzu davat do statu tak az potom bonds.
    Proc jako pudge na lajne nebo kunka znamena automaticky noob? Kunku muzes udelat jako supporta treba, navic je to pusher. A pudge parovany s nekym dobrym je paradni prasarna na lajne.By the way i outworld je na lajne paradni.

    Co se tyce couriera, nahore jsi napsal ze jsi to vztahnul obecne protoze jsi nemel stesti na dobry supporty. Tecka. Nikdo ti treba za lycana nepobezi hned kupovat nebo "up"couriera, tam jsou dulezitejsi veci.
  • Veskoslav
    Hrej UT 2004, ten se hraje pořád. UT 3 byl bohužel propadák. Ať už nabídkou hrdinů, map, tak i stylem, který nemusel sedět každému. Vizuálně vypadá pěkně, mě osobně se líbí. Ale už to nebyla ta zábava jako v UT či UT2003/2004.
  • tonnymontana
    Ocenil bych i jine clanky podobneho razeni a pohledu na jine hry kazdopadne i kdyz DOTA a LOL mi nic nerikaji, nebavi me to, nemam na to cas a prijde mi to jako strasna ztrata casu tak mi vubec nevadi ze je tu clanek podobneho razeni podruhe. kdyz me to nezajima tak to proste nectu, pochybuju ze byl tento clanek napsan na ukor jine hry. takze lepsi neco nez mesic stara novinka:) jen bych uvital kdyz uz se takhle pise o hre i nejake ty fakta jako pocty hracu, registraci, turnaju, penez v turnajich, ceske komunite atd.. ale to snad priste:)

    pro redakci: urcite by se tu hodil nejaky clanek o progaming scene ktera je aktualne v CZ, jake hry se hrajou atd. ja jsem naposledy hraval cs 1.6 a vietcong takze nejakej ten refresh bych ocenil.

    jinak otazka do placu. nevite nekdo proc unreal tournament tak rychle vyhasl? vzpominam si jak to byla hodne hrana hra a pred rokem jsem si koupil black edici ktera mi nasla 4 servery 2 s pingem 200 a 2 kde byly 2 hraci:/ v dobe launche jsem mel rad skoro vsechny UT
  • No on tam je, vpodobe toho vyberu language preference, kterej si kazdej muze sam zvolit a ja osobne tam treba mam pouze English. Jenze kdyz stupidni Rusak zaskrtne taky English preference a pak stejne vali v chatu azbukou, tak to je pak tezky no...
  • taku sračku ako lol..prinesie si tam iba tak zle navyky
  • trolo
    mid by rozhodne kupovat kuriera nemal. na to su supporti. jeden kupi wardy a kuriera a druhy kupuje sentry a smoke na deward pull pre carry ak by ho blokol offlaner a smoke na ganky.

    rus na mide akurat len feedi, nikdy neganke a ked pride tak ma lvl 5 a 0/10. potom pride enemy midar s lvl 12 a orchidkou alebo neviem cim a gg.
  • To je jedno, jde o to, že ten princip je obdobný. Akorát zapomněl na Challenger, což je obdoba Grandmasteru.
    Osobně mi tento styl lig a postupu v nich vyhovuje, ale na druhou stranu, když jsem hrál dotu 2 tak mi to nijak nevadilo, že to tam není.
  • Veskoslav
    Jako máš pravdu, ale já jsem si bohužel zvyknul či musel zvyknout, že pakliže hraji sám s cizími lidmi, tak bohužel si ty wardy+kurýra kupuji většinou sám, když jdu střed. Ale je pravda, že poslední dobou mám na spoluhráče docela štěstí a support je fakt support a docela dost dobře se pak hraje. Já spíše psal z vlastní zkušenosti, co jsem dělal. Takže jsem to opět napsal blbě a vztahoval to všeobecně. Pardon:)
  • Ta hra je je jednoducho zábava. Aj ked je tam vela trollov a ragerov.
    Ale vždy ta k nej niečo taha si ju zahrat - a to som hral hocijaký žáner.

    Určite je to vela hráčov, čo tu hru nemusia a ani ju možno nehrali.
    Možno by Vás to ale chytilo, nikdy neviete. :)
    Velká výhoda v tejto freetoplay hre je, že všetký stavia na rovnakú úroven - žiadne výhody. Každý v hre je seberovný.

    len dodam pre ostatných:
    http://steamcommunity.com/groups/dota2sk
    určite navštívte gosugamers.net a playdota.com. :)
  • Nečítal som tu názory, len ten od Diphala.
    Ako dlhoročný hráč Doty / Doty 2 mám už čo to nahraté, a Rusko ako také nie je taký problém.
    Debilov najdete všade. Ja sobone radšej nehrávam v Amerika, lebo sa tie deti nedajú počúvať.

    A ligy su dôležíté, autor článku má pravdu.
    Preto Valve pripravuje podporu inhouse líg na základe guild, ktoré už teraz je možné mať vytvorené, a kedže to si komunita vyžaduje - verím tomu, že nesklamú. :)

    A samotnom MM sa toho vela popísalo a káže až čas ako sa to ešte zmení. :)
    Ako tvorca SvK skupiny na steame som uvažoval, že založím aj Guildu v samotnej hre, ale nemal by som na to dopstatok času. Takže zatiaľ ta komunita 800 svk ludi je viac menej rozdelená, ako spojená no.
    Ked ale bude inhouse na základe guildy - tak to už bude iny level. Teším sa. :)
  • Vysvetlim ti to ja. Matchmaking. Jasne ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit