Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • life28
    ja som skôr za ten nekvalitný podcast. Počúval som podcastny niektorých svetových webov a v tej štúdiovej kvalite to nebolo ono, podcast má byť predsa garážový, so všetkým čo k tomu patrí.
    • Když maj tu extra kvalitní zvukovou techniku, můžou dělat podcasty dva - jeden krystalicky studiově čistej a druhej zkompresej na telefoní kvalitu a přidaj ruchy na pozadí - takový to oblíbený dupání, kopání do podcasteru, praskání gramodesky, krkání, prdění, troubení z ulice, rozhovor z chodby, výkřiky raněných atd. *1*
    • Tak to by ovšem měli oživit nějakou elektronkovou techniku a vysílat to na dlouhých vlnách. :)

      Ale třeba by se dal udělat druhý stream, který by vysílání digitálně "zgarážoval", hm?
      • Však do obrazu nahodí kočičáka a na mixu přidají šum z řití, jooo to bude garážovka.
    • Trol.diskuzni
      Je fajn, že to říkáš zavčasu, dokud mají 14-denní lhůtu na vrácení peněz (přes kytary.cz snad možná i 30-denní, nevím, jestli se vztahuje i na audiotechniku) *5*
  • penizky jsem vam poslal, akorat porad nevim, jestli mi stoji za to se registrovat ;-) uzijte si je, i kdyz zrovna podcasty jdou uplne mimo mne...
    • mslim ze se vyplati registrovat aspon to maš bez reklam ;)
      • registrovaný nejsu a taky to mám bez reklam (((:
  • janchor chysta nove LP, ne? :D
    • Lesní p*rno.
    • LP, co to je?
      • bobsh
        Lachtaní Penis, co jiného by Janchora asi tak mělo zajímat?

        (a teď beze srandy, to vážně nevíš co je LP, nebo je to zas nějakej tro(t)ling?)
      • Pan_Klobouk
        Loupezne prepadeni?

        Ti dnesni mladi, ti se maji... jen same MP3 a iTunes. :)

        Zkus tohle: http://static.themetapicture.com/media/funny-cassette-pen-age-verification.jpg
  • To by mě zajímalo kam tečou ty milióny z bonusu, který shodou okolností také provozuje TISCALI MEDIA, že se games tak urputně snaží z lidí získat nějaké peníze... k tomu mají ještě shop, který jim přináší už tak nemalé zisky. *11*
    Asi nenažranost představenstva... *7*
    Neřeknu ani slovo kdyby to byl čtenářský web, provozovaný z vlastních zdrojů, ale tady, když za tím stojí TM, mi to přijde velmi, velmi neetické.
    • Anal.S
      Co je neetického na tom považovat peníze za službu? Proboha buď rád, že aspoň můžeš číst celkem solidní články zadarmo. Dřív byla jediná možnost koupit si časopis. Tady tě nikdo nenutí někomu něco platit.

      Nebo si tady breč dál, že někdo dokáže vydělat prachy.
    • Bojím se, že to nefunguje tak, že sleepless přijde do kanclu s nataženou rukou a odnese si z něj kufřík plnej prachů kdykolív si chtěj něco koupit.....
      • Black_Hand
        bojim se, ze kdyz sleepless prijde s natazenou rukou tak odejde s holym zadkem :P.
        • Špatná reakce..jak se to mohlo stát, omlouvám se. :-[
    • blixa
      Tohle uz jsme resili v podcastu, tusim ze 4 tydny zpatky. Pokud mas zajem a nechces se do nas jen tak navazet, poslechni si ho.
    • Trol.diskuzni
      Ale tak náhodou, jestli Tiscali Media fakt třeba přispělo na zaplacení té audiotechniky... To bych já osobně například nečekal.
  • pro smejki: Urcite to tak bude. Ale kdyz muzou decka z kapesneho utracet za cigara, jiste by nasla par drobnych i pro sve oblibene herni polo-bohy. :o)))
    • Anal.S
      1) Herní polobozi jsou už pár let mrtví.
      2) Cigára si neStáhneš z piratebay.
      • Trol.diskuzni
        Z piratebay ještě někdo stahuje? *8*
        • Anal.S
          Já nikdy neměl problém s peer-to-peer systémem a hlavně sympatičtější koncept komunity pirátů srdcem i duší, než pískoviště internetovejch fakanů a.k.a virama prolezlý ulož.to nebo jemu podobní.
          • Trol.diskuzni
            Já s ním nemám absolutně problém (naopak nemám rád uložiště typu rapidshare.com, filesonic atd.)... ale proč piratebay? Zkus třeba rutracker.org. *4*
            • Prostě se mi nelíbí jak torrenty fungují.

              Cokoliv co kdy chci si dokážu najít na nějakým share-serveru a nemám problém.
              A dobrý zdroje taky umím poznat, určitě nepoužívám search na uloz.to. *3*
            • Trol.diskuzni
              Why not? Rutracker je v cajku, můžeš sosat klidně nejnovější filmy či hry v blu-ray bez rizika... Já to teda nedělám, protože mě zajímá hudba, ale určitě je to lepší než piratebay, kde už to mají všichni OSÁci a podobní experti zmapovaný.
            • *16*

              >torrenty

              Ani na anime už je nepoužívám.
        • to si piš.. lidi stahujou i jiny věci než jenom COD nebo twilight.. a ty treba na masovejch uložištích nenajdes *3*
          • Trol.diskuzni
            Viz níže... Jen dodám (kdyby to náhodou někoho zajímalo), že neznám lepší zdroj lossless hudby než je právě ten zmíněný rutracker.org (ale snažím se kupovat hudbu legálně, co mi jen moje finance umožní).
    • smejki
      takhle děcka nefungujou. já byl taky kouřící děcko a v tom věku bych jim dal prd. *1*
  • pro blixa@tiscali.cz: A da se brat to PDF-ko vazne? Spousta informaci je lziva nebo prifouknuta pro inzerenty. ;) Napriklad jsem nejak nezaznamenal proklamovany porad Games TV "Exkluzivně pro Games.cz vyráběný pořad s aktualitami, trailery, tématy a jiným materiálem, který přehledně a atraktivně shrne události za celý týden". Clanku o HW (gfx karty, procesory, periferie...) je tady taky minimum. Rovnez slibovany obsah pro Wii, DS , PSP, a iPhone nachazim jen sporadicky. Ale pokud vam na to partneri skacou, pak dobra prace. ;)

    BTW da-li se verit informaci o 17k realnych navstevnicich denne, pak mi 57 donatoru za mesic a pul prijde jako velmi nizke, az zanedbatelne cislo. No offense, jen konstatuju.
    • blixa
      Ten porad chystame uz pomerne dlouho, ale aby mohl vzniknout a pak vychazet pravidelne, musi byt prave ty inzerenti.. Proto je tam napsany.. O dalsim obsahu plati v podstate to samy, nicmene v ta prezentace je spis odrazovy mustek a obsahuje i "plany do budoucna" - na jejim zaklade nas inzerenti kontaktuji a pak s pracovniky naseho obchodu domlouvaji podminky a podrobnosti.

      informace o navstevnicich je snadno overitelna na netmonitor.cz - je to auditovana navstevnost. Jestli je 57 donatorů málo nebo moc, to nemá moc smysl posuzovat - nebo ty bys mel nejaky cislo s kterym by se to dalo porovnavat? Zadny herni web u nas nic podobneho nikdy nezkousel, takze z tohodle pohledu to urcite nebereme jako neuspech.
      • Ty ses rozeny obchodnik. ;) Kdyz uz to teda resime, ja tam nikde nevidim "tohle chystame", tohle jsou "plany do budoucna" nebo "chceme vase penize z reklamy, poslouzi nam jako odrazovy mustek".

        Naopak, ja vidim PDF-ko z cervence 2011, kde se pise CO JE GAMES a CO NAJDETE NA GAMES. Ted v cervenci 2011, ne v budoucnu, za rok, za 10 let. Mam tu mit "Exkluzivně pro Games.cz vyráběný pořad s aktualitami, trailery, tématy a jiným materiálem, který přehledně a atraktivně shrne události za celý týden". Mam tu mit recenze novych grafickych karet, procesoru, periferii... A mam se tu docist nejen o PC, X360 a PS3 hrach, ale taky o Nintendu, PSP-cku, iPhonu a dalsich platformach. Kde to vsechno je?

        Coby zadavatel reklamy a obchodnik vam ty penize rad sverim. Podle PDF prece pisete i o mych hrach a platformach. Ale ouha, chudak Conquest, chudak Asus, nVidia, Logitech a dalsi... na jejich produkty tady prakticky nenarazim. Uznej, ze pak se coby zadavatel reklamy a obchodnik musim citit uvedeny v omyl a podvedeny.

        A jeste k tem navstevnikum - ja samozrejme zadna cisla na porovnavani nemam. Ja vazne neumim zjistit, kolik mate realne ctenaru. Jenom rikam, ze 57 donatoru vs 17k lidi (za den!) je trochu nepomer. A ze "zadny herni web u nas nic podobneho nikdy nezkousel, takze z tohodle pohledu to urcite nebereme jako neuspech"? Ale no tak, co Bonusweb pred lety? A jeho lepsi stranky a placeny obsah pro ty nejvernejsi? Prave ze uz se to zkouselo a nedopadlo to - lidi jednoduse nejsou zvykli platit za cokoliv, tim spis za veci co maji jinde zadarmo.
        • blixa
          Ne, ja fakt nejsem obchodnik :) Jen rikam duvod proc je to tam napsany, neresim jestli to tam napsany ma bejt nebo nema.. Proberu to jeste s nasim inzertnim oddelenim a v aktualizovany verzi se to kdyztak napise jasnejc..

          ad bonusweb - BW pred lety zkousel placeni za extra obsah. To je myslim trochu neco jinyho nez donate system, kdy porad nabizime vsem ctenarum ten samej obsah, nikoho o nic neobirame o po nikom nic nevyzadujeme. Pokud se nepletu, tak BW ani tenkrat nezverejnil zadny cisla, takze ani s tim to nemuzeme porovnavat. A ze to nedopadlo? Problem s placenim za extra obsah je imho ve dvou vecech - nastves lidi, kteri ho nedostanou protoze neplati; a musis ten obsah dost nakladne vyrabet. Pak uz je to o porovnani toho jestli jsi vybral vic, nez jsi investoval. V tom nasem donate programu ale o nic takovyho nejde - jde jen o podporu redakcnich veci, ktery by jinak nebylo mozny realiovat, nikoliv o vydelek. Cokoliv nad nulu je v tomhle pohledu uspech ;)
      • Trol.diskuzni
        Stačí zavést jakýkoliv bankovní účet a ty peníze Vám tam pošlu klidně i já... *3*
  • Tak to jsem zvedavy. Kdy ze je dalsi podcast?

    No ale chtelo by to koupit i nejakou lepsi web kameru pro tech nekolik set divaku. To myslim neni zase tak draha zalezitost. *4* Zalozim paypal a take neco poslu. Treba se bude rozdavat Dragon Age II - hra, na kterou mam uz delsi dobu chut, ale kolem niz je prilis mnoho 'ale' abych do ni dobrovolne investoval.:-)
    • Pan_Klobouk
      Podcast se toci Ja founem, mas tip na lepsi kameru? ;)
    • Black_Hand
      nova kamera uz je....
  • Erien
    Rád bych také poslal, ale Paypal nemám. Takže bude existovat i jiné řešení?
    • smejki
      jen se regni, přes paypal už pak jedeš normálně přímo kartou.
      • Normalne kartou nejedes, pokud nemas tu, co podporuje internetove platby. Coz treba ja nemam, protoze mi v te vyjeble bance, co mam (nebudu delat ani negativni reklamu) bylo receno ze by za to byl mesicni poplatek.
        A prevod primo z uctu na ucet je u paypalu co ctu problematicky a podezrele zdlouhavy. Takze pro me paypal pada...
        • Erien
          Já právě kartu na internetové bankovnictví mám, protože kupuju věci ze zahraničí. Kartu mám u Mbank, neplatil jsem žádné poplatky za vedení, ani založení účtu. Vše vyřízeno přes net, a smlouvu mi donesli až domů, už to mám delší dobu a můžu v pohodě doporučit.
        • smejki
          tak samozřejmě že mluvím o e-kartě a ne o obyčejné. A pokud ti vadí poplatky, tak si vyhlídni jinou banku, ne?
        • RakeW
          A tu vyjeblou banku mít musíš?
          • Momentalne jeste nejakou dobu ano. Kazdopadnem mam vyhlidnutou zdatnou nahradu - FIO, opravdu jedina banka prakticky bezpoplatku. Jsem zvedavej jak jim to dlouho vydrzi...
      • Erien
        Nikdy jsem to neřešil, takže to mám pochopit tak, že PayPal je takový prostředník mezi mojím účtem v bance a účtem třeba games.cz.
        • Jop, virtualni meziucet
    • na paypal se mužeš bezplatně registrovat stačí mít platební kartu *3*
      • Nemusis mit platebni kartu.
        • A z čeho se mu strhnou peníze?z prdele?
          • Máma a táta jsou taky sourozenci, co?
          • Trol.diskuzni
            Tak ty peníze si můžeš poslat na paypal účet normálním bankovním převodem, pokud vím... Ale paypal nevedu.
            • ano přesně tak..
  • A obsah podcastu by sa za peniaze nedal upgradnut?
  • dobře vy! pokračuju v Donate *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit