Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všiml si někdo že ten assassín vypadá trochu jako princ ze hry Prince of Persia: The Forgotten Sands. Akorát je blonďák. Například tady: http://www.the2bitgamers.com/wp-content/uploads/2010/06/Prince-of-Persia-The-Forgotten-Sands-Trailer-HD_4.jpg
    • kubi-wan
      To je fakt... tam taky princ vypadal jak vopičák... mám radši jeho obličej z jakoýhokoli dílu "pískový trilogie"...
    • Mě připadal jak princ ze Shreka *5*
  • Umaroth
    Nevím proč, Ale Assassins Creed sem hrál první díl, a i když mám doma na poličce druhý a brotherhood, tak se pořád nedokážu přesvěčit, že si je chci zahrát....
    • To musíš být asi štastný člověk, když investuješ do věcí, které nevyužíváš. To je jako když si koupíš auto, ve kterém nejezdíš. *4*
      • ... ale můžeš je chodit oprašovat a radovat se z vzrůstající ceny archiválie .
        Každý jsme nějaký , někdo archivuje víno , někdo auta a někdo .... krabicovky (protože kochání se pohlednicí s kódem je o ničem ) ;)
        • Mám dojem, že většina si úspěšně archivuje hlavně vypatlanost.
    • MidnighT91
      Děláš chybu, Eziův život určitě stojí za zkouknutí, takhle mi k srdci naposled přirostla lara v prvních čtyřech hrách...
    • kubi-wan
      Minimálně ke druhýmu by ses přemluvit určitě měl.
    • Ataker
      To samé je i u mě *7*
  • Spades
    Máte tam 2x PS3
  • Takže se díl o pirátech bude moc pirátit? :-D
  • Už od dětství žeru piráty, takže se mi tento nápad líbí a těším se, ale co očeekávat po fiasku trojky..... hlavně at neudělají z hlavního hrdiny slečinku co kope do koulí viz.Connor
  • Abych řekl pravdu tak tohle téma se mi líbí víc než to ve 3 teď ještě aby byl hlavní hrdina něco mezi Ezio Auditorem A Jackem Sparowem a vůbec jako Connor ten mi prostě nesedl.
  • Nevyšel teď náhodou jeden Ass Creed?
    To lidem nestačí jedna porce sra*ek na rok?
    Protože tahle serie není nic jiného než kupa sra*ek.
    • První dva díly vypadaly nadějně, ale pak si nejspíš žabožrouti
      řekli "sakrblé, leze lev do tramvajé, žeremandle a loupesijé, u Napoleonovy zadnice, to by bylo abychom z toho nevyrazili víc le prachů, mondié (a šli si dát na oslavu le bagetu)" a tak se můžeme těšit na Assasin´s Creed 15
  • Viktor_H
    Ubisoft docela jede... Docela bych i věřil, že jednou přijde i takový Assassins Creed 14...
  • Když už chtěli revoluci a občanskou válku tak měli vybrat tu v rusku. Byl by to sice syrový zážitek ale podle mne mnohem zajimavější. V tom to období bylo spousty zajimavých postav např. Mikuláš 2.,Kerenské,Lenin,Admirál Kolčak atd. navíc by tam mohlo být i něco z naší historie. viz. československé legie na rusi a Radola Gajda. Asasin by mohl být klidně kozák jelikož oni byli perfektně ohební a uměli výborně jezdit na koni. (je zajímavé že nám ubisoft před nějakym časem dali na vybranou z čeho chceme dalši díl. a rozhodně žádný Karibik a Piráty nikdo nechtěl.)
    • Problém takového nápadu je, že Rusko a jeho historie nikoho nezajímají. Zaostalý východ je zaostalý východ. Americké a evropské děti by z toho asi taky nebyly zrovna nejšťastnější. *7*
      • Nahodou je to moc zajimavá historie. A Rusko v době před první světovou nebylo vůbec zaostale. to je jenom pořad stejný stereotyp. Rusko v 19 a na začatku 20 století ekonomicky a technologicky šlo velmi strmě nahoru. Dokonce se vyrovnalo Anglii a dalšim zapadním velmocem. Bohužel pak přišla prvni světová a hned po ni revoluce a občanská valká která rusko srazila až na dno a dodneška se stim jejich ekonomika nevzpamatovala.
  • sirWallace
    Najdete neco co je spojuje ?? : Assasin Creed a Cesko hleda superstar :D
    • conflig
      nikdo tam neumí zpívat?
      • Kde se v assasinovy Zpivalo ? *15* *15* *15*
    • nevedi kdy vcas prestat? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší