Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jestli se to bude odehrávat na Skelige tak to bude mít posun od pobaltské slovanské kultury ke skandinávské.
  • No nabízí se dvě otázky (mně) a to:
    1) Svět bude ve stylu Skyrimu? Pokud ano tak by se mi to moc nezamlouvalo. Přece jenom přejet na koni za 40 minut například z Temerie na Skeligee by mne nesedlo. Doufám, že bude druhá varianta a bude více herních ploch mezi kterými se bude moct cestovat.
    2) Tím se i nabízí druhá otázka a to je proměnlivost a kvalita prostředí. Pokud to bude jedna velká mapa, tak už si neužijeme takové rozdíly jako mezi jednotlivými kapitoly dvojky.

    Co se týče kvality, tak ta se podle mne něčím zhorší. Asi už se nebudou tak piplat ze scenériemi jako ve dvojce, kde každé místo bylo dost jedinečné. *4*
  • Jenže oni nebyli nepratele dokud se nedostali fakt blizko. :-D
    Ja nerikam ze to bude vyresene spatne i tady. Jen poukazuji na mozne problemy, navic me to vzdy proste ubira z atmosfery a i ze snazeni designeru, protoze ten svet proste preskocis.
    Ale to je muj nazor no, zase nerikam ze to ma byt po vzoru Dark Souls, ale nejaky slusny kompromis kdyz uz.
  • Grafika vypadá krásně detailně a na to že to samozřejmě ještě není finálně nasvícené a nemá to ještě dodělaných spoustu efektů to už teď vypadá úžasně.

    Na druhou stranu v těch obrázcích nevidím takovou tu typickou slovanskou atmosféru, ale ta už nebyla k vidění ani v Zaklínači 2. Tohle mi hodně připomíná výtvarnym zpracováním spíš Skyrim tzn. takovou tu pseudo-severskou něco grafiku, ale na druhou stranu ta mapa má být hodně veliká tak třeba se tam objeví i lokace podobné svým výtvarným zpracováním Zaklínači 1.

    Když bych to měl provnat třeba s tím videem od Warhorse, kde ukazovaly jejich herní prostředí, tak tam jsem měl s toho zpracování daleko lepší pocit. Já vím že to je historické RPG a tohle fantasy, ale přesto mi tady na těch obrázcích něco chybí. Připadá to jenom mě že ta výtvarná stylizace už není taková dobrá jako v Zaklínači 1 ?
  • jj, teď jen doufám že tam bude čeština OK, dyštak si ji hold budu muset dodatečně stáhnout :)
  • TY dlc jsou zadarmo ikdyby jsme měl tu první verzi hry :-)
  • To, že to tam bylo špatně vyřešeno neznamená, že to bude tak i tady - zakázat fast travel poblíž nepřátel a máš klid ;)
  • Jenže takový rychlý přesun hodně ubírá z atmosfery hry, nemyslíš? Viz Fallout NV ... vidím jak se na mě ženou caesarovi zabijaci, zkusim je zabit, hmm neuspech, zkusim utect hmm jsem moc pomaly, aha ja vim! klik na mapu a jsem instantně jinde a mám pokoj.

    A to byl jen jeden příklad.
  • Napodobne
  • 3x koupený?
  • To samozrejme znam, ale napsal jsi, ze to je bez textur *2* Pochopil jak jsi to myslel, jen to je napsany tak ze to pusobi jako ze to nema polish efektu a textury *3*
  • díky, tak to si za ty 250kč 100% koupim :)
  • MidnighT91
    enchanted edition je posledení verze která vyšla a obsahuje všechno...
  • spoock
    Všichni poučují Bethesdu jak má vypadat openworld RPG, ale hlavně, že se to všichni snaží do jisté míry zkopírovat, tedy hlavně úspěch. Zaklínač 2 byl třeba super, mám ho 3x koupený, ale těch nedodělků tam byla taky celá řada.
  • spoock
    Za rok ta hra bude vypadat jinak.
  • spykuj czeski ty famulousi
  • spoock
    protože koridor jako byl v Zaklínačovi 2 nemusí každému sedět, třeba mi. Pokud je implementován rychlý přesun, tak ti to může být jedno, jednou to místo objevíš a pak ti to může být buřt. jak je to velké. Navíc si myslím, že právě pro třetí díl by mohlo být přínosem otevřené prostředí, vždycky mě štvalo, že v Zaklínačovi není ježdění na koni.
  • kompletně otevřený
  • Můžu se zeptat, ta verze zaklínače 2 enchanted edition je i stím dlc co přidává questy do 3 kapitoly s zvětšuje hratelnou dobu o 4 hodiny?
  • Jakým způsobem má ten svět být koncipován? Jestli je plně otevřený, nebo hráč postupuje z jednoho menšího regionu do druhého.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit