Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blbost kreslena
    • jak mocný hater, už si snídal otcovo raní geno?
    • Dej si facku.
      • ty taky za ten retardovany nick a kdo souhlasi da mi minuska xD
        • Máš pravdu, hned jsem mu jedno dal. HR bude pěkná kravina, MW3 ftw!! XD. nedáme zatím Black Ops ? kdyžtak xXx420_pro_Sn1Pa_Quick_Sc0pA_99xXx
  • nevi nekdo jestli k tomu budou i cz titulky??
    • study english....somebody will make them...by the time
      • Tak to je angličtina jako prase :-) Pán bude zřejmě puberťák myslící si kdovíjak umí anglicky, že?
        • yep
      • je videt, ze anglictina a predevsim stylisticka uprava taky neni tvoje silna stranka, takze pro tebe to plati rovnez.

        Cestina nebude, nebyla povolena.
        • wtf omg hsc?
  • Mluvím o EYE - Divine Cybermancy pro pořádek :)
    • Tak to hraju, vůbec to nevypadá špatně, interface, dovednosti, implantáty, výzkum atd. je perfektní, již dlouho jsem nic podobného neviděl, je to ještě podrobnější než u Deus Ex 1. Trošku mám chaos v hackování (nějak moc nechápu princip zatím). Grafika je vcelku good, sem tam mě přijde slabší, ale nic hrozného. Sem tam jsem zaznamenal FPS dropy, ale také jen minimálně. Příběh vypadá uajímavě, design úrovní taky (hodně velkých prostranství). Baví mě to, takže jdu zase na to. Uvidíme jak to bude dál. Zdarec
  • mas pravu, ale pravdepodobne je to video este z bety, takze sa to mohlo zmenit.
  • Zaplaceno, ani necist... dalsi.
    • Tak recenze PC Gameru splnila svůj cíl...at už za ním stálo ledas co. (ledas kolik?) Lepší počkat na příštích 20 recenzí a z nich usuzovat.
      • Kašlu na recenze leaknutá verze mi jasně ukázala duvod ke koupi.
        • Souhlasim , recenzím věřím, hral sem prewiev verzi a ta hra stojí za to, byla tam jenom část příběhu a strávil sem u toho 3 dny, propracované to je až až, a hra dokáže hodně pohlitit... Vynikající hra...
    • Cajk
      však se na to pak Paper Rock Shotgun podívá:))
  • Uvidíme. Snad to bude lepší než Duke nuke
  • omg ja us sem to prosel je to blbost dawam tomu 1/10 *12* *11*
    • IsajmonI
      killer - nejsi náhodou přejmenovanej (Adam Gebauer z telekomky)... tvůj komentář mi ho hrozně připomíná.xD
      • Adam Gebaur z telekomky? Snad ne ze stredni skoly teleinformatiky v Ostrave-Poruba, mam tuseni ze se tam nekdo tohoto jmena vyskytoval.
      • SA-reg
        Jó Áda, že by nám tu za tro(t)llil... *15*
        • IsajmonI
          *1* ´Áda´ už dneska psal na Metro 2033Last Light - ve zkratce napsal, že jednička byla blbost takže dvojka bude větší... ten kluk to jednou, co se týče názoru a recenzování her, někam dotáhne.xD *1*
          • miker17
            třeba na ministra
            • treba ne prezidenta xD
    • A ted tu o popelce *3*
    • Jak já nesnášim tyhle dementíky co píšou w místo v. A napsat uš místo už může opravdu jen de*ent.
      • proste troll, nema ani cenu reagovat na jeho komentare
    • Nezpomeň si zítra převzít Pulitzerovu cenu za nejlepší recenzi roku.
  • Nemám proti Deus Ex 3 vůbec nic, ale nepříjde vám na těch gameplay záběrech ta grafika skoro až kreslená. Mě teda ano, zvlášť v interiérech, kde převládá žlutá.
    • SA-reg
      Tomu se říká stylizace. A HR je celá žlutá/zlatá. Buď se ti to líbí nebo ne...
  • Musí hlavní postava vypadat jako buzna?
    • Cahir
      Nejdřív prej vážně nechtěli. Ale nakonec se všichni jednohlasně shodli, že jo.
      • asi bych to přisuzoval mladé generaci plné elánu a energie, ale to prý neplatí... asi i někteří staří hloupnou a taky dělají kraviny.

        Zlatej HEAVY METHAL FAKK 2 ... tam alespon u avatarky bylo na co koukat, jenže to by mainstream v dnešní době pohoršilo :-)
        • miker17
          jo a v americe by před úřadem vlády protestovaly Matky proti Sexu a erotice *11* aneb trhání hlav a střílení končetin je povolené ale jak se někde objeví obnažená část těla je z toho skandál *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit