Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Predator::D blik tak vi,ze ji to soli penize tak se muzem dockat AC treba 12 z budoucnosti :D
    Ten AC 3 by nebyl spatny jen,kdyby to nebylo delany pro masy,protoze tech chyb a nesrovnalosti..Nerikam,ze to nezabavi,ale postupem casu to unudí
    • To je mi jasny, že je to kvůli nenažranosti. Jen o důvod víc, proč si 4ku případně stáhnout a nekupovat, protože není jiný způsob jak vyjádřit (ne)podporu ...
      • conflig
        Když tě ta hra teda tak štve, tak proč by si teda pak měl hrát pirátskou verzi???? (myslím cracklou.. ně že je to o pirátech*1* )
        • Ale já se nebavím, že by mě ta hra štvala. 2ku jsem měl koupenou a po chvíli prodal, 3ka je mi u pr... měl jsem ji chvilku nainstalovanou a šla. Tahle serie mě nebere.
        • Mart9
          protože tim bude protestovat *1* *1*
  • Přijde mi to nějak brzo, sotva vyšla trojka už rychle cpou další díl ..

    A ten nový přehrávač nebo co to je, to je zas další šílenej pokus o něco pomalýho?
    • Mart9
      Stále je pro mě záhadou, co bylo špatného na tom starém přehrávači, když jsem s ním nikdy neměl žádný problém. Teď je tady nový, taky v pohodě funguje, ale stěžovat si na fungující přehrávače je asi mezi místními diskutéry v módě.
      • Asi tak, mě taky jel v poho jak ten starý, tak ten nový taky.
        PS: Mě se zdá že ten nový jede o něco líp, to načítání se mi zdá rychlejší.
  • jo a btw chyba jak ríka i seen him clear entire dock of spanish soldiers (viděl jsem ho vyčistit celou palubu od španelských vojáku.)

    tak ti "španělé mají modré uniformy" ve skutečnosti byly španěle oranzovi
    • Magister_Peditum
      Španěláci měli bílé nebo modré (i když takto světlemodré neměli, spíš tmavé) uniformy (žluté měli spíš určité hodnosti než řadoví vojáci).
  • Heh dobré když se ptají Černovouse o názor na naší postavu a on ji vychvaluje :) co myslíte bude černovous ve hře ?
  • Magister_Peditum
    No, alespoň už nejede na koni vstříc armádě a neprobijí se řadami vojáků až ke generálovi, jako minule. Technicky moc povedené.
  • zase multikulty bblost ze.-
    • Co máte furt s tím slovem "multikulti" ?To neumíte psát nic jiného? Furt u všeho - to je multikulti.
  • Trailer je moc pěkný. Dokonce se mi zdá oproti trojce umírněnější (teda až na to, že z těch bambitek vystřelí dvakrát bez přebití, ale budiž).

    Nikdy jsem moc nebyl na ty kecy typu:"Je to ždímání peněz". Ale tenhle způsob, jakým tempem to vydávají se mi fakt moc nezdá. Mám pocit, že z toho musí být všichni unavení. Přece jenom kdyby počkali aspoň dva roky, tak by možná ten cyklus byl přirozenější a hráči jako já, by se na nový díl více těšili.
    • no kdyby jses poradne podival tak nejdriv strili z tech co ma vzadu a pak vytahne ty co ma na hrudi :) takze nestrili z tech stejnych nicmene to je detail :D
    • Mimochodem očekávám, že další díl bude AC V: Sandokan *1*
      • Magister_Peditum
        Tygr z Mompračemu? To by mohlo být zajímavý, nebo takový Sindibád. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit