Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Já nevim proč, ale přes prvotní zděšení, že novej AC bude o pirátech, se mi todle nakonec docela líbilo, hlavně díky těm městskejm záběrům. Tenhle díl by moh do série vrátit zase kousek exotiky.
  • Amylee.Anderson
    Od 1:35 to sice je lepší jak celá trojka dohromady a ten blonďáček je fešnej, ale.. achjo *9* Na tý lodi to vypadá, jak když si toho blonďáka najali jenom proto, že umí dobře zabíjet. Což by vlasně bylo lepší, než že by byl pirát.
    • jj udelali z neho nemoralniho reznika, ale kdo vi jak to bude... pomsta, laska, nebo treba spatna vychova? :-) S piratama bych se nedivil. :-) Jedno je jasny... bud to bude prijemna zmena v serii AC, nebo to bude jen dojna kr*va. (zvlastni, to slovo patri mezi zakazane) :-D
  • Dobře, někomu už může přijít kyčovitý jakým směrem se série vydává, ale AC si rád zahraju vždy i kdyby tam pobíhala Kleopatra s kudličkou..
    • Někomu to může přijít kýčovitý? To už snad víc kýčovitý nemůže být. You´re typical cassaul player.
      • Amylee.Anderson
        Ale notak, nebuď takový pesimista, jsem si jistá, že v AC5 přijdou na něco kýčovitějšího :D
        • máš pravdu
    • Tak zrovna toto by bylo velmi zajímavý, Assassin z prostředí egypta... Ale piráti... fuj
  • Preed
    No ak si odmyslim,ze je to skutocne nove Call of Duty a 1000 ludi tam robi Assassina stale aby mohi kazdy rok chrlit dalsieho,ak si odmyslim mikrotranskacie a zbytocny multiplayer a cely Ubisoft,ktoreho politika najma voci PC hracom bola katastrofalna(aj ked to teraz chcu zmenit lol) a ich PR oddelenie by mali cele vymenit,tak AC ako hra ma celkom dobre produkcne hodnoty,vyzera relativne pekne,herna doba je velmi slusna a v zasade nutnost menit prostredie a hrdinov zarucuje aspon aky taky posun,nikdy som nebol nejaky extra velky fanboy ale vzdy si toho assassina zahram a relativne vzdy sa velmi dobre bavim,takze ja som celkom zvedavy a pre tych ludi co hatuju,ze assassin je pirat,ktory nemoze byt assassin lebo je taky a hentaky,tak to mne nejako nevadi,jednak je to fikcia a druhak,Assassini su nazov frakcie a aky ten assassin bude no to je vlastne jedno(v zmysle toho,ze nemusi byt tichy zabijak ale kludne aj ten pirat)
    • Když si odmyslím vše co jsi popsal, ze hry mi zbylo jen hezké prostředí, kde se můžu procházet případně projíždět, což je docela málo na hru. To už je levnější zapnout si google maps a projít se virtuálně třeba Benátkama. A nesouhlasím s tvým tvrzením ohledně frakce assassinov, protože ti se řídí jistým kodexem (ten je mimo-jiné dobře popsán v prvním díle) takže celá série, zcela překrucuje původní ideu.
      • Preed ma pravdu. Hlavne se nesmi zapominat, ze je to "fikce" postavena na urcitych, kulturnich, hodnotach. Popravde ani tvuj syn/dcera, vnuk, pravnuk, nezustanou stejni... budou se stavet k ruznym situacim odlisne. Pravdou je, ze geny se nezaprou, a Assassin z 4dilu bude toho dukazem. :-) Osobne sem si jisty, ze bitva na lodi v AC3 dopomohla hlavne nasadit AC4 do prostredi karibiku. Hracum se to libilo, a me taky. Komplexnejsi system + cestovani na lodi? No to chci okamzite! Hodne lidi by rado zazitek na takove lodi, vcetne me. :-)
        • To už vypadá , že hra může být v podstatě o čemkoli a toho Hašašína se tam napasovat vždycky podaří . OK děj tolik nebolí .... jen už ve 3 byl koncept lezení po střechách a poskakování přežitý . V přístavech (a džungli ;D ) 4 OK ale na moři ... hmmm to už je snad jiný herní koncept ...
          • Tak me uz bylo v "brotherhood" jasne, ze se vyvojari dostavaji do slepe ulicky. Je to jak mlatit obili a pak mit z toho uz jen slamu. Z konceptu vymlatili co mohli... chce to novy prvek a zamichat s tim. AC3 byla zkouska, tak snad se jim to v AC4 povede.
      • Preed
        No ak hras AC len koli prostrediu tak to urcite malo je,mna to dokonca bavi aj hrat(gameplay mi pride zabavny a relativne funkcny) a co sa tyka tych assassinov tak keby sme si len hypoteticky predstavili,ze taka frakcie by mala prezit 100vky rokov tak by urcite nevyzerala tak ako v prvom diely nehovoriac o tom,ze Assassini su podla toho deja stale v nevyhode alebo je ich menej,takze je pre nich vyhodnejsie hladat ine cesty ako existovat,co urcite nie je hrad na kopci a 100 rovnako oblecenych zabijakov,ani ti templari nechodia 300 rokov v brneniach s templarskymi krizmi.
  • trailer pěkný, to je asi tak vše, už se těším na Lukášovu recenzi
  • Snad to nebude taková blbost jako AC III...
    Škoda že nebudeme hrát na straně těch špatných, pirátů.. :D
    Docela by mě zajímalo, jak tam zase vserou templáře
  • Assasin´s Creed: Black Pearl - protagonista - Jack Sparrow
    • Hahaháááááá jsi první koho to napadlo! Gratuluji!!! Rodiče musí být táák pyšní
  • Po antihrdinovi z trojky to konečně vypadá na týpka ,který by charisma mohl jen rozdávat takze ja jsem zatim spokejen.
  • Doufám že ten Karibik bude jedna velká mapa s ostrovama. A né jenom přepínání z mapy do mapy jako ve trojce.
  • a Assasin Creed 5 se bude odehravat mezi eskymaky
    • Rhulad
      Spekuluje se, že Ubi zrovna v těchto dnech lobuje u Disney za práva na Star Wars a pravě v tomto universu by se měl odehrávat šestý díl naší oblíbené ságy s podtitulem Rise of Templar Sith

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit