Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zastavme slzy a pohlédněme vstříc světlým zítřkům. Staronová naděje přichází.
  • Jestli si chcete zahrát remake System Shocku 2 zahrajte si Bioshock.
    • del0
      Tyhle hry mají společné jen slovo shock v názvu...
    • Co? Možná tak inspirativně a trošiličku stylisticky (je to temnější) jsou si ty hry podobné, ale v základech a formou úplně jinde.
      • COZE? Bioshock je kvalitni ale extremne prehypovana FPS s temnejsi atmosferou, nic vic.
      • V základech je Bioshock více méně akčnější System Shock 2.
        • hm tak to asi ne *6*
  • del0
    Doufám, že to dobře dopadne. A ještě víc, že pak udělají i remake SS2. *1*
  • No neviem, mam z toho zmiesane pocity. Jednotku som az tak moc nehral ale SS2 je spicka. Nemyslim si ze to bude uplne pru*er ale vzhladom na zatial relativne nulove referencie okolo Night Dive studios je to take nejasne. Podla webu sa specializuju na kupu a znovydanie starych klasik aby nezapadli prachom a maju toho nakupeneho prekvapivo celkom dost, napriklad Wizardry, Shadow Man, I have no mouth and i must scream, Tex Murphy,Turok a dalsie. Takze sa mozno dockame dalsich remastrov. Z tych obrazkov ale vidiet ze zatial moc developerov nemaju lebo napriklad na zaciatku, palubne pristroje na stenach su len rozmazane textury, ziadne vymodelovane detaily. No uvidime.
  • duležita otazka. pojede to v 4k 60 fps? jinak to bude pro mne nehratelne
  • kdo hral 1 dil, 2 dil a pak znova tak samozrejme vyta remake a ceka na 3 dil, ten kdo to uz ted prohlasi za pjuser a podobne at de hrat tanky a neotravuje
    • "víta" - děsna hrubka *8* *8*
  • Hanzales
    Za mně hip hip hurá a ještě 3x hurá :)
  • Super zpráva a moc se těšim! Hejtuju jen The Witcher 3....a budu ho hejtovat do tý doby, dokud budu v diskuzích číst 600 oslavnejch výblitků od 12 letejch dětí, který mektaj něco o RPG roku....
    • Tobě je zřejmě 60 a jsi nudnej otravnej starej smredlavěj zaprděnej dědek, kterej do všeho prudí.

      Witcher 3 je RPG roku bez debat. Pokud se veme jak funguje jako celek těžko najdeš hru, která by se tomu vyrovnala.
    • Jako taky nejsem moc zastánce Witchera, ale nikdo jiný mě zrovna na rpg roku nenapadá...
    • Co je to za blba? Co má Witcher 3 co dělat se Systém Shockem? Moc slabý...
    • Tak jo pane prezidente "výblitků" s dlouhým ý, preju hodne uspechu.
  • zajimnavy, 20 let nikdo nemuze odkoupit práva na SystemShock, ted to ma najednou firma o kerý nikdo nikdy neslyšel... cely je to divny
  • ringmancz
    konečně si to zahraju, původní verze je na mě už moc retro. hlavně ovládání a interface
    • stáhni si na to módy.. módy -olé!!!
      • ringmancz
        měl jsem tu Portable verzi, takže to nebyla taková hrůza, ale stejně se mi to moc nelíbilo
        • portable je oproti ty nejnovejsi celkem o nicem, System Shock 1 Enhanced je to nejlepší, jak si SS1 zahrát... musel sem se dacko povrtat v config souborech ale výsledek supr, 1024*768 fullscreen na 16:10 a 60 FPS Vsync, dotoho samo lepší ovládání myší a konfigurovatelný ovládání na klávesnici (opet v config souboru)
          • A proč ty config soubory rovnou někam nasdílíš? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit