Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No vypadá to skvěle. To nejlepší z AC3 + trocha toho tichýho zabíjení v karibských přístavech. Už se těším. A zajímalo by mě, kam AC4 posune příběh série (jelikož jsem ještě nedohrál AC3, tak ani nevím, kde se právě nachází *3* ).
    • Desmondovu linku posune daleko, az nejdal co to jde :)
  • proč zas má ten příšernej ohoz kterej do tý doby vubec nezapadá?? Už ve trojce to bylo jak pěst na oko a oni to udělaj znova
    • Řekl bych, že se jenom snaží udržet tradici z AC1 a navodit v lidech podvědomou reakci na to oblečení (ha, tohle je náš asasin).
      • conflig
        Já myslím, že by úplně stačilo obléci ho jako normálního piráta a ktomu mu dát kapuci sem tam to assasinské logo a udělali by lépe
  • God-of-War
    To sou přeci Kostarický prostitutky!!:)
    • Á pán je znalec *3*
      • God-of-War
        No jistě:D..Každej den pouštím před spaním:)
  • Trailer fakt pěkný,ale sotva skončí jedna masáž,už ji nahradí druhá...
  • hmm aneb jak udelat z mini hry v jedny hre, hru celou. Nevim jestli jim to vyjde i kdyz uspesny to 100% bude takle uz to holt dneska je a priklon k akci vychazi i kdyz si muzem stezovat jak chceme ale cisla mluvi za sebe.Takovy uz tydle hry sou.Skoda jen ze clovek nemuze hrat za dospelyho chlapa kterej by se mi jako pirat libil vic (i ve trojce se mi vic libil zacatek nez cela kampan za toho druhyho blbce) ale zase jen za bezpohlavniho pubescenta.
  • Pirátské prostředí si určitě užiju a chlapci ukázali, že ku**a umí....nicméně u posledního dílu jsem byl na konci trošku zklamán a udělal jsem jen waaaaat?....takže jsem docela zvědavý, jak to budou chtít do "hlavního" příběhu zakomponovat
    • čím dál bude další díl o tzv. hlavního příběhu, tím líp
      • Magister_Peditum
        Hlavním příběhem myslíš tu sci-fi linku o Desmondovi? V tom případě to vidím přesně opačně. *3*
        • No já nevím...co si vzpomínám, Desmond umřel, nebo to tak mělo být či to tak vypadalo....takže předpokládám a spíš hlavně doufám v novou postavu....a pak by mě zajímalo co dál....máme tu bohyni pochodující po světě zrovna, co asi bude holka dělat...hmmmm
          • hmm. Díky za spoilery, idiote.
  • conflig
    Teda nevím, ale hlavní hrdina my spíše připomíná seveřana než piráta *1* Že by náznak o čem budou další díly.. *3*
  • CRYPT
    budu mluvit za sebe, ale sakra jestli se toto povede tak to bude skutecne brutalni smazba
  • Je hodně smutný, že hráčská komunita nedokáže táhnout za jeden provaz. Vím, že je to trochu scifi z mnoha důvodů, ale přece, kdyby se nějak obecně dostalo do podvědomí, že "špatné" hry typu Cod se budou stahovat a ty dobré (typu Zaklínač) kupovat, třeba by studia hned začala přemýšlet jinak.
    • OT: Zaklínač 2 podle mě není dobrá hra.
    • Podle mě je lepší aby si každý kupoval co chce, ono jim to stejnak po čase dojde viz. Capcom a RE 6 :) . Po RE6 přiznaly že udělaly chybu že to dělaly pro masy a že další díl bude vrácení k horroroví atmosféře 1,2,3 . Co se týče CoD a BF3, tak to jsou maistreamové záležitosti ( tedy v případě COD jen 4) a ty se měnit nebudou, protože ty soutěže tam jsou a je to velký lákadlo na hráče. A co se týče ostatních studiích tak ty to taky poznají, ale bohužel až za hodně dlouho, i když EA by to kvůly těm transakcím mohla poznat velmi brzy. :D
    • Táhnout za jeden provaz? S takovýma volama tvýho ražení? Aby si panáček hrál na coup détat herního průmyslu? To víš že jo. Hlavně, že ty kydáš něco o hráčské komunitě. Ať si každej kupuje co chce a dle libosti a ty se z toho klidně podělej.
      • Ano ano, ať si každý kupuje Cod, hehe.
  • zeby Dual-Wield swordy konecne ? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit