Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Psychotic
    Jediné, co mě na tomhle traileru překvapuje, je to, že si zjevně všechny ženy v sedmnáctém století holily podpaží. Ne, že bych si stěžoval...
    • Dnešní zženštilé mužstvo by sem tam nějakého bobříka asi nerozdýchalo
      • rhaegar
        tak v antice taky chodili na krátko .) je možné, že renesance přišla do Karibiku v AC4 trošičku později.
    • A ne jen podpaží.
    • výborný postřeh :D
  • Nechci se Ubisoftu nějak zastávat ale podle nich na 4 pracovalo jiné studio souběžně s vývojem 3.Takže bych je hned tak nezatracoval.
    • prudislav
      no čtyřka je v podstatě jenom mezidíl , kterej zužitkuje skvělý námořní bitvy z trojky - už jen kvůli tomu že budou nový konzole už teď pracujou na pořádnym dílu právě na nový konzole
      • I když pořád nechápu když je to mezidíl proč mu dávají číslovku.
  • Doufám, že budou rýžovat i Watch_Dogs, neboť to každé hře jen prospěje a určitě se všichni už těší i na Watch_Dogs4:Prohackuju_si_vlastní_p*del
  • Já se u 3 bavil, dobrá herní náplň, ne zas tak špatný příběh, ačkoliv Connor byl oproti otci uplný kopyto bez charisma ( za to mohli určitě indiani v rodině ), bugům jsem se nevyhnul a doufám že se nebude opakovat styl boje 10 kouká 2 bojují *7* . Trail hezký a určitě si 4 zahraju, jelikož se mi dost líbí prostředí a války na lodích, ale mám strach z toho data, kdy 4 oznámili, tak brzo bych to nesežral ani CD projektu, a ty mám za božské vývojáře.
    • Lidi, vypada to spatne, kdyz ostatni stoji okoli, ale co byste v tyhle dobe chteli? To tu zase budete brečet ze do vas mlatej ze vsech stran a ani nemuzete nic udelat a hned umrete...
      • MidnighT91
        Děti by brečeli, jiní by se začali snažit nedostat do otevřeného boje...
        • Kdyz v tyhle serii chodi hlidky po 4-5-6 tak narazení na hlidku by znamenalo smrt, kdyby to bylo tak realny jak tu kazdej kričí
          • x_ander
            Tak by hlídky chodily po dvou, a ne po šesti. Jenže to je ono - pro dětičky by souboj se dvěma strážci byl nudný a udělat reálně a zároveň hratelně souboj 1 vs. 6 moc nejde...
            • Takze by se nic nevyresilo. Zase by se to prizpusobovalo. Budto velky hlidky a chodit "po vlnách" a nebo maly a casty hlidky... Proste se nezavdecis. Prijde mi ale, ze tohle vadi akorat lidem co to hrajou na youtube. Asi si AC spletli s DMC
  • No, pokud si clovek od nazvu odmysli Assassins Creed, tak to mozna i bude dobra hra :)
  • MidnighT91
    Pokud hra výjde takhle rychle, tak bych raději počítal s tím že bude o polovinu kratší jak trojka. Kenway vypadá jako sympaťák ale radši bych pořádného drsňáka co si musel kvůli HB ufiknout prst...
    • ringmancz
      je mezi tím rok, jako mezi všema AC hrama. když se podíváš na titulky k některé z těch her, tak uvidíš kolik na tom dělá lidí z různých studií
  • Poslední dobou mi v Chromu neběží žádné video z games. Čím to je?
    • Stillson
      To mě videa běží, ale nějak mi drhne zvuk. Od té doby co mají nový přehrávač. Ale co přinejhoršim se na to podívá člověk na youtube.
      • stejnej problem se zvukem i u me.. oprava pres pomocnika "google" nepomohla..
  • Oni lidi z Ubisoftu myslí na ty prachy tak mocně, že už úplně zapomněli, jak si ohlídat uniknutí prvního traileru.
    • No oni sú tieto "úniky" často úmyselné, je to jednoduchá virálna reklama...
  • Takze takto bojuje ubisoft proti piratstvu, vyda hru s piratmi v hlavnej ulohe :)

    hehe http://i.imgur.com/zb4kWxy.jpg
  • Veskoslav
    No. Piráti, největší vrazi a hrdlořezové moří. Zabijáci, kdy slovo elegance se vyskytovalo jedině tehdy, když přepadli loď, co převážela knihy, kde se to slovo vyskytovalo. Assasin byl tichý, elegantní zabiják, střízlivý, protože pochybuji, že namleté hovvado by někoho zabilo. To všechno pirát není. A ten jeho legrační obleček mezi piráty? Vážně? A pěst na oko v dvojité nebo trojité porci? Prostě je to pračka na prachy. A když vidím nadšení pár "dětí", tak série jde naprosto do hajzlu. Místo toho, aby se zaměřili na upravení a opravení Ac III, tak vydávají další díl. Ani CoD série nevydává hry takovou rychlostí.....
    • "Prostě je to pračka na prachy" - tyhle výroky fakt miluji v kapitalistickém světě... *7*
    • No Shaun je tam taky jako asasín a jeho elegance je celkem diskutabilní. Navíc že pirát byl automiticky tupý nevzdělaný nalitý primmitiv o tom dost pochybuji,to je spíš popkulturní stereotyp, poněvadž spousta těch které považujeme za piráty sama sebe tak neviděla. Mě osobně historické nonsensy v téhle hře nevadí,neboť jsem hrál předchozích pět her,spíš doufám ve změnu bojového systému,který nebyl špatný jen v AC3.
    • thrax.14
      Třetí díl AC je na oko super, ale po dohrání člověk zjistí, že je to naprosto o ničem a i fanoušek série si uvědomí, že s Eziem a Altairem měl přijít konec. Nevěřim, že BF přinese něco, tak užasného aby to zachránilo celou sérii. Navíc návrat zpět? To už UBI neví jak víc kasírovat. *16*
    • ještě o té hře nic nevíme tak bych to nezatracoval
    • Konecne nekdo, kdo to vidi stejne.. kdyz jsem videl ten prvni obrazek, trestil jsem oci, protoze neco tak smesnyho jsem dlouho nevidel, meli takovejch moznosti, kde by puvodni "filosofie" hry vynikla/zarila/potesila, tohle mi prijde trochu jako kalkul po velkym halo kvuli navy battles ze III. (plížo mise v pristavech ... oukej, ale ty piratsky realie proste nepasujou, pokud uz to musi bét, tak jako dlc? )
    • Zayl
      Nějak zapomínáš že hrajeme historickou FIKCI. Všimni si toho slova a rozvaž co znamená. A vzhledem k tomu, že sérii trvalo tři díly (brotherhood, revelations, 3) než se někam aspoň trochu posunula, je tato změna rozhodně lepší krok.
      • Veskoslav
        I fikce může mít reálný základ či nepůsobit směšně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit