Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rhaegar
    :P
  • calwin
    http://i.chzbgr.com/completestore/2012/3/1/7af3da7d-3fcd-4e7b-b2e9-fe69cf7874ed.jpg
  • Je potřeba si uvědomit, že grafika dalšího nextgenu dosáhne nebo jen lehce přesáhne grafiku Zaklínače 2. Vytvořit v takovém detailu stovky metrů jako ve dvojce a kilometry co budou ve trojce je velký úkol jak pro vývojáře tak pro budoucí "mašinky". Jasně bude to mít directX 11, nejnovější efekty atd.. Ale míra detailů nemusí být taková, což se zatím! ukázalo na screenshotech. Toho se trochu bojím. Před rokem jsem zde psal, že můj sen je Z2 detailní s rozlohou Skyrimu, možná se sen splní, ale moc tomu nevěřím. Ale těším se strašně!
  • rhaegar
    To je pochvala nebo hate ? Starcraft je skvělá strategie a Justin Bieber? To snad považuješ za hudbu?
  • "ale těch nedodělků tam byla taky celá řada"

    A všechny je, pomerne rychle, opravili. Finalni verze TW2, jaka je k mani ted, je jakozto update zcela zdarma (vcetne vcech DLC, jak vime) a usla hodne od releasu sakra dlouhou cestu(Dark mod, arenky..). Znovu se budu opakovat, ale to ze Bethesda jako jedina (umi) dela open world RPG jeste neznamnea, ze je dela dobre. Spousta veci tam byla zfusovanych takovym zpusobem, az zrak prechazel, opravy sly ztuha, nikdy sem neslysel Howarda za cokoli sypat si popel na hlavu. Kdyby ta hra stravila dalsi pul rok polishem ve studiu, bylo by to jen dobre.
    Mozna se duvera spousty z nas v CDP ukaze neopodstatnena, mozna si ukousli vic, nez, kolik zvladnou pozvejkat, ale pokud to zvladnou, posune to latku tohodle zanru a snad i postrci TES franchisu, ktera urcite Skyrimem nekonci (dyt jsou tam porad nemale prachy, navzdory vsem objektivnim vytkam)
  • Podle mě to není tak docela pravda. Zaklínač 1 měl super příběh. Dvojka podle mě už nijak skvělej příběh neměla - dvojka byla taková příběhová skládačka a systém větveného vyprávění nebyl pro silný příběh vhodný. Příběh jedničky je podle mě jeden z nejlepších ve hrách obecně, dvojka byla super hra, ale ne moc příběhem. Takže jestli ve trojce příběh dál rozvolní a vyplní zajímavý svět zábavnou hrou, budu spokojen.

    Kvalitní příběhy jdou uělat i v otevřeném světě, třeba Dark Brotherhood ve Skyrimu má velmi slušnej příběh, totéž vrahové a zloději v Oblivionu nebo hlavní dějová linie Morrowindu. Ale faktem je, že Bethesda ten příběh rozděluje jakoby do uzavřených misí, což je logické. Hráč totiž mezi nimi může jít kamkoliv a dělat cokoliv, a kdyby tam byl silný příběh typu Zaklínač, tak v tom hráč bude mít hokej. Lidi to často nechápou nadávají v Elder Scrolls na slabý příběh. Jsem zvědavý, jak se s tím Poláci popasují.
  • Sami vývojáři :) a bude ještě otevřenější bez nahrávacích obrazovek.
  • calwin
    závidím ti :D ja som si prial aby to neskončilo až som sa zrazu objavil na konci 7mej knihy na konci seriálu na konci druhého zaklínača a bol som normálne smutný že už toho neni viac :D
  • calwin
    tiež si myslím že ten veľký svet bude iba na škodu :/... v jednotke stačila jedna jaskyňa takto sa budem pol hodinu plahočiť pustinou bez toho aby som sa konečne dozvedel nejaký zvrat v deji... už v dvojke to bolo až únavne naťahované vedľajšími questami ktoré neboli z ďaleka také zábavné a originálne ako v jednotke...
  • No, nějak vlastně nevim, jak se k třetímu zaklínači mám stavět. Samozřejmě se hrozně těšim (první dva díly totálně zbožňuju), ale trochu se bojím toho otevřeného prostředí. Nějak si totiž nemůžu vzpomenout na otevřenou hru s dobrým příběhem (ne, to fakt Skyrim nebyl). A zaklínač vždy byl o příběhu
  • zaklinač je medzi rpg to čo starcraft medzi strategiami, cod medzi strielackami, wow v ramci mmo a justin bieber v hudbe
  • h0p3
    Witcher mě, ve svý době vydání, nějakym záhadnym způsobem minul. A ani přes svoje zjevný kvality, už mě neláká se k němu vracet. Ale na tohle by jeden řekl, že se i těšim a že svoji křivdu napravim. *1*

    + Konečně od RDR kůň, co si je zas jednou podobnej!
  • Nic moc...
  • v dnesnych rpg si pripadam ako keby som hral diablo alebo dmc, tak su akcne. to uz oblivion bolo lepsie rpg nez toto
  • MrSanta
    Na Steamu je to za polovic, na GOGu za třetinu. Steam verze nyní 9,99 € (běžná cena 19,99 €), na GOGu nyní za 9,99 $ (běžná cena 29,99 $).
    To jsem zvědavej, kdy se ke dvojce dostanu, když ještě nemám dohranou ani jednotku... *7*
  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
  • Odhadoval bych krabicovku, pak treba na gogu a pripadne jeste xbox verzi :).
  • kostejnesmrtelny
    Což bylo přesně to jediný, co tam bylo "slovanský".
  • misho8723
    Presne tak ako Smajdalfcz napísal...a to všetko bez loadingov :)
  • Geralt našel mrtvého asasina u rozbitého vozíku se senem a řekl: "Oni se nikdy nepoučí :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit