Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kravicka
    jojo MoH: Underground

    Achtung ! Achtung!
    • MoH: Underground byl až druhý díl.
      • Kravicka
        Nic jsem o poradi nepsal.. jen se to tu trochu rozjelo o celem MoH tak jsem si vzpomel na muj prvni MoH v detstvi.

        Jooo to jsem v menu zavaril psaci stroj na cheat entrezvous :D nebo tak nejak
  • U té hry se mě strašně líbilo jak ta m1 vyhodila zásobník po vystřílení a ten zvuk. Ale vadilo mi tam, že tam není krev. Tomu jsme se kámošem smáli....

    Ale SP byl supr. SP vidím stále skvěle když se udělá jak má. Kdo chce MP tak se tam naučí jak to ovládat a bude hrát. Ne QTE. Hrát a tím pak pokračuje do MP. Takový tutoriál. U QTE se nic nenaučí pro MP.

    Pro SP hráče je zase dobrý příběh atd... Důležité proto je, aby hráč více hrál a méně čuměl na trapné prvky hry. Pak to má smysl jak pro MP hráče, tak SP hráč si více užije hraní. MP hráč si to dá třeba na Ulra když má skill a přesnost.
    Far Cry 1....
    • Jack1947
      To si pamatuji z MOH:Frontline - bylo to autentické i proto že ten vyhozený zásobník tě mohl prozradit.
  • "nadužívání skriptů a QTE "

    The Order: 1886 - recenze příběhové střílečky (všimněte si slova příběhové)
    *15*
  • MoH: AA, bol neskutočný zážitok. Vylodenie bolo super na tú dobu. Ostatne, vylodenie v Normandii v Zachráňte vojaka Rayna bol jeden z mojich TOP 5 zážitkov v kine. Pre mňa to bolo niečo neskutočné - veľmi silný zážitok...
  • U mě zatím nic nepřekonalo Hidden&Dangerous 2.
  • Mart9
    14 let jsem byl na tom, že Allied Assault bylo první MoH *8*
    • Nech mě hádat: PCčkář ?
    • peterka
      Na PC jo.
      • Jack1947
        Už tehdy začlo bejt pc okrajové *7*
        • *1* *1* *1* *1* *1* to máte pravdu u hráčů méně gramotných je to okrajovka do dnes
  • Krescz
    tu omaha beach jsem proběhl snad 100x *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit